Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű hordozósoktól

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    baba lábát megnyomta a kendő

    na, ma végre megtaláltam egy régebbi fotót: nandu kendő, kb 10 hós baba(asszem) és másfél-két óra batyuzás utáni eredmény a fotón. Aggódtam én is,de őt egyáltalán nem zavarta (bár érdekes, hogy csak ekkor nyomta meg ennyire kendő a lábát)
    Viki
    Lányaim L(9), J(7) és D(4)

    Comment


      Én is fényképeztem

      Nagyon keveset kendőzünk háton, de csupasz lábbal mindig ilyen az eredmény.
      (A kötés amúgy egy jbc volt Lanával.)

      Talán lehet tényleg én nem csinálom jól, azért nem sikerült megszoknia, megszeretnie Annának a háti kendőzést fél év próbálkozás után sem.

      Viszont csípőn elég gyakran szoktunk, azt jobban szereti, bár lábvágás szempontjából hasonló eredményekkel.
      [/B]Mariann, Anna, Misi, Simon, Illés jmariann80@gmail.com

      Comment


        KÉRLEK NÉZZ BE IDE HA TANFOLYAMOKTATÓ VAGY, http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=4291

        AZÉRT ÍRTAM IDE IS ,HÁTHA JOBBAN BENÉZ VALAKI AKI TARTA TANFOLYAMOT, SEGÍTSETEK. TÉNYLEG SOS. UTIKÖLTSÉGET ÁLLJUK, TEREM VAN , CSAK SZEMÉLY KELLENE AKI SEGÍT , TANÍT.

        Comment


          KICSIT OFF VOLT NE HARAGUDJATOK, DE NEM TUDOM HOVÁ ÍRJAM BE !!!

          Comment


            Sziasztok!

            Én kb 10perce csatlakoztam és szeretnék Minél előbb kendőfelhasználó lenni. Segítene nekem valaki, hogy hol és mikor lesz egy olyan klub/ tanfolyam/ bármi, ahol valaki megmutatná a használatát?

            Comment


              Szia Gabi! Van egy térkép a nyitóoldalon, ahol meg tudod keresni, hogy ki lakik hozzád közel aki tud segíteni kendőzésben.
              A másik gyors lehetőség: a médiatárban találhatók you tube-os videók ezeket érdemes sokszor megnézni, és próbálkozni azok alapján a kötözéssel.
              Klubokat a lakóhelyed szerint találsz: http://www.mamami.hu/forum/forumdisplay.php?f=47
              http://www.mamami.hu/forum/forumdisplay.php?f=18

              Üdv a mamamin!
              Utoljára szerkesztette bagirami; 2009.08.13., 23:20.
              Gabi

              Comment


                Szia Gabi!

                Üdv itt a mamamin!
                Nem tudom, hol laksz, itt is szétnézhetsz tanfolyam ügyben: http://hordozokendo.hu/hogyan/tanfolyam.html

                Üdv,
                Anikó,hordozókendő-tanfolyamvezető, HordozniJó.hu Hordozás a facebookon
                Ingyenes tanulmány a jó hordozóeszközökről Babahordozás Email Kurzus

                Comment


                  Gabriella: Ha Fehérvár elérhető közelségben van. Holnap lesz klub a Pampola stúdióban! Ha érdekel, nyugodtan írj privit akár nekem, akár Kisvicnek, akár Pampolának!
                  Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
                  Meseterápia

                  Comment


                    melyik a legjobb és legkényelmesebb csípőhordozó

                    Sziasztok!

                    Én eddig nem hordoztam kendőben egyik gyermekemet sem. Három gyermekem van, a legkisebbik 1 éves lesz néhány nap múlva. Nagyon anyás és sűrűn felkéredzkedik. Olyan hordozót szeretnék amivel főleg csípőn lehet hordozni, és könnyen fel lehet tenni (a megkötős kendő nekem túl bonyolult). Elég sok információt elolvastam, hogy milyenek vannak, és melyiknek mi az előnye és a hátránya, de nem találtam olyan hordozót, amivel esetleg egy kirándulást is végig lehetne csinálni, úgy hogy a gyermek csipőn van.
                    A tapasztaltabbakat kérdezem, hogy mi a véleményük, melyik a legjobb hordozó, amivel csipőn is lehet hordozni, és kényelmes is.
                    Előre is köszi a hozzászólásokat.

                    Köszi Gabi

                    Comment


                      Scootababy-t megtaláltad? A mamami piactéren van.
                      Ha hosszabb kirándulásra kell, én nem a csípőmön vinném, hanem a hátamon. szerintem ott sokkal kényelmesebb. Háti hordozó pedig rengeteg van. Ha kötéstől idegenkedsz, az SSC-k között nézz körül. Liliputi hátas, Manducka, Beco, Emmy féle kendő..
                      Hiszen te formáltad bensőm, s anyám méhében te szőtted a testem. Dicsőítlek téged, mert olyan csodálatosan alkottál, és tudom jól, milyen csodálatos minden műved!
                      Meseterápia

                      Comment


                        Én a karikás kendőt imádom csípőn. És hogy Te meddig bírod egyévessel a kiránduláson, azt csak te tudod. Ha segítene ha kipróbálhatnád, lehet jó ötlet kölcsönözni egyet (ingyen).

                        Ha valaki tanfolyamot vagy klubot keres, én persze magamat is ajánlanám . Üdv a mamamin, Gabi!
                        Vera www. itt állt a kedvenc helyem neve . hu

                        Comment


                          Ildikóka, drukkolok! Úgy tudom megoldódott a holnapotok, igaz?
                          Vera www. itt állt a kedvenc helyem neve . hu

                          Comment


                            Szia Gabi, é is a Scootát javasolnám, de hosszú távra tényleg jobb a háto hordozás (arra meg a scoota nem annyira ideális)

                            merre laksz? ha a 19. kerület megoldható, írj privit, szívesen megmutatom kipróbálásra a scootákat, meg a Manducát is. meg egy MT-t is.
                            Émi, Emma Boróka (2008.04.)és Hanna Dorka batyubaba (2010.03.)

                            http://emilialkot.blogspot.com/

                            Comment


                              megszakértenétek engem is Elég sokszor batyuzom, de nem mindig az igazi. Jól jön a jótanács

                              Gyöngyi meg a törpék: Lili (megkezdtük az iskolát ) és Eszti (a kiscsoportos )

                              Comment


                                Szia Gyöngyusz!
                                Nekem tetszik :-)
                                Anikó,hordozókendő-tanfolyamvezető, HordozniJó.hu Hordozás a facebookon
                                Ingyenes tanulmány a jó hordozóeszközökről Babahordozás Email Kurzus

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X