Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

OFF topik (3)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Bóbita eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Más: aki szokott 4-6-os villamossal utazni, az bizonyára hallotta, hogy a BKV úgy újított be, hogy neves színészek mondják be a megállók neveit, illetve, hogy kapaszkodjunk, mert a villamos hirtelen fékezésre kényszerül stb stb...

    Engem BAROMIRA idegesít, mert drága színészeink egész egyszerűen konzekvensen lehalkítják a mondat 2. felét, olyannyira, hogy néha egyáltalán nem lehet hallani, hogy mire lehet átszállni stb...

    Nem értem, hogy erre miért nem tudtak odafigyelni??? Van egy jó ötlet, aztán a megvalósítás pocsék. Már gondolkodtam azon, hogy kéne írni a BKV-nak, csak eddig nem vettem még rá magam...

    Másokat ez nem idegesít???


    jajj hallottam, de vagy 3 megállónál is a Madách volt bemondva, hogy nemsokára jön, mindjárt, jön, itt van

    úgy röhögtem, ahogy arra gondoltam, h a kövi megállónál meg az lesz hogy most volt, vagy már rég elhagytuk
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      Zsu, dicsekedj itt!
      Hajnalka vagyok, fiaim:Gergő 2006. május és Várkony 2008. február. Zoltán társam az úton.Ide írj, ne privit: sheavaj@gmail.com

      Comment


        Hajni, nem rossz ötlet Szóval tegnap a kezébe adtam az épphogyelmúlt 14 hónapos lánykámnak a kanalat, mert nem akart enni, gondoltam, így kedvet kap....és megevett MINDENT!!! És tiszta maradt az asztal, a föld, a ruhája, még a szája is majdnem!!! Húsleves volt 4 db tésztát szedtem ki az öléből, ez volt minden ami pocsékba ment. Amúgy tök viccesek lehettünk, ahogy néztem mit csinál a kölök, majd egyre inkább ledöbbentem, szóltam apjuknak, ú is ledöbbent, a Bence meg beszólt: mit néztek? csak eszik... Szóval rém büszke vagyok a kiscsajomra (pohárból is egyedül iszik, de azt régebbótam ár..)

        Zsu
        Gyerkők: Bence, (2003.06.27) Kata, (2006.03.09) és Lizi (2008.04.18)
        Már nem pelenkázom, nem hordozok, de tortázok :https://www.facebook.com/pages/Tort%...65744636891067

        Comment


          Wow, Zsu!!! Enyémek közül mindkettő kismalac, rettenet!
          G(2006)D1(2008)D2(2010)

          Comment


            mintha valaki itt a mamamin árult volna borostyánláncot. nem tudjátok ki volt az? vagy rosszul emlékszem?
            ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

            Comment


              Koc, végül ugyanoda megyünk pár napra Keszthelyre, ahol a sógornőmék (magánház), azt mondják, bőven elférünk.
              Köszi a segítségedet még egyszer
              Három a gyerek, egyik sem baba

              Comment


                nincs mit!
                ZSUZSI és a gyerkők: MISI 7, ANNA 5

                Comment


                  Bocs, előre is nem találtam jobb helyet, akit nem érdekel, ugorjon!
                  Paci!
                  1. leírtam, hogy miért jöttem a mamamira Juca topikjában (mert érdekelt, hogy mit tudnak a "nagyok" jobban, mint mi, esendők)
                  2. azért nem írtam konkrétumot, hogy ne ez legyen belőle, ami lett
                  3. nem érzem rosszindulatúságnak, amit írtam, az érzéseimet írtam le, amit pár ember viselkedés ott kiváltott belőlem, ezt is leírtam - ehhez hadd legyen már jogom!
                  4. legerinctelenezés: kérlek, olvasd el, mégegyszer a hsz-t, láthatod, nem az elvvel volt bajom, azt is beleírtam, hogy a sírni hagyással nem értek egyet. Ami zavart és ez is benne van a hsz-emben, a stílus: a másik háta mögött, név szerint.
                  5. fejtsd ki kérlek, hogy hogy érted, hogy miattam indult úgy az itteni korosztályos topik, ahogy, mert ezt végképp nem értem...miért is kellett titkosíttatni és azon rötyögni, legyen inkább 50+ helyett még több a limit...
                  6. konkrétumokat kérsz tőlem, miközben te rólam úgy beszélsz, hogy a "te dolgaid", meg nem alacsonyodsz le az én szintemre, hogy ezeket elmondd. Kérlek, tedd meg!
                  7. biztosan emlékszel a könyvajánlómra az nlc-ről (Hogyan ne legyünk tökéletes anyák?), amire kizárólag már mamamik ugrottak agresszíven, hogy én provokálom őket...pedig ott is csak érzésekről írtam, amiket én éreztem...nem szeretem, ha olyan beszélnek bele a soraimba, amik nincsenek is ott. Mindenki más értette, mit akartam vele...
                  8. az hogy te rólam nem mondod el a véleményed, az a te dolgod, attól én még hadd mondjam el mit gondolok (bár fenntartom, hogy rólad - sőt másról sem - mondtam semmi rosszat)
                  9. amikor írtam a pozitív dolgokat a hsz-edről, úgy is gondoltam, ma sincs másképp, másnak is megírom, ha tetszett egy-egy dolog, olyannak is, akivel nem vagyok különösen jóban
                  Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                  Comment


                    3. az érzéseid okék, de amiről, azt írod, hogy kiváltotta belőled, az nem létezik, nem igaz, mert nem volt olyan az nlc-n; de megkértelek többször, hogy fejtsd ki, nem tetted.
                    4. háta mögött bárkinek egy nyílt fórumon? miután válaszolt is? mivan?
                    7 ki ugrott rád? konkrétan
                    "Szárnyatlan szállj sült kappan"

                    Comment


                      3. érzések szubjektívek, van aki segítő szándéknak gondolja, van aki beleugatásnak érzi, vagy papolásnak, állandó okoskodásnak; összességében egy negatív érzést váltott ki belőlem, ennyi. Ennyit írtam, nem többet De kérlek ne vitasd az érzéseimet!
                      4. azért válaszolt, mert felhívtam rá a figyelmét, úgy éreztem, joga van tudni; biztos én vagyok a hülye, de én nem írnék neveket...
                      7. Pity (már tisztáztuk egyébként)
                      Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                      Comment


                        Ja, még egy 10-es pont Pacinak: kérlek, foglald össze, hol írtam igaztalanul másokról
                        Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                        Comment


                          1. nyugodtan, semmi gond nincs ezzel
                          2. de ahoz elég konkrét volt, hogy ez legyen belőle...nem kell ahoz név, személyiszám, hogy egy viszonylag kis csoportról úgy beszélj hogy azok magukra ismerjenek...
                          3. az érzéseid nem gond, de miért nem ott mondtad, miért nem akkor maikor jöttél, hogy hé beszéljük meg, akármi. s a legjobb, hogy én most sem emlékszem semmi olyanra ami neked úgy eshetett volna ami miatt ilyeneket írsz, ráadásul még mindig nem nevezed meg, hogy konkrétan ki és mit!!! jó lenne ezt tisztázni, mert kiszínezett felturbózott dolgokról nincs nagyon értelme vitázni...
                          4. elolvastam. továbbra sem értem. azt Epre nekem mondta, nem másnak, hogy képzeljétek az nlc korosztályosán van egy olyan lány stb stb. csak nekem, azaz senki más nem értette és tudta, h kiről van szó. ezért nem gerinctelen. másrészt tök igaza van, nem írt személyeset semmi kommentet hozzá...
                          és ha te elítéled, akkor másképp reagáltál volna. (visszatérve a másik topicra én is kérdezhetném, h mi ez a nagy összezárás)
                          5. nem miattad indult, már egyébként is igény volt rá, csak részben az olyanok miatt lett 50+ os, akik olvasgatják szótlanul mások hozzászólását és keresik a hibákat. baromi szar érzés ha tudod h valakik olvasgatnak, tán kibeszélnek és nem itt írnak be, vagy amúgy nem szólnak hozzá.amíg nem volt hsz küszöbös, addig sem szóltál, de gyorsan megdupláztad aznap a hsz-eid számát hogy tovább olvasgathasd és csámcsoghass rajta.
                          6.konkrétumokat, mert már burkoltan célozgattál valamira, ezért nagyon érdekel, hogy pontosan mi is zavar. nem azzal nem alacsonyodok le, hanem azzal h nem személyeskedek.
                          7. szerintem nem olyan egyöntetű, h csak a mamiknak nem meg a mamamiknak igen. nekem sem egyezik mindenben a véleményem a többiekkel, és itt nem a volt nlc-sekre gondolok hanem az összes mamamira. én is az vagyok ők is mégis egy csomó dolgot másképp látunk. az h valakinek valami nem teszik az meg a véleménye. te is elvárod, h leírhasd, akkor viszont másnak is engedd meg ezt a luxust!!!
                          8. ok, de ugyanúgy más is had mondja el.
                          9. azt priviben írtad, nem nyíltan. de célozgatni viszont nyíltan teszed, ez az ami a leginkább zavar...
                          Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                          Comment


                            3. nem vitatom az érzéseidet, az azokat megalapozó, általad példaként felhozott tényket létezését vitatom (ezt már írtam)
                            "Szárnyatlan szállj sült kappan"

                            Comment


                              bocsi én csak később tudom folytatni, Flóri álmos...
                              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                              Comment


                                2. senki nem ismerte az előzményeket, te látod ki belőle a rosszindulatot és nem azt, ami a lényege volt; ha ez nem így történik, nem itt tartunk
                                4. szerintem meg az. Pont. Másképp vélekedünk, de ezt nem veled kell tisztáznom, hanem Eprével, ami akkor és ott meg is történt. Lapozzunk.
                                5. miből gondolod, hogy azért dupláztam meg és csámcsogtam rajta??? És hogy keresem a hibákat, meg a háttérben kibeszélek? Ezt mire alapozod? És ezek után engem vonsz felelősségre, hogy baj van az igazságérzetemmel, meg igaztalanul írok másokról? Paci, nemáááá!
                                6. hol személyeskedtem? továbbra sem értem, hogy téged hol bántottalak???
                                7.-8- te írtad, hogy neked is megvan a véleményed rólam, de nem mondod el. Erre reagáltam, hogy az a te dolgod, én nem rejtem véka alá az enyémet.
                                9. mire célozgatok, könyörgöm???
                                Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X