Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Szervezzünk Waldorf ovi-sulit a Csepel-szigeten!!!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    nem bántó, egyszerűen azon, hogy sokan voltunk, de a gyerekeink különböző időkben mentek volna oviba, suliba, így nem volt azonos időben erős a motivációnk...szerintem

    mi is sajnáljuk különben....
    Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
    www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
    hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

    Comment


      és teljesen el is ült a kezdeményezés?
      Ilda, nagytestvér Döme (09.02.28.), a villámgyorsan érkező Bercel (10.08.21), a kivárásos taktikára gyúró Huba (12.05.02.), valamint a negyedik legény, a lassan érkező Borsa

      Comment


        tervek vannak csak azt hiszem nem vagyunk elegen akik igazán aktívak vagy nem is tudom egyenlőre csana szinten jár a dolog (Zsuzsi kéne beszélnünk)

        lehet szavazni:
        http://blindinvestment.hu/venture/be...?page=4&id=680
        Utoljára szerkesztette gszabina; 2012.11.23., 14:09.
        CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
        Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

        Comment


          Sziasztok, most találtam csak rá erre a topicra. Sajnálom, hogy még nem sikerült összehozni az ovit. Hányan vagytok az eredeti felállásból? Hol tart a dolog? Lenne már hely ill. óvónő?

          Én is hasonló helyzetben vagyok, a 12. kerületben. Kicsit faramuci a helyzetem, mert a csana megy, dübörög, 1 db gyermekkel, az enyémmel.
          Én is szeretnék egy pár családod, akik velem együtt kialakítanának egy jó csapatot, amit aztán utjára tudunk engedni, ha a kicsik oviba/iskolába mennek. Nálunk a pici 2.5 éves és szeretném az iskolánkban működő Katicabogárba íratni jövőre. Jó lenne addig valamit kialakítani!

          Comment


            mi lett a csepeli waldorf ovival? Szigetszentmiklósról melyik a legközelebbi w ovi, tudtok ilyenről? köszi
            Anya (Ágó), Apa (Atti) - mosolgyós Zéti (2012.dec.25) és tündéri Kincsőnk (2015.05.24)

            Comment


              a kispesti és a kamaraerdei azt hiszem, de itt mind fent van

              http://www.waldorf.hu/intezmenyek/ov...value=Budapest
              Kata - G [a másik felem] - L (10) Gy (7) M (3) és egy sün
              www.magyarinda.hu - MAGYARINDA topic - FB oldalunk
              hordozókölcsönzés és próba_baba- és gyermekhordozási tanácsadás_kész termékek

              Comment


                sziasztok,
                aki tapasztalt iskola indításban-írna,hogy hogyan kellene nekiállni?vagy van erre külön topik?
                köszi
                vannak lelkes családok,itt tartunk,egyelőre ennyi
                "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                Comment


                  Mi a helyzet ezzel kapcsolatban? Van a környéken most alternatívabb, gyerekközpontúbb iskola?
                  Utoljára szerkesztette Lucamami; 2014.09.03., 09:39.
                  Sára, aki Liliputi hordozóval, meg Babaslinggel és JPMBB-vel hordozott...

                  Örökmozgó Luca babám született: 2008.03.23.-án. Lilla 2010. március 12.

                  Comment


                    Szeretném összegyűjteni azokat a családokat, akik esetleg érdekeltek lehetnének egy 2 év múlva induló w-iskola kapcsán Délpesten.

                    Fogjunk össze, hátha nekünk is sikerül!

                    Én jelenleg Pesterzsébeten érdeklődöm az önkormányzatnál épület után, ígéretet kaptam érdemi válaszra.

                    Ki csatlakozik?
                    Ilda, nagytestvér Döme (09.02.28.), a villámgyorsan érkező Bercel (10.08.21), a kivárásos taktikára gyúró Huba (12.05.02.), valamint a negyedik legény, a lassan érkező Borsa

                    Comment


                      Ja, látom, hogy más is érdeklődött Szigetszentmiklósról és arra jött is egy linkes válasz.
                      Sára, aki Liliputi hordozóval, meg Babaslinggel és JPMBB-vel hordozott...

                      Örökmozgó Luca babám született: 2008.03.23.-án. Lilla 2010. március 12.

                      Comment


                        Még egyszer felhívnám a figyelmeteket, hogy elindult egy szerveződés, aminek a célja egy iskola megalapítása a délpesti régióban.

                        Ehhez keresünk kitartó és tenni akaró szülőket

                        Ha úgy érzed, van kedved megváltani velünk a világot, jelentkezz!!!

                        delpestiwaldorf@gmail.com
                        Ilda, nagytestvér Döme (09.02.28.), a villámgyorsan érkező Bercel (10.08.21), a kivárásos taktikára gyúró Huba (12.05.02.), valamint a negyedik legény, a lassan érkező Borsa

                        Comment


                          sziasztok, szeretnek csatlakozni, es segiteni (ha tudok), hogy legyen egy del-pesti waldorf iskola!

                          Comment

                          Mamami portál footer

                          Összecsuk

                          Friss bejegyzések

                          Összecsuk

                          Cikk a mamami portálról

                          Összecsuk

                          szivárvány
                          Betöltés...
                          X