Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Könyvajánló - gyerekkönyvek

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    lakriszt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    3 éves ovis kisfiamnak szeretnék új könyveket beszerezni. Pauli, Kippkopp hosszúságú mesék lekötik, de pl. a titoktündér mesék még túl hosszúak és nehezen emészthetők neki. Zinka és Simafül jó lehet? szívesen vennék ötleteket...előre is köszönöm

    Tesz-Vesz könyveket is szerettük, illetve Kisvakond volt még nagy kedvenc az ovi elején nálunk. Utóbbi szerintem inkább a képi világa, mint a mesék miatt, de azért olvasható.

    Comment


      lakriszt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sziasztok!

      3 éves ovis kisfiamnak szeretnék új könyveket beszerezni. Pauli, Kippkopp hosszúságú mesék lekötik, de pl. a titoktündér mesék még túl hosszúak és nehezen emészthetők neki. Zinka és Simafül jó lehet? szívesen vennék ötleteket...előre is köszönöm
      Pim és Pom, Szutyoksári, Misu, Barátnőm Bori, Barátom Berci sorozatok pl.
      D. 2013.01.15 és A. 2015.07.02.
      A teli kelyhet szépen üríteni ki, ugyan kinek sikerülne ez? (C.G.J.)

      Comment


        éppen aktuális lesz Az iskolások kézikönyve fiúknak, olvasta már vki? jó felkészítő olvasmány?
        P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

        Comment


          Mi olvastuk,nem egy nagy mű,utólag azt mondom elég lett volna csak kölcsönözni,mint megvenni.leírja h megveszik a táskát,isicuccot,melyik tantárgyból mit tanulnak,már rég olvastuk,de kábé ennyi.
          A Már iskolás vagyok jobb!
          "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
          Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

          Comment


            Gyerekkoromból kimaradt, most elkezdtem a magam szórakoztatására olvasni A csudálatos Mary-t.
            Nem tudom, mekkora gyereknek lenne való, az eleje kissé untatta az 5évest, de az igazán elképesztő dolgok ugye nem ott történnek.
            Mindenesetre nekem (aki kifejezetten szereti a meséket) nagyon tetszik.
            youlcsi és Muki (101214)[/URL]

            Comment


              youlcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Gyerekkoromból kimaradt, most elkezdtem a magam szórakoztatására olvasni A csudálatos Mary-t.
              Nem tudom, mekkora gyereknek lenne való, az eleje kissé untatta az 5évest, de az igazán elképesztő dolgok ugye nem ott történnek.
              Mindenesetre nekem (aki kifejezetten szereti a meséket) nagyon tetszik.
              Én is kikölcsönöztem 1-2 éve, de 7-10 éveseimnek nem tetszett, olvasatlanul vittük vissza. Pedig ritka az ilyen.

              Most a Trapitit olvassuk. Az eleje tetszett, kb. a 40. oldalig nagyon szórakoztatónak találtam, de azóta hm.. elég unalmas. A gyerekeknek mondjuk bejön, így tovább kell olvasni. Szerintetek? Lesz még jobb? Ha nem, akkor hagyom a férjemnek most az esti olvasást
              Erika, 3 kölök anyuja: Baló (2005.01), Lenke (2007.12), Mikus (2013.03)

              Kisfiúcipők

              Comment


                BaLeMi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én is kikölcsönöztem 1-2 éve, de 7-10 éveseimnek nem tetszett, olvasatlanul vittük vissza. Pedig ritka az ilyen.
                fene tudja... lehet nekem is csak a nosztalgia miatt tetszik. imádtam a filmet, és annyira örültem, amikor a bolhapiacon megláttam muszáj volt hazavinni.
                youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                Comment


                  palmi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  éppen aktuális lesz Az iskolások kézikönyve fiúknak, olvasta már vki? jó felkészítő olvasmány?
                  Nekünk még az alap volt meg Az iskolások kézikönyve, igaz az egy kislányra épült. Nem volt nagy durranás, de voltak benne jó dolgok, pl. a menza. Megvenni nem érdemes, de könyvtárból kihozni és elolvasni ok.
                  Viki&Lackó(14,5)
                  https://www.instagram.com/viki.bacskai/

                  Comment


                    youlcsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Gyerekkoromból kimaradt, most elkezdtem a magam szórakoztatására olvasni A csudálatos Mary-t.
                    Nem tudom, mekkora gyereknek lenne való, az eleje kissé untatta az 5évest, de az igazán elképesztő dolgok ugye nem ott történnek.
                    Mindenesetre nekem (aki kifejezetten szereti a meséket) nagyon tetszik.
                    mi most fogjuk kölcsön kapni, remélem tetszeni fog a 6 évesemnek.
                    P, egy nagyfiú egy lányka + egy pici fiúcska mamija

                    Comment


                      ebben a csudálatos Maryben az a legjobb, hogy olvasás közben megtaláltam benne az eredeti számláját. állami könyvterjesztő vállalat, 74(?- az évszám nincs kitöltve pont) március 9-i számla, 20 ft-ról... gyorsan fóliáztam, és csináltam belőle rendes könyvjelzőt... mert hogy hozzá tartozik
                      youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                      Comment


                        Most olvassuk: Varga Katalin: Madzag és cimborái. Könyvtárból hozta E. nagymamája. Nem rossz, bár inkább kisebbeknek való, de E. nagyon szereti. Egy félénk kiskutyáról szól, vannak benne apróbb tanítások az állatokról (mire jó a cicabajusz, hogy látnak éjjel a cicák stb), de nem olyan mesterkélt, mint a Szutyejevekben. Szerintem 2-3 éves is élvezheti, sok sok kép van benne. 5 perces mesék, tehát jóval rövidebbek, mint a Csiribí sorozat.
                        Eszter, a gyönyörűséges, folyton mosolygó, csillagszemű Emma (2011/09/20) anyukája

                        Comment


                          Otfried Preußlertől a Kis boszorkányt olvasta valaki?
                          Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                          Comment


                            Nem kis szellem?boszis is van?
                            "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                            Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                            Comment


                              zsizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nem kis szellem?boszis is van?
                              Igen, maa láttam a könyvesboltban...
                              Az én nevem Verus, és kis kendőtöltelékem Zsolna/2008.12.23./ ,és Petit Rekamé: Anna Léna /2013.08.21./.

                              Comment


                                Hű,meglesem!
                                "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                                Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X