Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

OFF topik (3)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Pogi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A haszutban is benne van sztem, h nem ajánlott egyszerre használni, előbb-utóbb rá fog ugrani egyik a másikra, vagy kilövi a kisebbet a holdra. Nagy súlykülönbségnél én szigorúan tiltanám a gyerekeknek.
    igen én is úgy láttam hogy nem a súlyhatár miatt van, hane hogy pl ha nem egy ütemben ugranak sérülést is okozhat...és akkor még nem is az h egymásra ugranak/esnek...
    Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

    Comment


      Julcsi,na pont ilyen szabályokra gondoltam,köszi!
      Mivel használtan vettem,semmi papir nem jött hozzá,pont emiatt érdekelt,h mikre figyeljek(enyémek nem trambulinoztak még szinte sose max egyszer az intersport előtt)

      Pogi,úgy érted,még a nagyobb méretűn se ugráljon csak egyszerre egy?
      "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
      Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

      Comment


        Zsizsi, igen, pontosan. Nem a méretén múlik. Te szoktál ugrálni benne? Én imádom a trambulint (játszóházban van jó nagy, 4m-es), de volt már, h én magam véletlen kilőttem vmelyik gyereket, ha pont olyan ütemben ugrott.
        G(2006)D1(2008)D2(2010)

        Comment


          Én még suliban egyedül ugráltam és simán úgy estem el rajta, hogy eltörtem az orrom a saját térdemmel... Szóval nincs garancia semmire, de azóta is szeretem
          Judit, T (2013), L (2016), R (2019)

          Comment


            Nem,én még nem.két napja van itt.
            Érdekes,amit írtok.mindenhol-játszóház,stb.,ahol látom, 3-4-5gyerek is ugrál egyszerre...
            "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
            Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

            Comment


              tesóméknál sosem merült fel, hogy csak 1 gyerek lehet bent. csak akkor, ha veszekedés, sírás, hiszti miatt ki van a többi parancsolva.
              Nyilván vigyázni kell egymásra, aki ezt nem teszi, kijön és kész.
              youlcsi és Muki (101214)[/URL]

              Comment


                Nálunk is ugy vannak a szabályok, ahogy Youlcsi tesojaeknal. Mondjuk a legnagyobb gyerek 25 kg körüli (nem tudom pontosan), es érzi a határokat, eleg felelősségteljes. De a középső is figyel a kicsire.
                Bori

                Comment


                  Tök más téma: mit eszik egy sikló? Az egyik nagyobb üzletbe ugrottunk be vásárolni és a bevásárló kocsi alján csavarodott egy példány zacsiban hazahoztuk és jó lenne pár napig tanulmányozni a gyerekekkel.
                  "Azé a világ, aki teleszüli"
                  2012, 2014, 2016, 2019, 2022...

                  Comment


                    Ejha!
                    kishalat?szoktam látni a szájában sneciket a balcsin...vagy hínár,moszat,légy,szúnyog?csak találgatok.bucur Katit kérdezd,ő állatorvos!
                    "Engem ne emeljen a magasba senki,ha nem tud addig tartani,míg tényleg megnövök..." Birtalan Ferenc
                    Zsófi-hordozási tanácsadó (hordozo.hu) vagyok Kaposváron és környékén!

                    Comment


                      A sikló megeszi a békát is, halat ,rágcsálót pl. egér ,
                      Kriszti vagyok ,Pál Bendegúz (2010.03.24.) és Nimród Atilla (2013.05.29.) anyukája

                      Comment


                        kotta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Tök más téma: mit eszik egy sikló? Az egyik nagyobb üzletbe ugrottunk be vásárolni és a bevásárló kocsi alján csavarodott egy példány zacsiban hazahoztuk és jó lenne pár napig tanulmányozni a gyerekekkel.
                        főiskolán volt a koleszban az egyik srácnak. újszülött, még csupasz egereket, tücsköket, ilyesmiket evett.
                        youlcsi és Muki (101214)[/URL]

                        Comment


                          Ártatlan kérdés: Arról meggyőződtél, hogy sikló? Csak mielőtt baj történik...

                          Comment


                            Persze, mindenki olyan szabályokat hozzon, amik a saját gyerekeire szabva jók. Enyémeknél muszáj a szigorúan tilos, mert trambulin nélkül is kinyírják egymást véletlenül.
                            G(2006)D1(2008)D2(2010)

                            Comment


                              Most én is más. Eljutottam oda, hogy vennék egy vérnyomásmérőt. Tudtok ajánlani valamilyent? Mire kell figyelni? Melyik jó, melyik nem? Köszi
                              A, Momo (2012) és Maci (2014) boldog anyukája

                              Comment


                                Mandzsettást vegyél, a csuklós mérők pontatlanabbak. Amúgy sztem a legtöbb okés.
                                G(2006)D1(2008)D2(2010)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X