Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Könyvajánló - gyerekkönyvek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nekem alapból xar a helyesírásom, a sok olvasás lehet segített valamit, de, ami a legtöbbet javított az a szövegszerkesztő helyesírás-ellenőrzője (jéé ezt kötőjellel kell írni), azóta olyan vagyok szinte, mint a többi ember.
    Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

    Comment




      Én pedig nem szoktam sokszor elfogadni a felajánlott verziót.
      Pl. örökké beleköt a "mindannyiótoknak" szóba, pedig szerintem van ilyen, de ha nincs, nekem akkor is van és kész.
      Egy legényke és egy leányka édesanyja

      Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

      Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

      Comment


        Kafkat olvasunk D-val (A per). Hat nem tudom, vegig fogja-e birni, vagy parkolopalyara tesszuk... Eddig eleg ambivalens a dolog

        Comment


          Hűű, erre kíváncsi vagyok!
          Egy legényke és egy leányka édesanyja

          Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

          Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

          Comment


            A farmos könyvek egységesen 2500 Ft/db-ért vannak és nincs posta három kötet felett és márciusban kell fizetni. A F...b..k oldalukra is hivatkoznak, keressetek rá, akit érdekel, én nem használom azt a portált. (Ja és nincs semmiféle részesedésem:-)
            Egy legényke és egy leányka édesanyja

            Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

            Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

            Comment


              Dickens Copperfield Dávidot hány éves kortól ajánljátok?
              Egy legényke és egy leányka édesanyja

              Eladó autósülés, játéktartó pad, játékvarrógép, könyvek, népitánccipő iskolatáska és egyéb szeretett tárgyaink

              Hiszek benne, hogy a Háborítatlan Szülés helyszíntől függetlenül mindenütt megvalósul, mert egyre többen szeretnénk és mert áldás kíséri. Csak ahhoz a tökéletességhez kell visszatalálni, ahogyan a Teremtő megalkotta és azt csak valóban indokolt esetben kiegészíteni a tudomány életmentő eszközeivel.

              Comment


                12 eves kor korul olvastuk D-val. De csak az elso kotetet, amit anno az en gyerekkoromban CD-kent arultak. En is csak kesobb, angol szakon jottem ra, nem ott er veget a regeny

                Comment


                  Lányok, megint kifogytam az ötletekből... Írjatok légyszi folytatásos, 5 évesnek való regényeket. Lengemesék az aktuális kedvenc, de voltak már Csiribíék, a Tündér a vonaton, Elvarázsolt egérkisasszony, Süsü, Findusz... Rumini a szekrényben várakozik, de a férjem szerint még korai, mert túl szerteágazó (mondjuk neki az is a baja Ruminivel, hogy áthág minden szabályt és fél, hogy erre tanítja a gyereket).
                  Eszter, a gyönyörűséges, folyton mosolygó, csillagszemű Emma (2011/09/20) anyukája

                  Comment


                    Csudálatos Mary
                    Micsoda pók a vizipók
                    Labdarózsa
                    Brumi könyvek
                    youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                    Comment


                      sz_eszter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Rumini a szekrényben várakozik, de a férjem szerint még korai, mert túl szerteágazó (mondjuk neki az is a baja Ruminivel, hogy áthág minden szabályt és fél, hogy erre tanítja a gyereket).
                      Csak Ruminihez tudok: az 5 évesnek még tényleg korai, egyrészt mert valóban szerteágazó, és azért is, mert elég kalandos, izgalmas, néha kicsit körömrágós a hétévesnek is. A szabályok áthágását az én fiam elég jól eltette magában: sokat nem elemeztük, mert önállóan olvassa, de már mondta néhányszor, hogy Rumini mennyire vakmerő és néha meggondolatlan, ami miatt bajba is keveredik. Szóval összerakta, hogy a szabályok áthágásának vannak veszélyei is.
                      Kriszta, Laci és a fiúk
                      Értékeléseim
                      fkriszta.privi kukac gmail.com

                      Comment


                        Kukori és Kotkoda,A bagoly aki félt a sötétben és a többi kötete,van vagy 5 még.Titi 3kötet,Oti megmenti a papáját?
                        "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                        Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                        Comment


                          Timo Parvela: Miú és Vau
                          Szutyok
                          Moha és Páfrány
                          Erwin Moser (Nagypapa meséi vagy vmi ilyesmi nagyobbaknak szól)
                          Ezekkel kibickedtem, mert egyiket sem olvastuk még
                          Eszter és
                          Lenke 2010 ősz
                          Olívia 2014 ősz

                          Comment


                            fkriszta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Csak Ruminihez tudok: az 5 évesnek még tényleg korai, egyrészt mert valóban szerteágazó, és azért is, mert elég kalandos, izgalmas, néha kicsit körömrágós a hétévesnek is. A szabályok áthágását az én fiam elég jól eltette magában: sokat nem elemeztük, mert önállóan olvassa, de már mondta néhányszor, hogy Rumini mennyire vakmerő és néha meggondolatlan, ami miatt bajba is keveredik. Szóval összerakta, hogy a szabályok áthágásának vannak veszélyei is.
                            vasárnap a bolhán találkoztam egy Rumini könyvel. (meg Anne első részével). kezdem sajnálni, hogy nem vettem meg, mert olcsóért adták. csak hát annyi a könyv otthon, hogy nem férünk, és így is vettem 3 geronimo stiltont (nem olvastunk még egyet sem, lehet, be sem jön a gyereknek), meg a csillagok háborúját (még az 1980-as második kiadást)
                            youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                            Comment


                              Rumcájsz kalandjai (Csirizár és Csipisz) került a minap a kezembe. nem is tudtam, hogy van otthon ilyenünk. Azt olvasta valaki?
                              youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                              Comment


                                Mi olvastuk pár éve,nekem pár fejezet után már sok volt.besokalltam tőle
                                "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                                Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X