Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    kisedo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sajna a varázsszigetre mi sem jutottunk el, akkor vettük át a pediket. lesz még vmikor? van esetleg webes elérhetősége horváth évinek?
    van, az órarendet nem frissítik elég gyakran (A noha sokat változtatgat) ezért érdemes rákérdezni telefonon.

    Katy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekünk is nagyon tetszett, tényleg színvonalas! Nóri még az egész átéléséhez kicsi, de a részletek is jók voltak!!

    Eszter, Andus, valamelyikőtöktől elkérhetem kölcsönbe az Okosan... könyvet? Felcsigázott a leírás, én még nem találkoztam vele...
    Örülök, hogy tetszett, nagyon készültek...

    Én odaadom, sztem jövő héten megyünk klubba, úgy jó?
    Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
    karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

    Comment


      itt vannak a hétfői dalolka képei, ha valaki még nem látott volna minket a kiscsajokkal...
      Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
      karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

      Comment


        Sziasztok!

        Végre ide is eljutottam
        Köszönjük a gratulációkat! Sajnos nem volt időm visszaolvasni, pedig csak 4 oldallal vagyok elmaradva.

        Szerdán jöttünk haza, minden rendben volt/van. Nimród cukker, eszik-alszik, esténként sír csak kicsit, amikor a pocakja akadékoskodik.
        Pynky, köszönöm az sms-t, mindenképp szólok, ha szükségem lesz segítségre. Egyelőre anyukám itt van nálunk, úgyhogy a bevásárlás, főzés alól fel vagyok mentve

        Szülés: úgy ment, ahogy megálmodtam. Hajnal 4kor ébredtem arra, hogy erős fájások vannak, úgy 5 percenként. Anyósomékat hívtuk 3/4-5kor, hogy jöjjenek-ők vigyáztak a gyerekekre, amíg mi bementünk a kh-ba. 6 előtt értek ide, 1/4-7kor hívtuk a mentőket, mert akkor már 1-2 perceseim voltak. 6.50-re értünk a kh-ba, de amikor a mentős tolt a tolókocsival befelé, már éreztem tolófájást-a burok is akkor repedt meg. Épp, hogy felfeküdtem a szülőágyra, már csak annyira volt idő, hogy "Réka, most ne nyomjon!")) 6.55-kor született Nimród.
        Nagyon rendesek voltak amúgy a kh-ban, a 3 napot is kibírtuk-az első napon voltam lelkileg kész, de ez mindegyik szülésem után így volt. Hormonok, öröm, hiány, stb, stb...
        Szopi megy ezerrel, Bendiék nagyon aranyosak, Boti nagyon sokat segít, és örömmel teszi, nagyon gondoskodó. Bendi mindig jön simogatni, mondja, hogy "Látod, milyen pici a keze?" "Látod, milyen pici a füle?" Nagyon édesek.

        Most megyek, mert vacsi, fürdetés. Ha lesz időm, visszaolvasok.
        Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
        "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
        Paulo Coelho

        Comment


          Na sziasztok, milyen volt ma a klub? Hiányoztatok ám, jövő héten mindenképp megyünk. Jó hétvégét mindenkinek.
          Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
          Clauwi hordozási tanácsadó

          Comment


            andus, nagyon köszi!

            réka, annyira jó volt ezt olvasni!!!
            Edo és Nimród (2009/10/29)

            Comment


              Pitypang eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nagyon rendesek voltak amúgy a kh-ban, a 3 napot is kibírtuk-az első napon voltam lelkileg kész, de ez mindegyik szülésem után így volt. Hormonok, öröm, hiány, stb, stb...
              Szopi megy ezerrel, Bendiék nagyon aranyosak, Boti nagyon sokat segít, és örömmel teszi, nagyon gondoskodó. Bendi mindig jön simogatni, mondja, hogy "Látod, milyen pici a keze?" "Látod, milyen pici a füle?" Nagyon édesek.
              Gratula még egyszer! Aranyosak a nagyok Miért kellett 3 napig bent lennetek, ha minden ilyen simán ment?
              Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
              karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

              Comment


                andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Gratula még egyszer! Aranyosak a nagyok Miért kellett 3 napig bent lennetek, ha minden ilyen simán ment?
                nem mindenki ambuláns szül
                általában 3 napig tartanak bent
                én pl kedd hajnalban szültem és csak szombaton engedtek haza, úgy volt meg a 3 teljes benttöltött nap
                így kapnak a legtöbb pénzt a kórházak, ha ambuláns vagy szinte semmit, viszont ha csak 2 napot vagy bent asszem akkor se részarányosan kapnak, hanem sokkal kevesebbet
                ezért feladata a személyzetnek bármivel benttartani a szülteket
                Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                Nagy zsibvásár itt

                Comment


                  ezt tudom, Gerda, (bár én úgy tudom, a 3. nap már kevésbé éri meg, ezért a másodikon rúgják ki a népet. de ez lehet, h, 2 éve volt így), engem az érdekel, mivel indokolták... vagy történt-e bmi, ami miatt TÉNYLEG bent kellett maradni...

                  vírus elhagyott?
                  Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                  karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                  Comment


                    igen átszállítottam páromba, szegényke
                    ma voltam cukorterhelésen, broáf

                    nálam Lilinél ragaszkodtak a 3. naphoz (ami nekem már negyedik volt)
                    párom csak örült, mert még gipszkartonozta az ablakcserét

                    egyébként van akinek jól jön pár nap nyugi, meg h. csak az új jövevényre figyelhet
                    most úgy néz ki, h. az istvánban szülök, relatív közel van, meg az az egyetlen bababarát
                    (ha vki tud ott jó szülésznőt kiáltson)
                    és lehet én is bent maradok, aztán majd ahogy az idő hozza
                    Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                    Nagy zsibvásár itt

                    Comment


                      sziasztok Lányok,

                      Hú, nagyon régen jártam erre. Látom Rékának megszületett a 3. fia, gratulálok

                      Inga, gratulálok a kis pocaklakóhoz!

                      Mi köszönjük megvagyunk, egyelőre próbálunk kilábalni a köhögős-orrfolyásos szutyiból. (az egész családot utolérte).
                      Emma egy hétig olyan hisztis volt, hogy semmi nem használt nála, a végén drasztikus eszközhöz kellett nyúlni, beállítottam a kádba és szembe locsoltam 2 pohár vízzel.
                      Amúgy Lőrincet imádja, puszilgatja, simogatja.

                      Lányok, mikortól lehet a MT-t használni??? Lőrinc most 1-én lesz 4 hónapos, előlre felköthetem??

                      Ja, és néhány eladó ruci, ha valakit érdekel. Mindegyik nagyon megkímélt állapotban van, a legtöbb szinte új.
                      https://picasaweb.google.com/gyjudit.ruha
                      Judit (Jucó)
                      Emma 2008. 10. 14. és Lőrinc 2010. 10. 29.

                      Eladó ruhák: https://picasaweb.google.com/gyjudit.ruha

                      Comment


                        szia Jucó, múltkor gondoltam Rátok, mi lehet Veletek
                        ennyire lefoglal a két gyerkőc?
                        gyertek klubozni!

                        szerintem mt-zni akkor lehet, ha már tud ülni, de majd jönnek okosabbak és jól megmondják

                        Réka, örülök h szép élmény volt a szülésed
                        tényleg, hol is szültél?
                        Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                        Nagy zsibvásár itt

                        Comment


                          jucó, mi is kb 4 hós kortól használtuk a mt-t előre. mondjuk kisebbet, gremesét először.

                          pont 1 évvel idősebb a fiad mint az enyém!
                          Edo és Nimród (2009/10/29)

                          Comment


                            Réka! Gratula neked a 3. fiúcskához! Örülök, hogy minden úgy sikerült, ahogy szeretted volna!

                            Kórházból eljövés: én is úgy tudom, h szeretik a 3x24 óra bentlevést. Maja pl péntek éjjel született, és kedden mehettünk haza. Ha pénteken du 4 előtt megszületik, mehettünk volna már hétfőn... Léna kedd délben született, pénteken mentünk haza.

                            Mikortól mehet MT-be? Az egyik legfontosabb szempont, hogy már belenőjön a terpeszébe. Azaz a két térdhajlata között legyen annyi távolság, mint a MT bodyjának az alsó része. Szerintem ennyi elég. Van, aki szerint már üljön/másszon, de szerintem/szerintünk, ha már méretileg jó, és jól van megkötve, akkor mehet bele. Van baby-tai is, ami sokkal kisebb, és az már jó pl egész picibabának is.
                            Zsófi, Léna (2006.08.29), Maja (2008.09.26) és Hédi (2012.09.15.) mamája

                            Comment


                              Mi 3 hósan kezdtünk MT-zni, azt is leginkább háton, mert már nagyon kiforgolódott elöl, nézelődni akart. Jobb volt hátul. És éppne akkoriban értek ide soroztaban a vándorok.
                              Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                              Comment


                                köszi a mt infokat lányok

                                háááááát, vannak jobb és rosszabb napjaink. Az elején egész jól ment. Azután most az elmúlt két hét nagyon húzós volt. És még tuti az lesz egy darabig. Azt a hisztériát és kiabalást, amit rendez elviselhetetlen. A múltkor végig ordította az utat hazáig és közben ütötte a lábamat, hogy vegyem fel.... Jelzem toltam a babakocsit, hoztam a motorját, mert a kisasszony megunta, és még a tetejébe vegyem fel.
                                Itthon mindent csak én csinálhatok. Az apjának és ha itt van a nagymama,akkor neki sem enged semmit. Senki nem nyúlhat hozzá, nem adhat oda neki semmit, csak én. Nem engedi tisztába tenni magát, az öltözéseknél is hisztizik.
                                Teljesen kifordult önmagából. Amennyire jó gyerek volt, annyira nagy nyafkamacska lett....

                                Lőrinc egy tünemény, eszik, alszik, imádja a plüss tentesárkányát és tente maciját. A hintát annyira nem szereti.
                                A legutóbbi adatok: 61 cm és 6,6 kg.
                                Judit (Jucó)
                                Emma 2008. 10. 14. és Lőrinc 2010. 10. 29.

                                Eladó ruhák: https://picasaweb.google.com/gyjudit.ruha

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X