Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Waldorf pedagógia

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    ilyenre gondoltatok?
    szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
    www.facuccok.hu

    Comment


      messkete eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Aniko, koszi a linket bele is astam magam, nagyon jo kis oldal! Varhatoan mely napokon lesznek a babamama csoportok? mi februartol csatlakoznank sztem...
      Mesi! Még fogalmam sincs. Amint elrendezzük az indulást, minden regisztráltat értesítünk a pontos időpontról.
      Anikó,hordozókendő-tanfolyamvezető, HordozniJó.hu Hordozás a facebookon
      Ingyenes tanulmány a jó hordozóeszközökről Babahordozás Email Kurzus

      Comment


        Júj, pont ilyenre!Még a szívem is megmelegedett hirtelen, és ilyen gyorsan reagáltatok!!!
        Köszi!!!
        Ági:két fiú anyuja Matyi /2001/, Csabó /2008/ és apjuk szelídítője, a kecskék pásztora, agyag formázója

        Comment


          Dejó! Tényleg. Végülis csodálkoztam volna, ha épp ilyen nem lett volna még
          Köszi Szil és Éda!
          Anikó,hordozókendő-tanfolyamvezető, HordozniJó.hu Hordozás a facebookon
          Ingyenes tanulmány a jó hordozóeszközökről Babahordozás Email Kurzus

          Comment


            Nincs mit, Éda rengeteg melója van ebben Nekem csak a memóriám jó
            Tényleg, nagyon off, de Éda, te sose laktál Karcagon? Annyira emlékeztetsz egy sulistársamra..
            szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
            www.facuccok.hu

            Comment


              Lili, annyira szép és kedves és jóóóó Gratula
              életmód blogom

              Comment


                lányok, ma vettem én is euritmia cipőt a dei..mannban és szuper! kétféle volt, mindkettő 2000 Ft. méretben eléggé kifogyott, de találtam 29-est a 26-os lábó fiamra (eléggé el van méretezve). a bélése nem tökéletes, mert nem bőr, igy vettem hozzá egy bőr talpbetétet. amúgy a talpán van olyan gumis csúszásgátló plusz finom puha bőr.
                a balettcipő-formájút is megvettem, abból kisebbet, tulképp az most jó, a fekete másik meg később lesz jó. szóval el vagyunk látva! menjetek el ti is

                Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                Comment


                  Bocsánat OFF, de hátha érdekel valamelyikőtöket:

                  Néhány éve arról álmodtam, hogy a három gyermekem mellett találjak magamnak olyan munkát, pénz kereseti lehetőséget, amit itthon tudok végezni. Így kezdtem el rendelésre is babákat varrni. Majd amikor láttam, hogy egy-egy baba alapanyagát több helyről kell megrendelni, megszületett a webáruházunk ötlete bennem.
                  Közben egyre több időt töltöttem Waldorf-óvodában a gyermekeim révén, és ismét kezdett bennem a vágy felébredni, hogy gyerekekkel szeretnék foglalkozni - eredeti végzettségem is pedagógusi. Egy évvel ezelőtt elkezdtem a Waldorf-óvónőképzést, egyre inkább úgy érzem, hogy ez az én utam, ezt szeretném. Most úgy érzem, hogy sok energiát von el tőlem a webáruház működtetése és a későbbiekben nem szeretnék ezzel foglalkozni, már nem ez a célom.
                  Ezért hoztam azt a döntést, hogy szeretnék találni valakit, aki szívesen átvenné tőlem ennek a webáruháznak a fenntartását, érez magában erőt a fejlesztésére.
                  Kérlek írj nekem egy emailt: steinerbaba@gmail.com , ha úgy érzed esetleg te vagy az, aki ezt szívesen folytatná.
                  Melinda

                  Comment


                    Dejó Melinda! én örülök hogy óvónéni leszel, vagy lettél! vagy iskoláról lenne szó?
                    sajnos én is utálom az állandó netezést emiatt az üzlet miatt... nekem is át kéne adnom a didyshopot ...

                    Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                    Comment


                      cikaboga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Bocsánat OFF, de hátha érdekel valamelyikőtöket:

                      Néhány éve arról álmodtam, hogy a három gyermekem mellett találjak magamnak olyan munkát, pénz kereseti lehetőséget, amit itthon tudok végezni. Így kezdtem el rendelésre is babákat varrni. Majd amikor láttam, hogy egy-egy baba alapanyagát több helyről kell megrendelni, megszületett a webáruházunk ötlete bennem.
                      Közben egyre több időt töltöttem Waldorf-óvodában a gyermekeim révén, és ismét kezdett bennem a vágy felébredni, hogy gyerekekkel szeretnék foglalkozni - eredeti végzettségem is pedagógusi. Egy évvel ezelőtt elkezdtem a Waldorf-óvónőképzést, egyre inkább úgy érzem, hogy ez az én utam, ezt szeretném. Most úgy érzem, hogy sok energiát von el tőlem a webáruház működtetése és a későbbiekben nem szeretnék ezzel foglalkozni, már nem ez a célom.
                      Ezért hoztam azt a döntést, hogy szeretnék találni valakit, aki szívesen átvenné tőlem ennek a webáruháznak a fenntartását, érez magában erőt a fejlesztésére.
                      Kérlek írj nekem egy emailt: steinerbaba@gmail.com , ha úgy érzed esetleg te vagy az, aki ezt szívesen folytatná.
                      Fúúú, én mennyire szerettem volna egy webáruházat még a korábbi honlapomhoz kapcsolódóan!!!!!! Különleges kézműves dolgokat árultam volna!
                      Aztán közbeszólt egy veszélyeztetett terhesség, szülés......

                      Miért sok meló? Én azt hittem, a beindítása körülményes, de utána már nincs sok baj vele.
                      Bár én csak a gondolatig jutottam el. De addig nagyon!!!
                      Egy 4 éves Királylány és egy 11 hónapos Kisdömper boldog anyukája vagyok.

                      Mindemellett: http://www.varlak-gyerekoldal.fw.hu

                      Comment


                        tintin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Lili, annyira szép és kedves és jóóóó Gratula
                        ne nekem gratuláljatok én csak a hírt hozom.
                        ééés Megvan az engedélyünk!!!!!

                        holnaptól végre ovi. nem tudom elmondani mennyire vártam már
                        Lili, Hana(04/12/18) Iván(06/10/28) anyuja
                        Waldorfbabák és Egyebek

                        Comment


                          Lili, egyszerűen csodálatos, amit csináltatok, tényleg szívet melengető mi is a finisben vagyunk már, persze még hátra van jópár utolsó simítás...de aztán remélem én is tudok majd hozni nektek szépséges fotókat

                          (a vécék közti válaszfalat is Betti csinálta???)

                          Comment


                            nem, azt még nem Betti. Ha jól emlékszem valamelyik apuka. Éda biztos tudja.
                            Lili, Hana(04/12/18) Iván(06/10/28) anyuja
                            Waldorfbabák és Egyebek

                            Comment


                              De jó Lili, hogy megvan az engedély és pecsét!
                              Majd ha van kedved mesélj Iván első napjáról (és Hanáéról is persze!).

                              Annyira szépek a képek, amiket feltettél (ezt már írtam ), sokszor láttam a lelki szemeimmel amikor eszembe jutott.

                              Judilla, az új Bolyai oviról, és Maminti a Tündérkócról is úgy néznék képeket, ha van valakinek még ideje, energiája fotózni és feltenni. És persze az új Csillagberekről is. Azóta járok kelek a lakásomban, és érzem, hogy ennek a lakásnak hiányzik még a lelke. Érdekes, az előző lakásom egy panel volt, mégis az első pillanattól éreztem, hogy van valami különleges atmoszférája, és mindenki rögtön megerősített, aki belépett.

                              Nem tudom miért hiányzik ebből a lakásból. Most, hogy nézegettem a képeket, elkezdtem nézni, szabadon engedni a képzeletem, a gondolataimat, hogy hogyan és mit kéne másképpen.

                              Comment


                                Ugye ebben a topikban volt szó ez evésről, nem evésről, válogatásról? Ha jól emlékszem Vera írta, hogy olvasott arról a gondolatról, hogy a kalória-elmélet nem állja meg a helyét, az ételben az információ fontosabb. Valamint hogy az étel is élmény, ezért változik, hogy mit mikor mennyit eszik a gyermek ahogy növekszik.

                                Tudtok esetleg segíteni, hogy hol tudnék erről olvasni? Ki (vagy kik) írt erről, esetleg egy könyvcímért vagy linkért nagyon hálás lennék. Előre is köszönöm.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X