Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

OFF topik (2)

Összecsuk
This topic is closed.
X
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Sprite, majd fogsz, ha neked is kettö lesz
    Jobbulást!!!
    Én már annak is örülnék, ha 3 órát tudnék egyhuzamban aludni...
    Hena
    Arthur 9 éves Ruben 7,5 éves Nalani 5,5 éves és Henry 3 éves
    ClauWi hordozási tanácsadó

    Comment


      paprika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ugye? Én a mai napig horrornak írom le az elsö szülés utáni gyermekágyi idöszakot most meg??? Teljesen mindennapi volt az egész, olyan kár, hogy nem lehet az anyaságot rögtön a második gyerekkel kezdeni


      Hihi Találó! én is mindíg ezt mondom!!!!
      Döme és a lurkók.

      Comment


        rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Döme, nem lehetne kóla Redbuláj helyett? még sose ittam és nem merek.
        Dehogynem.
        kólla
        kolalájt
        még választhatsz is!!
        Döme és a lurkók.

        Comment


          sprite eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Na ezt én még soha nem hallottam,hogy 2-vel könnyebb.Csak azt,hogy 3-al könnyebb mint 2-vel.Hát remélem,hogy lesz lehetőségem megtapasztalni.Bár most még minket elkerül a gólya,pedig nagyon várjuk.

          Ja és mint az ábra mutatja,megint ébren vagyok.Este 8h óta 3x "akartam" megfulladni. De sikerült 1 órát aludnom.Áááá....nagyon kész vagyok!Semmit nem kívánok,csakhogy legalább 5 órát tudjak egy huzamba aludni....Immár 8. napja örülök ha 3-at sikerül.

          kitartás! tudom, h sovány vigasz (?) a nemalvásra, de én ma már nagyon bízom Zsuzsmuzs csomagjában!
          Dius vagyok
          Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

          Comment


            paprika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Döme, hirtelen azt hittem, hogy valami sörrel kapcsolatosat fogsz írni
            .

            Ja,annak is így örülnék ám! lassan 4 éve nem ittam egy kortyot sem
            Döme és a lurkók.

            Comment


              rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              kitartás! tudom, h sovány vigasz (?) a nemalvásra, de én ma már nagyon bízom Zsuzsmuzs csomagjában!
              Igen,igen!Én is.....állandóan lesem a kendő topicot,hogy mikor jön a hír...remélem klubra ideér...

              Dius!
              Este elfelejtettem kérdezni,ti mikorra várjátok a gólya legközelebbi beköszöntét????
              Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
              Villő '16 és Ötöske várható '18

              Comment


                én augusztusban szeretnék már tehes lenni, de ennek a szülés óta eleve fizikai határai vannak.
                mindenesetre jó lenne szülni, mielőtt Luki 2 éves lesz, m nem látom értelmét, h 2 gyerek közt visszamenjek 1 évre dolgozni:
                - bölcsi nem megoldott
                - nem akarom, h gyakorlatilag más/mások neveljék a Lukit
                - nem biztos, h a munkahely tolerálná
                Dius vagyok
                Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                Comment


                  Én is úgy szeretném hogy mielőtt visszamennék dolgozni terhes legyek.Bár szerencsére engem jelen pillanatban nem fenyeget az e veszély,hogy kirúgnak,mert így is kevesen vagyunk.Viszont nem tudom mi lesz ha tényleg lecsökkentik a GYED-et 1 évre.Akkor muszáj lesz visszamenni. annyira szánalmasak ezzel a "törvénnyel".Na de nem is beszélek róla,mert csak beidegelem magam.
                  Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
                  Villő '16 és Ötöske várható '18

                  Comment


                    Zizura és Lukira sztem nem fog vonatkozni. a 2. gyereknél már necces. ha még előtte teherbe esünk, azok a gyerekek is védettek ilyen szempontból - sztem.

                    de Mo.-on semmire sincs garancia
                    Dius vagyok
                    Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                    Comment


                      Igen,szerintem sem rájuk fog vonatkozni,csak úgy a nagy általánosságba.Ha most belegondolok,hogy 2 hónap múlva vissza kéne mennem dolgozni....nagyon nem szívesen hagynám másra Zizut még.Az milyen már???(Jó mondjuk biztos van aki nem teheti meg,hogy 2 éves koráig otthon mard vele)
                      Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
                      Villő '16 és Ötöske várható '18

                      Comment


                        de jó nektek, hogy így tervezgetitek a tesót!mi is tervezgettük Simit, aztán 2,5 év múlva meg is jött...szóval mi már nem tervezünk semmit, jön, ahogy jön.(de azért ajánlom neki, hogy minél előbb)
                        K hátán S+J+G

                        Comment


                          sprite eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          (Jó mondjuk biztos van aki nem teheti meg,hogy 2 éves koráig otthon mard vele)
                          Például én se tehetem meg.Nekünk már a GYED se pálya, addig tudtam maradni, amíg lejárt a TGYÁS. Megpróbáltuk a GYED-et, de két hónapig tudtunk kitartani így. Van ez így.
                          Varda

                          Roland (2007. december); Niké Boglárka (2013. április) anyuja

                          Az igazságnak sok arca van

                          Comment


                            én belehülyülnék, ha dolgoznom kellene ilyen hamar. de! ehhez hozzátartozik, h nincs karrierem, h nagyon kötött, nagyon hosszú munkaidő (fél 8tól fél 5ig minimum, kiv. péntek) - tehát nem is látnám a fiamat. meg nem is kerestem olyan hű de sokat, h megérje.
                            Dius vagyok
                            Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                            Comment


                              olyan lehangoló ez az egész... nem is akarok belegondolni mert akkor sírhatnék csak...
                              Kockapaci (F 2007.tél, A 2013.tél és L 2015. tavasz)

                              Comment


                                Évuska, most meg ne kövezz, de sokszor jobb nem belegondolni, m nem annyira hiszek a világ megválthatóságában. néha jobb a szőnyeg alá söpörni a dolgokat..
                                Dius vagyok
                                Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X