Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

otthonoktatás

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Talán tudok, Zsizsi!
    Zselyke Borbála ('12. tavasz), Édua Magdolna (`13. tél), Réta Piroska ('15. ősz)
    és az Asszonyszövet

    Comment


      De jó lenne,Verus!van egy sni-s kislány,magántanuló oo lesz másodiktól,elsőt integráltan kijárta,de nagyon nem voltak megelégedve a sulival,másik suli lehetőségük nem nagyon van.amúgy is nehezen barátkozik gyerekekkel,ez most a nehéz az anyukájának,h hogy lesz társasága...
      "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
      Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

      Comment


        Dél-pestiek figyelmébe: szeptembertől Pesterzsébeten indul egy tanulócsoport, 2., 3. osztályosokkal, még 2-3 gyereknek van hely.
        Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
        Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

        Comment


          Sziasztok, becsekkolok ide, mi is OO-zunk

          Comment


            debreceniek vannak itt?
            Kata,Tibi, no meg Zsombor az áprilisi legény, Emma a márciusi honleány.

            Comment


              Szia Kata! Debreceniek vagyunk, 9 éves kislányom magántanuló! FB csoporton jelezték nekem, hogy írtál ide, érdeklődöm, miért kérdezted??

              Comment


                Szia,de jó.
                Van egy barátnőm aki érdeklődik ebben a témában de nem talált Debrecenben meg senkit.
                Priviben megirod az elérhetőséged amit tovabbitanek neki.
                Persze ha nem gond.
                6 eves lesz a legnagyobb gyermeke,es szeretné otthon oktatni.
                Köszönöm szépen
                Kata,Tibi, no meg Zsombor az áprilisi legény, Emma a márciusi honleány.

                Comment


                  Kata, írtam Neked üzenetet!

                  Comment


                    "Két kormánypárti képviselő javaslatára a jövő héten úgy módosulna a gyermekvédelmi törvény, hogy minden szülő ellen hatósági eljárás indulhat, aki nem elég együttműködő a gyerekei tanáraival, óvónénijével, gyerekorvosával, védőnőjével. Arra kérjük az állampolgárokat, hogy küldjenek levelet a képviselőjüknek, kérve, hogy ne szavazza meg a benyújtott módosítást."

                    "Ha te sem akarod, hogy a jövő héten megszavazzák ezt a törvényjavaslatot, küldj levelet a képviselődnek, és kérd meg, hogy szavazza le a javaslatot!"

                    itt lehet ezt megtenni: http://tasz.hu/romaprogram/kuldj-levelet-kepviselodnek

                    par kattintas csak.. es a kepviselo kivalasztasanal javasolt az utolso opciot bejelolni.. hogy minden kepviselonek elkuldje..
                    Utoljára szerkesztette koboldmami; 2016.12.02., 00:01.
                    mano (2013/03) mamija

                    Comment


                      Jár még valaki erre?
                      Sajnos Párommal nagyon nem értünk egyet oktatás terén.
                      Jövőre kezdi a legnagyobb a sulit, kb 2 percre van itt egy állami általános, mindenben "hagyományos", erősnek mondják, de akit ismerek és ide jár, mindenki elégedett vele.
                      A gond igaziból azzal van h. Párom nagyon nem szeretné h. úgy egyáltalán állami iskolába járjon, csak a magolásról és a felesleges ismeretekről szóljon neki az iskola. Nagyon okos és érdeklődő fiú, most nagycsoportot ismétel, és pár hónap alatt magától megtanult írni, olvasni, most épp a szorzótáblánál tartunk (ezt mind úgy h. ő kérdez mi meg válaszolunk, semmi erőltetés).
                      Ráadásul Párom úgy képzeli el az otthonoktatást, hogy nem tanítjuk, a gyerek csak kérdez, mi válaszolunk, ami érdekli, az ráragad, stb. Hát ahogy nézem h. van kötelező félévi vizsga, ez nem ilyen egyszerű.
                      Ráadásul egyikünk sem teheti meg anyagilag h. itthon marad vele, ezt máshogy kell megoldani.
                      Én szívem szerint magán/alternatív iskolába adnám, de anyagilag sok lenne, pláne h. a másik fiú is jövőre kezdi az iskolát.
                      Hozzáteszem, hogy én sem vagyok oda az állami iskoláért, de nem látok más alternatívát. Az oo-sal a másik gondom, hogyha meg is tehetnénk anyagilag, nem érzem magam úgy, hogy tudnám őt tanítani, egyszerűen az nem én vagyok.... (habár legalább ragadna rám is valami, ami az iskolában nem sok )

                      Van valami ötletetek? Esetleg keressek valami helyi OO csoportot? Úgy vajon könnyebb, opció lehet, anyagilag ?.........
                      Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

                      Comment


                        Javaslom, hogy keress környékbelieket a lehetőségekről. Úgy rémlik, a 3. kerületben pont van is valami ilyesmi, bár nem tudom, az anyagilag milyen. Legtöbb infót én a fészbukos oo csoportból szedtem, ott szerintem többen járnak, mint itt a mamamin.
                        Timi Csabi(2007.08.) Hangi(2012.08.) Kincső(2017.04.)
                        Költözés előtti kiárusítás, mindenfélék, keresd a topikjaimat https://mamami.hu/forum/images/smilies/smile.png

                        Comment


                          hellot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Javaslom, hogy keress környékbelieket a lehetőségekről. Úgy rémlik, a 3. kerületben pont van is valami ilyesmi, bár nem tudom, az anyagilag milyen. Legtöbb infót én a fészbukos oo csoportból szedtem, ott szerintem többen járnak, mint itt a mamamin.
                          köszönöm, gyors voltál
                          Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

                          Comment


                            Meskó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            köszönöm, gyors voltál
                            Írok majd a napokban gépről bövebben...

                            Addig szerintem a Clon Lara-t nezd meg....remelem jol irtam.
                            Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!
                            hullahoppkarika.privi gmail com, mert teli a privi
                            Gyerekcipők, Női cipők, Táskás, Görkori...

                            Comment


                              hullahoppkarika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Írok majd a napokban gépről bövebben...

                              Addig szerintem a Clon Lara-t nezd meg....remelem jol irtam.
                              Köszi, nézem!
                              Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

                              Comment


                                A budapest school elvileg indít új csoportot csillaghegyen, de ára annak is van bőven,részleteket nem tudok,csak pont a napokban olvastam,engem is nagyon fogllakoztat a kérdés...

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X