Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Bébikomp. Igen vagy nem? Miért?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #61
    Flóri már lassan 2 hónapja áll vagy több? hű most nem is tudom, oldalazva lépeget. néha pár másodpercre egyedül áll. de már annyira régóta csinálja, h csodálkozom, h nem akaródzik elindulnia de eszem ágában sincs siettetni sőt amikor felállt először még korainak is tartottam, gyorsan elpakoltam az olyanfajta tereptárgyakat amelyek késztetik h felkapaszkodjon rá.

    nem tudjátok hol van betiltva a komp?
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      #62
      Zita,most látom,hogy csak 2 nap korkülönbség van a gyerkőceink közt!De jó!

      Kockapaci!Az én fiam dettó így csinálja,és én is pont így gondolom mint te!
      Kende 2008/02/17 ,boldog anyukája:

      Anita

      Comment


        #63
        Én úgy tudom, hogy Németo.

        Comment


          #64
          német o-ban, én is úgy tudom...
          Bogi
          Marci és Emma anyája
          mesevirágokat tessék

          Comment


            #65
            Nekünk nincs bébikomp nem is hiányzik. Volt az ismeretségi körben aki rá akart mindenáron beszélni, de nekem nem tűnt természetesnek hogy egy ilyenbe tegyem a gyereket.
            Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
            és a legifjabb padavan: Ádám
            aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

            Comment


              #66
              Nálam az alapján szokott eldőlni sok minden, hogy természetes-e. Hiszek benne, hogy amire szükség van az már létezik a természetben. (Ha a természet nem alkotott bébikompot, akkor arra valószínüleg nincs szükség.)

              Az emberi faj a törzsfejlődés során kialakult és megtanult járni, az Anyák pedig ezt "kibírták", bébikomp nélkül. És nem kívánt mellékhatások nélkül, mert abba már sokszor beleütköztünk, hogy amit az ember okoskodik, arról később kiderül, nemkívánatos mellékhatása van.

              Szóval a mesterséges dolgokat szerintem egyszerűbb elkerülni lehetőség szerint, a még fel nem fedezett mellékhatás kivédése érdekében. Egyszerűbb maradni a természetesnél. (UFF )
              BABAHORDOZÁSI TANÁCSADÁS Szopi, BLW, EC , textilpelus, együttalvás , mindenféle hordozó és sok-sok kendő, Ökoház . Szólj hogy miben tudunk segíteni: www.okobaba.hu Nem használom a privit, kérlek emailt írj. Köszi.

              Comment


                #67
                MIlyen az az ökoház?
                Andrea és a girl-power: Noémi & Amira
                és a legifjabb padavan: Ádám
                aki kíváncsi az agymenéseimre, kukk ide:http://andrea-momdoc.blogspot.com/

                Comment


                  #68
                  doc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  MIlyen az az ökoház?
                  http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=532 ebben a topicban már kérdezték, írtam róla. Több hsz is volt már.
                  BABAHORDOZÁSI TANÁCSADÁS Szopi, BLW, EC , textilpelus, együttalvás , mindenféle hordozó és sok-sok kendő, Ökoház . Szólj hogy miben tudunk segíteni: www.okobaba.hu Nem használom a privit, kérlek emailt írj. Köszi.

                  Comment


                    #69
                    ÖkoMama eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nálam az alapján szokott eldőlni sok minden, hogy természetes-e. Hiszek benne, hogy amire szükség van az már létezik a természetben. (Ha a természet nem alkotott bébikompot, akkor arra valószínüleg nincs szükség.)

                    Az emberi faj a törzsfejlődés során kialakult és megtanult járni, az Anyák pedig ezt "kibírták", bébikomp nélkül. És nem kívánt mellékhatások nélkül, mert abba már sokszor beleütköztünk, hogy amit az ember okoskodik, arról később kiderül, nemkívánatos mellékhatása van.

                    Szóval a mesterséges dolgokat szerintem egyszerűbb elkerülni lehetőség szerint, a még fel nem fedezett mellékhatás kivédése érdekében. Egyszerűbb maradni a természetesnél. (UFF )
                    így talált a mai nap rá az én kisfiam a "saját" bébikompjára!
                    Egy nagy dobozt tologatott maga előtt (ami véletlenül az útjába akadt!) és iszonyúan élvezte, hogy rohan vele ahogy csúszik!
                    10 perc után mégis megunta és mászott tovább!!!!
                    Éljenek a természet adta lehetőségek!
                    Kende 2008/02/17 ,boldog anyukája:

                    Anita

                    Comment


                      #70
                      Bébikomp: Egyértelmű NEM!
                      Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
                      lekvárok, dzsemek, receptek

                      Comment


                        #71
                        Jaj ne!Ugye nem teszi bele senki szegényeket?????????????????(((((((((((

                        Comment


                          #72
                          Anyukám egyszer beletette a fiam mert ő vigyázott rá. Eredmény:2 tört fog ami a törés mentén elromlott ,fogászat ,sokpénz a fogorvosnak és egy felszakadt száj.

                          Comment


                            #73
                            Mi örököltük a fiammal a kompot nem használtuk ,anyukámnál még mindíg megvan és azon erősködik ,hogy tegyem bele a kicsit(6 hónapos lessz)hát NEM.

                            Comment


                              #74
                              neusiedler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Eszter, én is ezt akartam feltenni, de látom, már közkinccsé tetted!
                              Érdemes elolvasni! Európai szabvány a bébikompokra - veszélyes eszköz!
                              Móni, Jázmin és Kincső anyája

                              Comment


                                #75
                                Bébikomp: Nem. Elég perverz ötletnek tűnik.

                                Mondjuk szerintem nem is működött volna mert a nagylány a kismotort is rühelli.

                                Mi ugráló hintát használtunk, az volt felkötve a konyhaajtóra amíg főztünk. A gyerkőc nagyon élvezte, sokkal jobban szerette mint az etetőszéket amiben nem igazán mocoroghatott. Ami nekünk van (litaf) annál azt mondták, hogy NAPONTA max. fél órát lehet benne az első hónapokban (ld. 6 hónapos kortól használható - vagy amikor már fel tud ülni? Na ebben már nem vagyok biztos mert a nagylány 6 hónaposan már magától ült de utáne kéne néznem mert a kicsi biztos, hogy nem követi ezt a tempót).

                                Úgy egy éves lehetett amikor már nem bírta elviselni aztán másfél amikor újra előszedtük, mert nem mertük sokáig egyedül hagyni a szobában és akkor már kiszedni se lehetett belőle rájött ugyanis, hogy milyen jól lehet benne pörögni... csak a 2. taccskidobás után inkább leszereltük

                                Nem hátráltatta a mozgásfejlődését, marha korán és nagyon stabilan járt, esni is szépen megtanult (soha nem vezetgettük).

                                Járóka: Mi szétszedtünk egy ócska darabot és 8 csavarral karámot gyártottunk belőle, azzal lezártuk a szoba felét. Marha jó volt (volt, hogy én ott aludtam a karámban mert annyira fáradt voltam, a gyerkőc meg a fejemen ugrált... de legalább biztonságban volt
                                ...

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X