Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

OFF topik (3)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Lehet, h a büfés elrontotta a tápautomatát? A gondozókkal kéne beszélgetni, talán értelmesebbek, hogy kéne egy automata. Egyébként nem értem, miért nem írják ki ilyen helyeken, hogy mit ehetnek az állatok. A szelektív kukákon sem értem, miért nincs rajta, h mit lehet beledobni és hogyan. Emberek nem néznek utána semminek, honnan tudnák? Jajj.

    Comment


      A legtöbb helyen sajnos ezért írják ki hogy az állatokat nem szabad etetni Tanyákon, állatsimogatóknál, vadasparkokban is láttam már ezt kiírva. Nyilván sokkal jobb ha lehet venni etethető alapanyagot
      Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
      hordozási tanácsadó (ClauWi)
      KreaTúra blog
      "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

      Comment


        A kacsáknak a piacon vettünk múltkor fél kiló kukoricát, meg árpát. Sokáig elég volt, és olcsó is. A kukorica lesüllyed, az árpa úszik a vizen. A városligeti automata alá viszont érdemes zacsit tartani, mert a kézből kiszóródik.
        B & B & R & B

        Comment


          nautilus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A kacsáknak a piacon vettünk múltkor fél kiló kukoricát, meg árpát. Sokáig elég volt, és olcsó is. A kukorica lesüllyed, az árpa úszik a vizen. A városligeti automata alá viszont érdemes zacsit tartani, mert a kézből kiszóródik.
          Végül mi is kukoricát vittünk.
          És igen, lesüllyedt, de láttam h buktak le sokat a víz alá kihalaszni őket ill amit a parton hagytunk is kimentek érte
          Emese, egy elsős fiú, egy ovis fiú és egy kicsi leány anyukája

          Comment


            Egyébként ki van írva, a Városligeti tónál, az Állatkertben, a Feneketlen tónál is, hogy ne etessék kenyérrel a kacsákat, mégsem bírja elolvasni senki
            Noémi és a mosolygyár
            Keveset alszunk, sokat nevetünk

            Comment


              balcsinál is ki van írva,mégis etetik,automaták is vannak...mi is gazdaboltból való kukoricával,búzával etetjük őket...
              "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
              Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

              Comment


                Keresnék nagy méretű férfi nadrágot-cipőt árusító helyeket szerte az országban! Valamelyiket csak elérjük, mert egyszerűen nonszensz hogy nem tudunk nadrágot venni Férjnek. Az utolsó is elszakadt Mostanában elhanyagoltuk a boltvadászatot, így nem újítottunk be, most meg hogy kéne, nincs hova kapni. Cipővel ugyanígy vagyunk, van neki egy, és télre ki tudja hogy lesz másik (meg miből, ha 25e-től kezdődik egy cipő-bakancs...)

                Aki tudja hogy hol lehet olyan farmert venni, aminek 36-os a hossza, mert esetleg hasonló cipőben jár valamely ismerőse, rokona, gyorsan ossza meg! Bp. és Dunántúl előnyben, oda gyakrabban járunk
                Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                hordozási tanácsadó (ClauWi)
                KreaTúra blog
                "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                Comment


                  bellatrix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Keresnék nagy méretű férfi nadrágot-cipőt árusító helyeket szerte az országban! Valamelyiket csak elérjük, mert egyszerűen nonszensz hogy nem tudunk nadrágot venni Férjnek. Az utolsó is elszakadt Mostanában elhanyagoltuk a boltvadászatot, így nem újítottunk be, most meg hogy kéne, nincs hova kapni. Cipővel ugyanígy vagyunk, van neki egy, és télre ki tudja hogy lesz másik (meg miből, ha 25e-től kezdődik egy cipő-bakancs...)

                  Aki tudja hogy hol lehet olyan farmert venni, aminek 36-os a hossza, mert esetleg hasonló cipőben jár valamely ismerőse, rokona, gyorsan ossza meg! Bp. és Dunántúl előnyben, oda gyakrabban járunk
                  Keresztúron kb a Borsó utcánál van egy Duci Bolt, megkérdem férjemet, hogy pontosan mi a címük. szerintem ő árulnak magasaknak is. cipőre nem emlékszem, hogy van-e, az minket nem érint.
                  Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                  privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                  Comment


                    Nemreg raktam ki meg uj EU52-es farmerokat is, mert a ferjem kifogyott beloluk...
                    Judit, Noémie (2007), Ábel (2010) és Sacha (2014) mamája

                    Comment


                      bellatrix eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Keresnék nagy méretű férfi nadrágot-cipőt árusító helyeket szerte az országban! Valamelyiket csak elérjük, mert egyszerűen nonszensz hogy nem tudunk nadrágot venni Férjnek. Az utolsó is elszakadt Mostanában elhanyagoltuk a boltvadászatot, így nem újítottunk be, most meg hogy kéne, nincs hova kapni. Cipővel ugyanígy vagyunk, van neki egy, és télre ki tudja hogy lesz másik (meg miből, ha 25e-től kezdődik egy cipő-bakancs...)

                      Aki tudja hogy hol lehet olyan farmert venni, aminek 36-os a hossza, mert esetleg hasonló cipőben jár valamely ismerőse, rokona, gyorsan ossza meg! Bp. és Dunántúl előnyben, oda gyakrabban járunk
                      Én a kickben szoktam venni, vettem már ott 7xl-est is jó áron. A specko méretű boltok brutál drágák sajnos. Vagy turi? Mekkora méret kéne amúgy?
                      B & B & R & B

                      Comment


                        Mármit 7xl nacit, 6 xl inget, akciósan megvolt 5 ezerből.
                        B & B & R & B

                        Comment


                          Kaposváron van óriások boltja,azt ismeritek,Verus?
                          "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                          Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                          Comment


                            missbl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nemreg raktam ki meg uj EU52-es farmerokat is, mert a ferjem kifogyott beloluk...
                            nautilus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én a kickben szoktam venni, vettem már ott 7xl-est is jó áron. A specko méretű boltok brutál drágák sajnos. Vagy turi? Mekkora méret kéne amúgy?
                            A probléma az, hogy vékony, szóval a duci meg xxl boltok nem játszanak Próbálkoztunk már ilyen boltban de mindig elcsodálkoztak hogy hát szélességben tudnak akár varrni is, de hosszban nem tudnak ilyet még varrni sem... Olyan bolt meg sajnos nincs ahol csak magasaknak vannak holmik. Ezért nem találunk soha semmit, pedig nem ő az egyetlen magas hapsi szerintem Egyszer vettünk két farmert az outletben, must@ngot, örültünk hogy ennek a márkának van hosszított verziója. Aztán mire egy év múlva mentünk volna újra addigra már nem volt nekik hosszú, csak 34-esig... Neki csak 44-es kell, vagyis 34-es csípőben, 36-os hosszban.

                            Kiket azért megnézem, oda nem szoktunk járni.
                            Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                            hordozási tanácsadó (ClauWi)
                            KreaTúra blog
                            "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                            Comment


                              valerka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Keresztúron kb a Borsó utcánál van egy Duci Bolt, megkérdem férjemet, hogy pontosan mi a címük. szerintem ő árulnak magasaknak is. cipőre nem emlékszem, hogy van-e, az minket nem érint.
                              Köszi Gabi!
                              Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                              hordozási tanácsadó (ClauWi)
                              KreaTúra blog
                              "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                              Comment


                                zsizsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Kaposváron van óriások boltja,azt ismeritek,Verus?
                                Nem! Megírod a címet? Bár félek úgy járunk velük mint a pécsiekkel, akik körberöhögtek minket Az óriás nekik főleg széltében jelenti az óriást
                                Verus és az örökmozgók: S(9,8) & B(6) & B(0,9)
                                hordozási tanácsadó (ClauWi)
                                KreaTúra blog
                                "Akkor jársz jól, ha mind közelebb lépsz ahhoz, amitől félnél"

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X