Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Mit is olvashatnék?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #16
    Aki keres, talál Ez az Adrian Plass: Kegyes kétbalkezes is jónak ígérkezik

    Érdekes, hogy én nem vagyok semmilyen vallás gyakorlója, mégis folyton megtalálnak a jobbnál jobb könyvek, amik humorral oldják bennem a vallások iránti felgyülemlett feszültséget. A kiadónál megjelent több kötet is a szerzőtől, jól hangzik a többi is. Köszi Csillu.
    WHAMrágcsaláncok / harányi blog

    Comment


      #17
      Anna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hibik komolyan?
      Én is imádom Agatha Christit. Ő és Rejtő Jenő mindig vésztartalék, ha semmi új nincs amit olvashatnék, nekem is megúnhatatlanok.
      ...
      Nálam a Pendragon legenda az ilyen vész-vésztartalék... Ha semmi máshoz nincs kedvem, ez biztos ki tud kapcsolni.
      Uff, egy csomó könyv gyűlik a polcon, amit szeretnék olvasni...majd egyszer...
      Clea (Zsófi, 2007. október 20.)

      Comment


        #18
        A Shalimar bohocot se felejtsetek el Rushdie bacsitol!
        Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
        és a legifjabb padavan: Ádám
        aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

        Comment


          #19
          A Pendragon legenda IGEN!!!!
          Amikor befejeztem, legszívesebben kezdtem volna előről!!!! Szuper könyv!
          Sami és Maja-2007

          Comment


            #20
            Jaj de jó ez a topic! Plass nálunk is nagy kedvenc, voltam egy előadásán, élőben is rém szórakoztató muki. És Durrell meg a családi, központi hullámvölgyből-helyrerázónk, főleg uramnak, de én is nagyon megszerettem. Most Perez-Revertét olvasok, nagyon tetszik a stílusa, és gyönyörűek az Ulpius-házas kiadások, csak kár, hogy egy csomót nem fordítottak magyarra.

            Aki szereti az életrajzi regényeket (én igen): Pierre La Mure-tól a Moulin Rouge (Lautrec élete), és a Mona Lisa magánélete is nagyon jó szerintem.
            Jaj, szórakoztatásban Szerb Antal VII.Olivér-je is ász!

            Rushdietól még nem olvastam, most nézegettem, felcsigáztatok. Felveszem a listára.
            Kata
            Sebi (2006.08.02.), Matyi (2008.11.27.) és Borka (2011.11.02.)

            Comment


              #21
              Az összes Szerb Antal remek könyv. Nekem a VII. Olivér volt az első találkozásom vele, még kis kamaszként, aztán jött az Utas és holdvilág, a Királyné nyaklánca. Konkrétan abból a könyvből értettem meg mi a kapitalizmus.
              Rushdiet annyira dicséritek, azt hiszem most már biztosan nem hagyhatom ki.
              WHAMrágcsaláncok / harányi blog

              Comment


                #22
                Anna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Aki keres, talál Ez az Adrian Plass: Kegyes kétbalkezes is jónak ígérkezik

                Érdekes, hogy én nem vagyok semmilyen vallás gyakorlója, mégis folyton megtalálnak a jobbnál jobb könyvek, amik humorral oldják bennem a vallások iránti felgyülemlett feszültséget. A kiadónál megjelent több kötet is a szerzőtől, jól hangzik a többi is. Köszi Csillu.
                Örülök, hogy tetszik, én sokszor olvastam már és annyira jól ír a szerző, nagyon szórakoztató.
                Remélem (és tudom) hogy te is élvezni fogod.
                Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                Comment


                  #23
                  Katka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Jaj de jó ez a topic! Plass nálunk is nagy kedvenc, voltam egy előadásán, élőben is rém szórakoztató muki. És Durrell meg a családi, központi hullámvölgyből-helyrerázónk, főleg uramnak, de én is nagyon megszerettem. Most Perez-Revertét olvasok, nagyon tetszik a stílusa, és gyönyörűek az Ulpius-házas kiadások, csak kár, hogy egy csomót nem fordítottak magyarra.

                  Aki szereti az életrajzi regényeket (én igen): Pierre La Mure-tól a Moulin Rouge (Lautrec élete), és a Mona Lisa magánélete is nagyon jó szerintem.
                  Jaj, szórakoztatásban Szerb Antal VII.Olivér-je is ász!

                  Rushdietól még nem olvastam, most nézegettem, felcsigáztatok. Felveszem a listára.
                  Kata, hogy én mennyire szerettem volna elmenni, mikor Plass itt volt Mo-n...már nem is emlékszem, mi jött közbe...
                  Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                  Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                  Comment


                    #24
                    Azt hiszem, könyvön annyit nem röhögtem, mint a Pendragonon... Olyan humora van, hogy hihetetlen!

                    És a Shalimar is tuti!!!
                    Anna

                    Bence
                    (080930), Róza (140428)

                    Comment


                      #25
                      Katka egyszerre írtuk a VII. Olivért
                      Henri Toulouse Lautrec? Két példányban van meg, egyet amit már anyu újra kötött, mert elrongyoltam, meg egy bolti borítós (antikváriumból), amit még sosem olvastam. Kb az albumaim fele Lautrec a kedvenc festőm, a legzseniálisabb nekem a világon. Párizsba és Bécsbe is elmentem, csak hogy igazi, munkáit láthassam. Képes voltam felkeresni az utcákat amerre ő járt. Tisztára mániákus rajongó vagyok
                      WHAMrágcsaláncok / harányi blog

                      Comment


                        #26
                        Perez-Reverte is mekkora, jó... Mióta Polansky megfilmesítette a Dumas-klubbot, azóta Johnny Depp az én könyvmolyom...
                        Sami és Maja-2007

                        Comment


                          #27
                          Kundrea: Azonosság
                          Rövid, velős, és nagyon igaz tud lenni...
                          Sami és Maja-2007

                          Comment


                            #28
                            Pendragont én baromi nagy utálattal kezdtem olvasni, mert egy tárgyunkhoz volt kötelező olvasmány az egyetemen. Ergo: csak rossz lehet. Aztán meg nem bírtam letenni, nagyon tetszett!!!
                            Én már nagyon régen olvastam IGAZI könyvet sajnos Főleg szakirodalmat olvasok jó ideje, mert csak arra van időm és azt meg muszáj.
                            Nagyon régen olvastam, az írójára sem emlékszem A medvék és én c. könyvet. Kicsit talán dzsekklondonos, imádtam, az egyetlen könyv, aminek a végén zokogtam.
                            Coelho-t szeretem még, aztán itt a Rózsa neve, Az éneklő kutya, Az öreg halász és a tenger, és amit kb. huszonhatezerszer elolvastam: a Tüskevár. Kicsit eklektikus stílus, igaz?
                            Legutoljára az Angyalok és démonokat és a Da Vinci kódot olvastam. hejj, de rég volt, és tán nem is minőségi irodalom, de én mindegyiket 2 nap alatt olvastam ki. Pedig nem vékony könyvek...
                            Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                            Comment


                              #29
                              Nekem, ami kicsit azért nehezebb, Umberto Eco... Na ő a naaagy szerelem. Csak néha elgondolkozom, hogy jobb lenne könyvtárban olvasni, akkor egyből elérhető lenne néhány lexikon, amivel még rásegíthetnék....
                              Nekem Ő olyan csemege, ami függővé tesz és egyre többet és többet akarsz belőle...
                              Sami és Maja-2007

                              Comment


                                #30
                                A medvék és én írója Robert Franklin Leslie. Én is mindig megsiratom a végét.
                                Anna

                                Bence
                                (080930), Róza (140428)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X