Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Hazai hordozóeszközök gyűjtőhelye (tapasztalatok, vélemények)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    KaMilka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Barbro linkje nem jo az elso hsz-ban.
    Így? https://m.facebook.com/pages/Barbro-...hread.php&_rdr
    B & B & R & B

    Comment


      #47
      Carolino nincs már?
      Katica - Bori (04.07.26.), Emőke (10.02.18.) Sanyibaba (12.09.19.)
      CseHo Klub, a dél-pesti hordozós Klub blogja

      Comment


        #48
        Nem szeretem, amikor hülyének nézik az embert. Liliputinak lett karikás kendője, három anyuka is rákérdezett, h milyen a kendő szövése, kétszer azt válaszolták, hogy biopamut stb stb, nagyon vigyázva, hogy véletlenül se válaszoljanak a kérdésre https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

        Amennyiben kiderül, hogy hordozásnak megfelelő a szövésmód, törlöm ezt a hozzászólást sűrű bocsánatkérések közepette...

        update: azt írják, canvas szövés... az milyen?
        Utoljára szerkesztette Zeline; 2014.06.26., 15:55.
        2011, 2013, 2016

        Comment


          #49
          És ez is milyen válaz? Több ponton bele tudnék kötni, de volt már afférom a Liliputival, nem akarom még egyszer a nyakamba szabadítani.

          " A legkisebbekhez a legjobb választás a rugalmas kendő. A karikás kendőt mindenképpen próbáld ki, hogy megfelelő-e számodra. Karikásba nagyon könnyű beletenni a babát, de az oldalakat a terhelés miatt cserélgetni kell, viszont nem jár kötéssel. "

          Az a baj, hogy mint írja, ő csak a Fb-ot kezeli. Nem tanácsadó, így fogalma sincs a dolgokról. Nagy kár, mert így baromira sok rossz infó kerül leírásra, amit a nem eléggé informált anyukák elhisznek, hiszen a Liliputiék írták.
          Katica - Bori (04.07.26.), Emőke (10.02.18.) Sanyibaba (12.09.19.)
          CseHo Klub, a dél-pesti hordozós Klub blogja

          Comment


            #50
            nekem egyelőre az a legnagyobb bajom, hogy egyik sem piros hanem minde elég gyászos színű jó lenne próbálni, remélem, lesz rá lehetőség anélkül nehéz, illetve hát nyilván tippelünk látatlanban de azért jó lenne tapizni
            Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


            ÁLOMJÁRÓ CD
            születésnaptár
            babahordozási tanácsadó vagyok

            Comment


              #51
              azért azt még mindig nem értem, miért nem lehet ugyanúgy magyarul megválaszolni azt a kérdést, hogy milyen szövés a kendő, mint azt, hogy milyen anyagból van? Az anyagot egyből meg tudták mondani, hogy 100% biopamut, a szövést meg a 3. kérdésre, de akkor se a magyar nevén, hanem ködösítve, hogy canvas szövés. amiről még mindig nem tudom 100%ig biztosra, hogy az tuti a vászon szövés.

              (bocsánat, ma egész nap nagyon paprikás hangulatban fortyogok)
              Utoljára szerkesztette Zeline; 2014.06.26., 22:44.
              2011, 2013, 2016

              Comment


                #52
                Es kik a tanacsadoik, azt tudjuk? Lehet h ok tudjak a valaszt (sztm nincs canvas szoves, de mar nagyon ovatosan irom le)
                BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

                Comment


                  #53
                  Canvas mei tai anyagokbol ismeros. Nem sima vaszon szoves, de tuti nem hordozo kendo.
                  (Nekem a kepek alapjan dupla vastag vaszonnak tunik a hordozokendo. Mondjuk mint egy babaerszeny.)

                  Comment


                    #54
                    Azt irjak a canvasrol hogy az eros keresztszoves es a hatarozott textura jellemzi. Amugy vaszonszoves, ahogy nezem.
                    Nekem hordozos taskam van belole, puhabb, kicsit selymes, flaneles tapintasu.

                    Comment


                      #55
                      a canvas-t az anyagra mondják, nem a szövésre szerintem. általában egyébként vászonszövésű. de más is lehet.
                      mint ahogy a magyarban a textilre is rámondjuk, hogy vászon.

                      canvas = vászon szövet (fabric)
                      plain weave = vászon szövés (kötés)

                      a gyártók fejében sem tiszta a dolog?
                      BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

                      Comment


                        #56
                        Em is ezt akartam irni.
                        Ahogy irtatok a facera ironak nem sok ismerete van az egeszrol. Lil.ipu.iek meg inkabb kodositenek kicsit szerintem. Azt megsem akarjak irni nyiltan, hogy nem is kendo az a kendo...

                        Comment


                          #57
                          Gyakran belefutok sokféle vászonba, csiszolt, vékony, vastag, ilyen szövés olyan szövésű, selymes, flaneles, kemény vastag karton tapintásúba, rengeteg féle van.
                          Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

                          Comment


                            #58
                            Lehet, hogy nem tudják pontosan. Hátha idő kell nekik, hogy utána nézzenek.
                            Egyébként, lehet, hogy számukra ez nem olyan lényeges információ, hogy megtudják. A célközönségnek mindegy szerintem milyen szövés, a lényeges információk ott vannak. De nem védem őket, nincs jutalékom onnan
                            Csak próbállak megnyugtatni, ne háborodj fel nagyon, ezen nem érdemes.
                            Szerintem, elképzelhető, hogy mivel rákérdeztek a fb-on, ezért kíváncsiságból utána néznek majd.
                            Utoljára szerkesztette belin; 2014.07.08., 15:44.
                            Judit 3 fiú (9,6,2) anyukája.BelinBolt-egyedi táskák, hátizsákok,hordozóstáskák,dekorációsdolgok.Galéria.BelinBolt/Facebook

                            Comment


                              #59
                              Tunderkupac bekerulhet a listaba?
                              Utoljára szerkesztette bogi; 2015.01.24., 14:08.
                              Bogi és a lányok: Lenke (2009) Abigél (2011) Emma (2013)

                              Comment


                                #60
                                Sziasztok!
                                Ki az a Sweetberry, és mit lehet tudni róla? Egy hordozócucc adok-veszekes hirdetésben láttam.
                                E(2003) A(2006) F(2011) V(2015) M(2018)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X