Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

OFF topik (3)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Régebben azt hiszem, a griffnek (vagy valami hasonlónak, sajnos nem emlékszem ) volt olyan boltja, ahol hosszabb fazonok voltak. A w.estendben volt az üzlet, ott tuti megszűnt, de hátha van máshol. A férjem ugyan nem extra magas, de a konfekcióméretnél hosszabb karja van, ott kaptunk neki normális öltönyt az esküvőre, de volt ott más ruha is.
    Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
    Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

    Comment


      petőfi téren van:
      http://aranyoldalak.hu/kaposvar/ruha...mtt?id=6324086
      "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
      Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

      Comment


        A west.endben volt régen egy szuper cipőbolt is, csak ott kaptunk nagy méretű cipőt. Ha 46-nál megállhatnánk akkor még sok cipőbolt beleeshetne a szórásba, de sajnos inkább 47-48 ami kell. Most már oda sem lehet menni mert csak bumszli vastag talpú nem túl "csinos" cipőket hozatnak (legalábbis pár éve így volt, azóta nem mentünk). Cipőt egyedül a Blaha mögött a Dohány utcánál tudunk kapni, ott van egy xxl bolt, de a ruháik ott is szánalmasak. Jelenleg menedzseri funkcióban van, azért akárhogyan nem nézhet ki, ez is a fő probléma Sportcipő így nem játszik, bár abban lehetne nagyot kapni legalább
        Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
        hordozási tanácsadó (ClauWi)
        KreaTúra blog
        "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

        Comment


          Zsófi, régóta ott van az a bolt? Mert ha Kaposvárra megyünk ott mindig eljövünk de még sosem tűnt fel Férj nem messze dolgozik, szerintem holnap beugrik kérdezni
          Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
          hordozási tanácsadó (ClauWi)
          KreaTúra blog
          "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

          Comment


            bellatrix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            Kiket azért megnézem, oda nem szoktunk járni.
            Hát jó magas lehet akkor, a kickben inkább nagyobbak vannak, hosszút nem kerestem még sajnos.
            B & B & R & B

            Comment


              igen,mióta én kaposvárra jöttem kb.tizenéve,akkor már volt.én 43as női cipőt hajtok mindig,de az sincs
              "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
              Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

              Comment


                bellatrix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Keresnék nagy méretű férfi nadrágot-cipőt árusító helyeket szerte az országban! Valamelyiket csak elérjük, mert egyszerűen nonszensz hogy nem tudunk nadrágot venni Férjnek. Az utolsó is elszakadt Mostanában elhanyagoltuk a boltvadászatot, így nem újítottunk be, most meg hogy kéne, nincs hova kapni. Cipővel ugyanígy vagyunk, van neki egy, és télre ki tudja hogy lesz másik (meg miből, ha 25e-től kezdődik egy cipő-bakancs...)

                Aki tudja hogy hol lehet olyan farmert venni, aminek 36-os a hossza, mert esetleg hasonló cipőben jár valamely ismerőse, rokona, gyorsan ossza meg! Bp. és Dunántúl előnyben, oda gyakrabban járunk
                na megkérdeztem, a keresztúri duci boltnak ez a neve, hogy Duci Bolt, a Kis utcai buszmegállónál van a McDonalds oldalán. ők varratnak is, elképzelhető, hogy tudnak csináltatni olyat, ami nektek kell. bár inkább a duci és gyúrós fazonra vannak ők is beállva, de pl. mi esküvő előtt jártunk náluk, tuti volt méretre készült cuccuk. (épp most beszéltük, 6 éve esküdtünk és egyikünk se tudja, mit vettünk ott, csak hogy rajta voltunk a plakátjukon. talán inget, mert férjemnek az a problémás. 170 cm a mellbősége )
                cipők vannak, de nem emlékszik férjem sem, hogy meddig.

                tipp: Óriás Shop a Czobor utcában. ott régen volt minden, 220cm magasságig és 50es cipőig bezárólag, csak drága volt. honlapjuk nem vmi aktuális, http://orias-shop.hu/ próbáljátok meg, működnek-e egyáltalán vagy mi a helyzet.
                Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                Comment


                  Ja, bocs, en is azt hittem, h szelessegben orias
                  Most kezdett el ismerosunk ilyen boltban dolgozni, de messze toletek... (http://www.size-factory.com/14-panta...-grande-taille szallitanak kulfoldre is)
                  Utoljára szerkesztette missbl; 2014.10.21., 20:05.
                  Judit, Noémie (2007), Ábel (2010) és Sacha (2014) mamája

                  Comment


                    Köszönöm, ezeket végignézzük!
                    Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                    hordozási tanácsadó (ClauWi)
                    KreaTúra blog
                    "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                    Comment


                      Na megint kaptam egy pofont, hogy nem segít valaki aki megígérte...
                      Szóval most olyas valakit keresek, aki tud Photoshopban (így írják?) gyakorlottan szerkeszteni, dizájnolni. Kellene gyorsan pár rajzos elem, minden adalék megvan hozzá, ki van találva, csak össze kéne rakni hogy jól nézzen ki és nyomtatható legyen.

                      Jövő héten Bp-en vagyok, akár tudunk találkozni is a részletek miatt. Most már szinte bármilyen megoldás érdekelne! Ha tudtok valakit ajánlani magatokon kívül az is jöhet! Jó lenne ha tudna számlát adni, de ha nem akkor olcsó legyen Elvileg max. 1-2 nap munka, nem olyan sok.
                      Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                      hordozási tanácsadó (ClauWi)
                      KreaTúra blog
                      "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                      Comment


                        bellatrix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Na megint kaptam egy pofont, hogy nem segít valaki aki megígérte...
                        Szóval most olyas valakit keresek, aki tud Photoshopban (így írják?) gyakorlottan szerkeszteni, dizájnolni. Kellene gyorsan pár rajzos elem, minden adalék megvan hozzá, ki van találva, csak össze kéne rakni hogy jól nézzen ki és nyomtatható legyen.

                        Jövő héten Bp-en vagyok, akár tudunk találkozni is a részletek miatt. Most már szinte bármilyen megoldás érdekelne! Ha tudtok valakit ajánlani magatokon kívül az is jöhet! Jó lenne ha tudna számlát adni, de ha nem akkor olcsó legyen Elvileg max. 1-2 nap munka, nem olyan sok.
                        Egy ismerőst meg tudok kérdezni, ha még nincs senki.
                        "A holnap mindig annyit ér,
                        Amennyit megtettél a tegnapért."

                        Comment


                          Verus, hány centi a férjed?

                          Ha Bp-e nagy, össze tudunk futni muffinforma-ügyben?

                          Comment


                            Sok Össze tudunk szerintem

                            Eszter, köszi!
                            Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                            hordozási tanácsadó (ClauWi)
                            KreaTúra blog
                            "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                            Comment


                              bellatrix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                              Aki tudja hogy hol lehet olyan farmert venni, aminek 36-os a hossza, mert esetleg hasonló cipőben jár valamely ismerőse, rokona, gyorsan ossza meg! Bp. és Dunántúl előnyben, oda gyakrabban járunk
                              A Dohány utcában is van egy, nagyjából a Rókus magasságában...Sajnos most ennél pontosabbat nem tudok
                              Noémi és a mosolygyár
                              Keveset alszunk, sokat nevetünk

                              Comment


                                Tudja valaki biztosra h holnap a posták nyitva vannak-e?
                                Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X