Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Pomázi baba-mama/babahordozó klub

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Hajni, várható esetleg, hogy holnap eljuttok klubba? Ki jön még?
    Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
    Clauwi hordozási tanácsadó

    Comment


      merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hajni, várható esetleg, hogy holnap eljuttok klubba? Ki jön még?

      Jaja, lemegyünk, benézünk mindenképp, lehet nem maradunk végig, mert Apánk itthon van szabin, de lenézünk!
      Hajni, aki már jógaoktató.
      Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

      Comment


        Elméletileg én is jövök (bár nem bánnám, ha a kiscsaj megvétózná )
        Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

        Comment


          Mi is tervezzük, ha a szokásos alvásminta megy, akkor megint úgy 10.30 körül érkezünk. Hajni, a Close érdekel? Vagy már ne tukmáljam ?
          Vince (2010) es Juli (2013) anyája

          Comment


            tiszolcz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Mi is tervezzük, ha a szokásos alvásminta megy, akkor megint úgy 10.30 körül érkezünk. Hajni, a Close érdekel? Vagy már ne tukmáljam ?
            Akkor mi is valahogy úgy igyekszünk majd érkezni... Ne cipeld, mert valószínűleg hurciban viszem a lányt, abban meg úgyis bealszik és most tényleg csak beugrunk, mert Apa itthon van és dolgunk is van délelőtt.
            Hajni, aki már jógaoktató.
            Gyerkőceim: Zs.(2008) és B.(2011)

            Comment


              Zorica, priviben megadom a számom, csörögj majd rám, hogy meddig lesztek a klubban, mert nem tudom, hogy mikorra érünk oda.
              Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
              Clauwi hordozási tanácsadó

              Comment


                Sziasztok, ki jön holnap? Mi sajna nem tudunk, mert 11-re dévényezünk Szentendrén, Pünkösd miatt át kellett rendezni a szokásos időpontunkat Jó szórakozást!
                Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                Comment


                  Sziasztok!
                  Valakit érdekel burgonya házhoz szállítással?Ha még 50-100 kg összejön, akkor házhoz szállítják:
                  http://www.mamami.hu/forum/showthrea...hlight=krumpli
                  Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

                  Comment


                    Sziasztok!
                    Nem tudom, mennyire él még a klub, de most olvastam, hogy lesz idén is hordozás hete okt. 10.-16. Nem akarnánk vmi szolidabb verzióval mi is társulni? Olyasmire gondoltam, hogy Rózsa, ha hajlandó /szívesen teszi, tarthatna hordozásról vmi kis ea-t / tanácsadást, megkérdezni W. U. Renátát, mint pomázit, hogy esetleg eljönne-e szopis témában, levinnénk hordozókat, mosós pelót, esetleg a végén együtt sétálhatunk egyet (park, játszótér viszonylatra gondoltam), esetleg nagyobbacska babáknak kitalálni vmi kisebb programot (mondókázás, közös alkotás mondjuk egy nagy csomagoló papírra, ilyesmik).
                    Szóval reménytelen álmodozó vagyok, vagy van még vki, aki szívesen benne lenne ilyesmiben?
                    Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

                    Comment


                      Hannó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sziasztok!
                      Nem tudom, mennyire él még a klub, de most olvastam, hogy lesz idén is hordozás hete okt. 10.-16. Nem akarnánk vmi szolidabb verzióval mi is társulni? Olyasmire gondoltam, hogy Rózsa, ha hajlandó /szívesen teszi, tarthatna hordozásról vmi kis ea-t / tanácsadást, megkérdezni W. U. Renátát, mint pomázit, hogy esetleg eljönne-e szopis témában, levinnénk hordozókat, mosós pelót, esetleg a végén együtt sétálhatunk egyet (park, játszótér viszonylatra gondoltam), esetleg nagyobbacska babáknak kitalálni vmi kisebb programot (mondókázás, közös alkotás mondjuk egy nagy csomagoló papírra, ilyesmik).
                      Szóval reménytelen álmodozó vagyok, vagy van még vki, aki szívesen benne lenne ilyesmiben?
                      Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                      Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                      Comment


                        Andi, ez nagyon jó ötlet, szívesen viszek sok mindent mutogatni (nekem pedig háti kötést kellene tanulnom)
                        Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

                        Comment


                          Hannó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sziasztok!
                          Nem tudom, mennyire él még a klub, de most olvastam, hogy lesz idén is hordozás hete okt. 10.-16. Nem akarnánk vmi szolidabb verzióval mi is társulni? Olyasmire gondoltam, hogy Rózsa, ha hajlandó /szívesen teszi, tarthatna hordozásról vmi kis ea-t / tanácsadást, megkérdezni W. U. Renátát, mint pomázit, hogy esetleg eljönne-e szopis témában, levinnénk hordozókat, mosós pelót, esetleg a végén együtt sétálhatunk egyet (park, játszótér viszonylatra gondoltam), esetleg nagyobbacska babáknak kitalálni vmi kisebb programot (mondókázás, közös alkotás mondjuk egy nagy csomagoló papírra, ilyesmik).
                          Szóval reménytelen álmodozó vagyok, vagy van még vki, aki szívesen benne lenne ilyesmiben?
                          Nekem nagyon tetszik az ötlet, de már így a 2. trimeszterben, ill. a XIII. kerületiben mint aktív előadó, csak korlátozva tudok a szervezésben részt venni.
                          Ha jól emlékszem, a XIII.-ban csüt-péntek lesznek programok, tehát ha nem erre a két napra szervezitek, akkor akár egy jó kis előadással szívesen segítek.
                          Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                          Clauwi hordozási tanácsadó

                          Comment


                            merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nekem nagyon tetszik az ötlet, de már így a 2. trimeszterben, ill. a XIII. kerületiben mint aktív előadó, csak korlátozva tudok a szervezésben részt venni.
                            Ha jól emlékszem, a XIII.-ban csüt-péntek lesznek programok, tehát ha nem erre a két napra szervezitek, akkor akár egy jó kis előadással szívesen segítek.
                            Privi helyett: mammi.mamami@gmail.com!
                            Beszippantott a valós élet, a virtuálisra nem sok időm marad.

                            Comment


                              De jó, de jó, igen! Most megyek aludni, de jövök még konkrétabban.
                              Vince (2010) es Juli (2013) anyája

                              Comment


                                Sziasztok!

                                Én III.kerületi vagyok, de biztosan sok itteni mamamit ismerek innen-onnan. Most belecsapok a lecsóba.

                                Hordozós latin fitnesst fogok tartani. Rajtunk lógó gyerekkel mozgunk tüzes latin ritmusokra és közben folyik rólunk a víz, csinosodunk, erősödünk, fogyunk. Nincs torna-szaga az egésznek! Itt nem fogod azt hallani, hogy "még nyolcat", "még bírod-bírooood". Csak olyan mozdulatok lesznek, ami gyerekestül kivitelezhető. Jól fogunk szórakozni! Egyelőre a III.kerületben tervezem, aztán majd igyekszem menni máshová is, ahol igény van rá(m). Szeretnék egy előzetes felmérést végezni, hogy kik azok, akik szívesen jönnének és hová jönnének szívesen.
                                A III.ker. San Marco utcai műv.ház-ban nem túl készségesek, de kinyomoztam, hogy mikor van szabad terem, ez alapján rányomulok a témára. Úgy tűnik, hogy ott kedden vagy pénteken kb. 10.15-től vagy 10.30-tól kezdhetnénk, vagy csütörtökön délelőtt valamikor.
                                A Békásmegyeri Műv.Ház teljesen oké, szerződést még nem kötöttem velük, de ott abszolut biztató a helyzet, támogatják, stb. Hétfő vagy szerda lehetne, 10-től, vagy kicsit később. Ha egy héten belül összekapnánk egy kis csapatot, akikkel (akár most, akár 2-3 hét múlva) tudnánk kezdeni, akkor a nov-dec.-i műsorfüzetükben már benne lenne a program, aminek nagyon örülnék.
                                Szerintem ez vonatkozik a San Marco műv. házra is, mivel egy füzetet ad ki a három III.ker-i műv.ház.
                                Aki jönne egyik vagy másik helyszínre, az írjon nekem privit vagy e-mail-t a moleni928kukacgmail.com címre, hogy hová jönne és melyik időpont jó, melyik van kizárva. Ez alapján foglalom a termet. Szóljatok ismerős (ma)mamiknak is!
                                Köszönöm!!!
                                Enikő - Áron 19 éves, Boróka Léda 5 éves

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X