Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű hordozósoktól

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Rizsiló eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    2. jeges gines limonádés ital
    Zsuzs
    Három lányom és egy fiam van

    Comment


      Rizsi,
      itt mindig tanul vmit az ember
      Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


      ÁLOMJÁRÓ CD
      születésnaptár
      babahordozási tanácsadó vagyok

      Comment


        Ezek olyan batyusan megkötött szárak
        Én feljebb keresztezném, a feneke fölött, azzal még jobban rádsimul a ded. Én lusta vagyok teríteni a szárakat, lexit szoktam kötni.
        Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
        Dunakanyar Klub

        Comment


          köszi (egyébként adná magát, csak a gumikéz hiányzik)
          Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


          ÁLOMJÁRÓ CD
          születésnaptár
          babahordozási tanácsadó vagyok

          Comment


            Lányok! régebben Frosch balzsammal mostam a kendőket (is) (ez gyapjúhoz is jó),de egy ideje hiánycikk. Most vettem kétféle Almawint....folyékony mosódiót, meg folyékony almawin mosószert (utóbbi nem mosódiós)...
            Melyikkel szabad mosni a simapamutos kendőt? Vagy mindegy, csak folyékony legyen?
            Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

            Comment


              Nemzöldfülű,csak úttörő

              Mit csináljak a gyerekkel?
              Fáj az álla.
              Mégpedig attól,hogy napi több órát hordozom,közben szórólapozunk,tehát dörzsölődhet neki,ahogy le-fel szállok a cangláról,meg belemegyek gödrökbe,hepehupákba.
              Megpróbálom legközelebb kintre kötni,hátha jobb lesz.
              Más ötlet?
              Bár ezzel szerintem senkinek sincs tapasztalata.
              Hja,nehéz út az úttörőké...

              Ja,ruhában 15és fél kiló,meg bringán amúgy sem köthetném előre.Szóval ezt ne írjátok.Meg azt se,hogy hagyjam itthon,nincs kire.
              Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

              Comment


                mi lenne, ha a bőrét "képeznéd ki"? Mondjuk előtte bekennéd neki, meg utána is...és akkor nem dörzsölődne...hm?
                És ha magasabbra kötöd, úgy, hogy kilásson a vállad felett? Én batyubanelég magasra kötöm Sárát, nem érinti az álla a vállamat, hátamat...
                Biciklizni nem biciklizem vele, csak hangosan gondolkodom Veled

                Vagy... de ez elég elvetemült: félmaratonon leragasztottam előre a mellbimbóimat, mert még a melltartó is kidörzsölte...másoknál is láttam ezt a megoldást, pasiknál is.Végső soron ezt is megpróbálhatod. Gézlap,vagy valamipuhábbbármit leokoplasttal odaragasztasz...persze a ragasztót nem fogja szeretni...csak azért írom, mert ez is egy lehetőség...szintén csak hangos gondolkodás... :
                Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

                Comment


                  esetleg biciklisülés neki???
                  Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

                  Comment


                    Van egy nagyon kukucsolós féléves lányom. Kezdetben minden jó volt a kendővel, mostanában azonban megpróbál hátravetődni, és úgy szemlélni oldalra a világot. Ennek eredményeként kifityeg a feje, majd így kitekeredve elalszik. Lehet ezzel valamit értelmesen tenni? Vagy most már nemsokára jön a jó idő, és áttérünk a háti/csípőhordozásra? (Az eddig a kabátom miatt nem nagyon ment.)
                    Zsófi, Veronika (2009. szeptember 10.) és Dániel András (2013. január 22.) anyukája
                    Ételek, házi illatszerek

                    Comment


                      Elalvás után nem tudod 'visszabillenteni' a fejét? Háton vsz tényleg nem tekeregne, de jön a tavasz, hajrá batyu és tsai
                      Zsuzs
                      Három lányom és egy fiam van

                      Comment


                        Pomme!
                        Ha fél éves, akkor szerintem mindkettőtöknek sokkal jobb lenne, ha már háton vagy legalább csípőn lenne. Nehéz is elöl, meg mint ő is jelzi, nem lát ki. Szerintem gyakorold a kabáttal hordozást! Keress egy másik kabátot (jó nagyot, hogy kényelmesen elférjetek benne), ha a mostanival nem megy, vagy szerezz be egy hordozótakarót vagy hasonló eszközt, azzal biztosan menni fog (gondolj jövő télre, akkor is kell majd hordozni ;-) - előbb-utóbb belejössz, hidd el!
                        Hajrá!
                        Anikó,hordozókendő-tanfolyamvezető, HordozniJó.hu Hordozás a facebookon
                        Ingyenes tanulmány a jó hordozóeszközökről Babahordozás Email Kurzus

                        Comment


                          kérlek, valaki válaszoljon a mosási kérdésemre!!! Fontos lenne...
                          Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

                          Comment


                            vanda, szerintem mindegy, milyen folyékonnyal mosod. én folyékony dm-essel szoktam, semmi bajuk a kendőknek
                            Anna

                            Bence
                            (080930), Róza (140428)

                            Comment


                              szuper, köszönöm!
                              Vanda,, a 6 éves S, a 2,5 éves K, no meg a 10 hós Zs lánykák boldog anyukája.

                              Comment


                                Léci adjatok tanácsot.
                                Úgy ahogy sikerül a Regit a hátamra kötni.Laikusként szerintem egész jól is csinálom.Legalább is ő jól érzi magát a hátamon,ennek jeleként kb 5-10perc alatt el is szenderedik:-)
                                Viszont...nem tudom mit nem csinálok jól de nekem lecsúszik a Regi(gondolom vagy sejtem ,hogy nem húzom eléggé fel)és a feje a lapockámban van(ami nem volna gond,ha nem nyomna).Bárhogyan is huzigálom felfelé,hajolok le,hogy feljebb tornázzam,húzok is a kendő végein de csak lecsúszik megint,no és a kendő a vállaimat is nyomja,ami gondolom nem jó vagy nem kéne,hogy nyomja.
                                Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X