Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Kérdések zöldfülű hordozósoktól

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    A Babaközelben már megszűnt, tehát tippem szerint régebbi rugalmas kendő. Azt kell tudni róla, mint általában a rugalmas kendőkről: 3 rétegben legyen a babán, és figyeljen: ha már megereszkedik a súly alatt, akkor kinőtte súlyban. Ez 7 kg körül jöhet, de ha sokan használták már, lehet hamarabb. Addig nyugodtan használja, főleg hogy kéznél van
    Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
    Dunakanyar Klub

    Comment


      Köszi köszi!

      Comment


        Van egy kötésmód, 7-es kendő kell hozzá, mellkaspántja van, és szám van a nevében. Tudja valaki, mi ez? Nekem nem ugrik be a neve.
        Krisztina
        4, 6, 8 és egy csecsemő
        Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

        Comment


          Sziasztok!

          3 hónapos a kisfiam és több mint 6 kg, egyre jobban kifordul a karikásból és az elöl zsebesből is. Mikortól kezdhetem megpróbálni hátra rakni? Jövő héten megyek hordozós talira, ha már mehet hátra (szerintem lassan nézegetne), akkor elkezdek gyakorolni. Melyik a legkönnyebb háti kötés, mivel érdemes kezdeni?

          Comment


            Batyuzni lehet születéstől, és szerintem egyben a legegyszerűbb háti kötés is. Már ha a babád jól viseli. (Enyém csak kb. egyéves korára lett ilyen tekintetben együttműködő )
            Egy egyetemista lány, egy tizenegyedikes fiú, egy hetedikes fiú és egy negyedikes fiú anyája

            Comment


              Simán hátrarakhatod már Mi is 3-4 hósan kezdtük, de van aki már az újszülöttet is felköti hátra Én megvártam amíg picit tartja magát, emelgeti a fejét és kíváncsi a külvilágra. Batyuval lehet próbálkozni, előre csomagolós módszerrel
              Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
              hordozási tanácsadó (ClauWi)
              KreaTúra blog
              "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

              Comment


                Újszülött kortól mehet. Igazából akkor még könnyű is, mert együttműködő a gyermek. A képen a kislányom 3 hetes, a fejét is a kendő tartja. (Szóval nem feltétel, hogy tudja tartani a fejét, pláne nem, hogy tudjon ülni.) batyuban, szorosan csomagolva, ahogy előttem javasolták. Videó.
                Mellékletek
                Utoljára szerkesztette anyatigris; 2014.10.01., 23:20.
                Krisztina
                4, 6, 8 és egy csecsemő
                Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

                Comment


                  anyatigris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Újszülött kortól mehet. Igazából akkor még könnyű is, mert együttműködő a gyermek. A képen a kislányom 3 hetes, a fejét is a kendő tartja. (Szóval nem feltétel, hogy tudja tartani a fejét, pláne nem, hogy tudjon ülni.) batyuban, szorosan csomagolva, ahogy előttem javasolták. Videó.
                  Off, de olyan szépek vagytok!
                  Egy egyetemista lány, egy tizenegyedikes fiú, egy hetedikes fiú és egy negyedikes fiú anyája

                  Comment


                    Köszi, de képről levágtam a fenekemet is, meg a hasamat is.
                    Krisztina
                    4, 6, 8 és egy csecsemő
                    Privi helyett: anyatigris pont mamami kukac gmail.com

                    Comment


                      Soha nem volt zsömbim, de a klubnak szeretnénk egyet szerezni.
                      Kérdés:
                      Rövid zsömbivel milyen kötések kivitelezhetőek? Átlag anyukának elég elöl zsebesre? (ha igen, popsi alatt vagy rendesen hátul csomózva?)
                      Nagy valószínűséggel 0-6 hós pindurik fogják csak használni, vicces/tekergős háti kötésekre nem lesz szükség vele.
                      Angéla és Gergő (10.12.03.) a macskavadász, Bálint & Roland (12. 11. 28.) a csipet-csapat
                      Ligeti Baba Klub - XVI. kerület

                      Comment


                        Szerintem elég a rövid az elől zsebeshez, én is azért vettem anno, aztán 1 hós kora után már nem használtuk Hátulra is elér a csomó, igaz már csak az a vékonyabb része, de jól meg lehet kötni. Én L-es vagyok, bár a derekam vékonyabb, gömbölyűbb anyukánál lehet hogy nem ér hátra
                        Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                        hordozási tanácsadó (ClauWi)
                        KreaTúra blog
                        "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                        Comment


                          Attól függ, hogy mennyire rövid, értsd: nem volt egységes a rövid zsömbi mérete, úgyhogy erre kérdezz rá. Mi klubnak hosszút vettünk, az univerzálisabb. És ne csak anyukákban gondolkozzatok Elöl zsebest egyáltalán nem ajánlott popsi alatt csomózni, rugalmassal pláne
                          Utoljára szerkesztette Batyuklán; 2014.10.02., 15:39.
                          Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                          Comment


                            Na ezt én sem tudtam, hogy többféle rövid van. Akkor nálam akkora rövid zsömbi volt amit Melusék adtak el a klubtól Nem tudom melyik verzió.
                            Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                            hordozási tanácsadó (ClauWi)
                            KreaTúra blog
                            "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                            Comment


                              Én egy extra vékony anyukát láttam rövid zsömbivel zsebest kötni, neki éppen hogy kijött. Klubnak sztem nem jó választás.
                              Judit, Máté (2009), Zsófia (2012) és Dorottya (2014) mamája
                              Dunakanyar Klub

                              Comment


                                Batyuklán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Attól függ, hogy mennyire rövid, értsd: nem volt egységes a rövid zsömbi mérete, úgyhogy erre kérdezz rá. Mi klubnak hosszút vettünk, az univerzálisabb. És ne csak anyukákban gondolkozzatok Elöl zsebest egyáltalán nem ajánlott popsi alatt csomózni, rugalmassal pláne
                                Bocs, hogy rákérdezek, de miért nem ajánlott elől zsebest popsi alatt csomózni?
                                MÁS: Lehet, hogy nem idetartozik, de valaki meg tudja mondani, hogy mi a különbség a keresztsávoly és a törtsávoly között?
                                Enikő + 3 kicsi fiú

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X