Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hordozott babát láttam VIDÉKEN

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Szentendre

    2 db Manducát láttam vasárnap Szentendrén: egy barnát fiatal apukán, az egy év körüli kislány a Péter Pál templom elött mászkált a mise alatt.
    A másikat a Dumtsa J. utcában, piros volt s szintén üres, elöl egy apukán (vagy estleg nagypapán?).
    három a kislány

    Comment


      töröltem, megoldódott
      Évi #motherofdragons és a három kölyöksárkány: L(2007 tavasz), és L(2009 ősz) és L (2017 tél)

      Comment


        sparvöga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        2 db Manducát láttam vasárnap Szentendrén: egy barnát fiatal apukán, az egy év körüli kislány a Péter Pál templom elött mászkált a mise alatt.
        A másikat a Dumtsa J. utcában, piros volt s szintén üres, elöl egy apukán (vagy estleg nagypapán?).
        A misén lehet, hogy Mammiék voltak.
        Réka - Balázs (2006) és Zsombor (2008) anyuja

        Comment


          Raaha eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A misén lehet, hogy Mammiék voltak.
          Igen, mi voltunk! A fiatal apuka pedig most lesz 30, csak 10 évet latagadhatna, mert olyan vékony. Nem úgy, mint én.
          Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
          Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

          Comment


            Gyula

            Ma láttam egy kifele babát kenguruban, a városközpontban. A folytatás még gázabb. Kiderült, hogy még a novemberi szülésfelkészítős előadásunkon ott volt. Tehát tudja, hogy kifele ne és miért (elmondtuk szóban, de még írott verzióban is megkapták), tudja, hogy a kenguru nem az igazi, tudja, hogy hol érhet minket utol és segítünk neki, tudja, hogy kölcsönözhet kendőt, mt-t, csatost és vásárlás előtt kockázat nélkül kipróbálhatja. Ő viszont vett egy kengurut és kifelé hordoz.
            Szerintetek mit lehet ilyenkor még mondani? Ildivel voltunk, Ő próbálta hívni a klubba próbálni, de olyan érzésem van, hogy nem fog jönni.
            Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
            Kreálom

            Comment


              Hogy valami pozitívat is írjak, Ildikókát láttam Bora mt-ben.
              Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
              Kreálom

              Comment


                bamaan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ma láttam egy kifele babát kenguruban, a városközpontban. A folytatás még gázabb. Kiderült, hogy még a novemberi szülésfelkészítős előadásunkon ott volt. Tehát tudja, hogy kifele ne és miért (elmondtuk szóban, de még írott verzióban is megkapták), tudja, hogy a kenguru nem az igazi, tudja, hogy hol érhet minket utol és segítünk neki, tudja, hogy kölcsönözhet kendőt, mt-t, csatost és vásárlás előtt kockázat nélkül kipróbálhatja. Ő viszont vett egy kengurut és kifelé hordoz.
                Szerintetek mit lehet ilyenkor még mondani? Ildivel voltunk, Ő próbálta hívni a klubba próbálni, de olyan érzésem van, hogy nem fog jönni.
                Ez a "csakazértis-anyuka",aki megmutatja h de neki jo ez is és igy is,,és megy a saját feje után...
                Újrahordozós-újramoshatózós-újra mamamizós....

                Comment


                  Szeged

                  Tegnap a Kárász utcán egy család sétált, anyukán egy kendő, 'belevaló' nélkül, nem tudtam őket megnézni, a kicsi gondolom inkább a lábán jött, de olyan jó volt látni EGY SZEM hordozós anyukát!
                  Era és 2009-es Luca + 2018 május: Vajk és Vince

                  Comment


                    picicicus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ez a "csakazértis-anyuka",aki megmutatja h de neki jo ez is és igy is,,és megy a saját feje után...
                    Neki talán. De a gyerek egészségének? Ez bánt leginkább.
                    Ági (hordozási tanácsadó, oktató) és az orgonasíp: Anna (2003.08.), Máté (2006.08.), Balázs (2008.09.), Dóra (2012.03.)Hordozós klub havi rendszerességgel Gyulán kluBlog
                    Kreálom

                    Comment


                      Szeged - Pécs

                      Szeged
                      Clea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szintén Szegeden, a Hídi vásárban Jégkort láttuk hátibabával.
                      Meg egy kifele kengurus babát, meg aztán magunkat karikás kendővel.
                      Azt hittem több hordozott baba lesz.
                      mi is ott voltunk! kék liliputty csatosban hátiLizivel, persze csak fél órát, de ott voltunk

                      és kétszer is sétáltunk a hétvégén a Kárász utcán!!


                      Pécs

                      ma dél körül a 400 ágyasnál volt asszem drapp csatosban egy hátibaba meg egy másik hölgy, nagyon irígykedtem, épp harcoltam a deddel, h hazajussunk, mert nem volt hajlandó hátramenni
                      Edina, András, Lizi (8 év) Dani (2 év) , Nóri (2 hetes)

                      Comment


                        mammi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Igen, mi voltunk! A fiatal apuka pedig most lesz 30, csak 10 évet latagadhatna, mert olyan vékony. Nem úgy, mint én.
                        Nemáá, méghogy a 30 nem fiatal!!!
                        Akkor Borbálád az én Borbálámmal próbált kicsit barátkozni
                        három a kislány

                        Comment


                          Szeged, Hídi vásár ismét

                          Mi is kint jártunk vasárnap a Hídi vásárban dél körül (Belin MT-ban, hátul a kisfiam),3 nanduban elölhordozott babát(egyikőjük kifele nézett) és egy csatos hordozós anyukát láttam (hátul a baba).
                          Mi szerencsére mindig mosolygós, kedves megjegyzéseket kapunk (" milyen jó ott a babának!", pedig én is szoktam Ópusztaszeren az emlékparkban és Kisteleken is hordozni a kisfiamat (meg persze Szegeden).
                          Zita-2 huncutszemű: Balázs (2008. 11.) és Bori (2011. 01.)anyukája-

                          Comment


                            Sok sok szegedi hidivásáros hsz.... én meg mindig csak Szegeden hordozok, végre azon a hétvégén elmentünk Tatára, a tó körül lófráltunk, és nem látott senki.., de így nem voltunk a hidivásárban!
                            Ági

                            Comment


                              sparvöga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nemáá, méghogy a 30 nem fiatal!!!
                              Akkor Borbálád az én Borbálámmal próbált kicsit barátkozni
                              Majd kikérdezem apát!
                              Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                              Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                              Comment


                                Kaposvár

                                Tegnap Kaposváron a Festők városa fesztiválon, elöl baba Nanduban (Zarja-Bulcsú babája) és háitbaba Primulában (Zsizsi és Miksa), valamint egy szintén elölbaba, valami natúr kendőben, elölhordozva. Őket nem ismertem.
                                No és persze mi elöl Lottival ribin indióban.
                                Brigi, Marci 2006. 05. 03. és Lotti 2010. 01. 16.
                                Monapeles mosható pelus és Hajtka MT

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X