Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

OFF topik (3)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért inkább készülj fel az ellenkezőjére és nem ér csalódás ha meg olyan akkor meg jó
    főleg ha jófej is mellé
    Én felkészültem minden eshetőségre... valahogy úgy érzem, hogy tudok semleges maradni. Biztos azért, mert már elég sokszor megszívtam ahhoz, hogy ne tápláljak illúziókat.
    Blogom

    Új blogunk

    Comment


      Csak ügyesen! Így ismeretlenül is drukkolok!
      Tati,a mindenlébekanál, hajszálvékony Csicsóka (2009.09.25),és a meglepetés vasgyúró KópéKoma (2011.02.03)anyukája

      Comment


        Drukkolok Zsófi
        Rita aki Boglárka (2009.04.10.) és Julianna (2012 nov. 29.) anyukája

        Comment


          Köszi mindenkinek! Tök aranyosak vagytok!
          Blogom

          Új blogunk

          Comment


            Kedves Lányok!

            Nincs időm keresni, de olyan topik után kutatok, ahol mamamit lehet dicsérni. Piacteres és egyéb dicséretről lenne szó.
            Hátha itt van, aki kapásból tudja.

            Előre is köszönöm!
            Gabi (Bence, Janka Freya és Luca Sára)
            Születésnaptár Free Geréb Ágnes! A szülés valódi természete

            Privi helyett: dako pont gabriella kukac gmail pont com

            Comment


              http://www.mamami.hu/forum/showthrea...=d%EDcs%E9rete
              Niké és Hanna (2006,04,07),Gitta (2008,03,14), Zsuzska (2010,09,15)
              Egri hordozóklub csütörtökön és Mezőköves minden szerdán
              Beli Buba babahordozo-tanfolyamvezető vagyok
              írj a gmailemre az is cyanus

              Comment


                Köszönöm!
                Gabi (Bence, Janka Freya és Luca Sára)
                Születésnaptár Free Geréb Ágnes! A szülés valódi természete

                Privi helyett: dako pont gabriella kukac gmail pont com

                Comment


                  celesztina eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  bocsi ez OFf az eddigi offhoz képest rizst lehet fagyasztani ha már megfőztem?
                  Lehet hát!Rizibizit is.(miért kéne rá forró víz?Azt nem értem...simán abban az edényben/zacskóban ened ki,amiben betettem.Mondjuk én pároltat fagyasztottam.Illetve "sültet",az ázott lett volna forró víztől)

                  Nem tudom hirtelen hol az álláskereső mamami topik,abba vágó kérdésem lenne(vagy munkajogi vagy milyen):hamarosan hívak.Alkalmi munkát vállaltam anno hirdető újságnál.Akkor elutaztam a szerződést aláírni.Munka alig volt(idén pl.bevételem semmi szó szerint,pár hirdetést vettem fel,most azokat vissza kell csinálni,érvényteleníteni,pénzt visszaadni),most eladták a vállalkozást.
                  Nyilván nem fogok 70 km-t utazni,hogy visszaadjam a számlatömböt.Ha postán küldöm el,bebuktam a pk-t,vagy a cég ki kell,hogy küldje majd nekem a pk árát is?
                  Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                  Comment


                    a minden másban
                    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                    Comment


                      illaberek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Lehet hát!Rizibizit is.(miért kéne rá forró víz?Azt nem értem...simán abban az edényben/zacskóban ened ki,amiben betettem.Mondjuk én pároltat fagyasztottam.Illetve "sültet",az ázott lett volna forró víztől)

                      Nem tudom hirtelen hol az álláskereső mamami topik,abba vágó kérdésem lenne(vagy munkajogi vagy milyen):hamarosan hívak.Alkalmi munkát vállaltam anno hirdető újságnál.Akkor elutaztam a szerződést aláírni.Munka alig volt(idén pl.bevételem semmi szó szerint,pár hirdetést vettem fel,most azokat vissza kell csinálni,érvényteleníteni,pénzt visszaadni),most eladták a vállalkozást.
                      Nyilván nem fogok 70 km-t utazni,hogy visszaadjam a számlatömböt.Ha postán küldöm el,bebuktam a pk-t,vagy a cég ki kell,hogy küldje majd nekem a pk árát is?
                      Krilla, utánvét?
                      L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                      Comment


                        Kockapaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        a minden másban
                        Köszi!Mindig a piactéren akarom keresni...Mindegy,szerintem ebben az egy órában(vagy kevesebb,el kell mennem itthonról)hamarabb kapok itt válaszokat.
                        joys eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Krilla, utánvét?
                        Akkor is kellene fizetnem a postán,nem?Vagy az hogy is működne?Csak akkor kapják meg,ha kifizetik a pk-t meg az UV díját?Nemsokára hív az egyik munkatársuk,jó lenne az összes jogos lehetőségemet ismerni addig,hogy nekem ne kerüljön pénzbe,ha lehet.Erre nem tért k a szerződés anno,hogy megszűnés esetén a számlatömbbel mi lesz,de nyilván el kell számolnom vele valahogy.
                        Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                        Comment


                          A forró víz nem a felengedéshez kell, hanem mikor kiengedett, akkor én szűrőbe rakom, forró víz rá és azonnal tálalható, olyan mintha friss lenne, még mikróban melegítve pl. kiszárad. /bár én nem is használok mikrót egyáltalán/. Nem a sült meg mittudoménmilyen rizsre vonatkozik, hanem a teljesen sima főtt, amit köretnek eszünk.
                          Blogom

                          Új blogunk

                          Comment


                            A sült az nem igazán sült,olyat szoktam csinálni,hogy fél kiló rizs+fél kilónyi répa-borsó vagy mexikói,ezt beleterítem megsózva a beáztatott cserépedénybe,rápakolom a fűszerezett húst,felöntöm vízzel(a rizs fölé kell érnie 1-2 cm-rel),"oszt ammen".Ja,a tetejét is ráteszem persze.8 fokozatú a sütőm,2-esen megy negyed órát,4-esen is negyed óra-20 percet aztán megy csak(a cserépedény miatt)5-ös 6-osra,ott elvan egy órát.
                            A gázon nem tudok sose rendes pergős párolt rizst csinálni,így sikerülni szokott(lusta emberek viszik előre a világot,megint bebizonyosodott:nem kell fölötte állni)és az egész felveszi a sült csirke ízét.
                            Igazából ez is párolt,bár a végén fél órát szokott simán sülni.

                            Off:szaloncukorka,ti ennyire "ö-ztök"?Nálunk az körösztgyerököcske lenne(lönne)
                            Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                            Comment


                              Gyerekszájba nem passzol,de olyan jót röhögtem:Nurofent akartam adni a gyereknek,"hitelesített" kiskanálból szoktam.Rázom vagy nyomom a palackot.Most nem sikerült,kicsúszott a kezemből miközben jött a szirup belőle.Nekiütődött az arcomnak,de úgy,hogy fültől orrig lett egy csík,amiből 2 helyen csordogált is le 1-1- csepp,plusz ahogy repült az egész,kapott belőle az épp felhúzott pulcsim ujja és a szőnyeg is... (gyerek kommentárja kapásból:tujvaéletbe-mert olyan lett a szőnyeg.Apa mondása.)

                              káromkodási off:rájöttem,hogy a lóxar nem is káromkodás,mert a nem káromkodós nagymamám sűrűn használja elbeszéléseiben(házépítés témakör) teljesen természetesen.
                              Krilla,a Katasztrófa sújtotta övezetből.Fűszerpaprika.Heppek:hordvisz,texpel,cicinlógás,együttfex+anyahátánisalsz Ált.tele a privim privik helyett ideiglenesen:illaberek-kukacka-pofa-pöttyöcske-be

                              Comment


                                illaberek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A sült az nem igazán sült,olyat szoktam csinálni,hogy fél kiló rizs+fél kilónyi répa-borsó vagy mexikói,ezt beleterítem megsózva a beáztatott cserépedénybe,rápakolom a fűszerezett húst,felöntöm vízzel(a rizs fölé kell érnie 1-2 cm-rel),"oszt ammen".Ja,a tetejét is ráteszem persze.8 fokozatú a sütőm,2-esen megy negyed órát,4-esen is negyed óra-20 percet aztán megy csak(a cserépedény miatt)5-ös 6-osra,ott elvan egy órát.
                                A gázon nem tudok sose rendes pergős párolt rizst csinálni,így sikerülni szokott(lusta emberek viszik előre a világot,megint bebizonyosodott:nem kell fölötte állni)és az egész felveszi a sült csirke ízét.
                                Igazából ez is párolt,bár a végén fél órát szokott simán sülni.

                                Off:szaloncukorka,ti ennyire "ö-ztök"?Nálunk az körösztgyerököcske lenne(lönne)
                                Dehogy! Ez csak vicc, becenév... én pl. egyáltalán nem Ö-zök és nyelvjárásban is mindenhol gyerök lenne... most megnemmondom, hogy milyen szabály alapján... tehát ti mondjátok "jól", ha lehet ilyet mondani egyáltalán.
                                Blogom

                                Új blogunk

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X