Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pynky avatarja szerintem nem volt nyanyás, és Borcsa mindig örömmel üdvözölte, amikor meglátta.
    Az tuti, hogy ezt a mostanit is le kell cserélned, Pynky, mert télleg személytelen, és télleg nem illik hozzád.
    Köszike, nagy taps Borcsának Mindjárt előveszem a grafikus programot, de annyira nincs kedvem...

    inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    pynky Te mondtad h. két nap a lappangás, gondolom akkor a szerdai várostúrám alkalmával ragadt rám, egyébként mikortól meddig fertőz?
    Hogy meddig fertőz, arról megoszlanak a vélemények. Elvileg, ha egy ideje (2-3 nap) tünetmentes valaki, akkor gyógyult és nem fertőz már. Most jót mondok, örülni fogsz: vannak emberek, akikben maradnak vírusok, hiába tünetmentesek, és folyamatosan ürítik a vírust. De ezt nem kifejezetten erre mondom, csak úgy.

    Emmán átfutott a betegség szerintem péntek este-szombaton, mert szo. este a pénteki ebédet hányta ki, azóta ült a gyomrában szegénynek... Azóta jól van, nem hány, vidám, és ami legjobban mutatja, hogy eszik Azért a gumilepedőt még nem szedtem le a matracról
    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
    a XIII. kerklub ÚJ topikja

    Comment


      Én nemrég azt olvastam az influenzáról, hogy az még a tünetmentesség után egy hétig fertőz... A fene tudja ezt, szerintem nagyon nehéz lehet megállapítani vizsgálatokkal is...

      Pynky, olaj-ügyben rámszólsz csütin, hogy ne felejtsem el?
      Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
      karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

      Comment


        andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én nemrég azt olvastam az influenzáról, hogy az még a tünetmentesség után egy hétig fertőz... A fene tudja ezt, szerintem nagyon nehéz lehet megállapítani vizsgálatokkal is...

        Pynky, olaj-ügyben rámszólsz csütin, hogy ne felejtsem el?
        Tegnap utánaolvastam több helyen, nekem nem volt egyértelmű.

        Olaj miatt megpróbálok szólni...
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

        Comment


          sz7-re egy program

          http://www.sobonfu.com/
          Erröl nemrég hallottam, és lesz róla remélhetőleg egy beszélgetés a sz7-én. Kinek keltette fel az érdeklődését?
          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
          a XIII. kerklub ÚJ topikja

          Comment


            Pitypang, gratulálok és jó egészséget Nektek!!!
            (köszönöm kártyát kaptam Ilditől, rajzsablon ügyben meg küld légy szíves az infókat, ha lehet menni és lesz érkezésed rá)

            Andus, bocs nem láttam netet pár napig, így nem válaszoltam a táncházasra (személyesen meg nem jött elő, szóval a gyerekeket sokszor kézben táncoltatjuk, így Nektek akkor működött volna dolog, ha Pammi szundikál egy babzsákfotelban...

            Pynky, azok mi voltunk Eszterékkel!
            Ja és ugye azt hogy reggel találkozzunk a bölcsinél, az nem mostanra vonatkozott, hanem majd ha szólsz... már ott jutott eszembe.
            két fiúcska (2010 és 2012) édesanyja
            Eladó XIII. kerületi lakásunk

            Comment


              Réka, Nimród!

              A férjem, aki kissé hipohonder azt mondta, hogy virus még két hétig fertőz. Ebből ha gyököt vonunk, akkor megkapjuk a szerintem helyes eredményt, 4-5 nap.

              Porc kevéért egy új avatart. (A képen nem én vagyok és nem hagyom fent sokáig)

              mesebolt, az a legjobb patchwork bolt pesten.
              Ildikó

              Comment


                Beteszem nagyba is, hátha nem látszik a lényeg.
                Mellékletek
                Ildikó

                Comment


                  Ildi, jó a kép!

                  Pynky, majd mondd el nekem is a titkot! Kifúrja az oldalam a kíváncsiság! tudom, hamarabb öregszem...

                  Andus, ez jól hangzik lehet megyünk mi is ha rendben leszünk. Ámbár most egész jól van mindenki szerencsére.
                  Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
                  Aki aromaterapeuta is

                  Comment


                    cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Beteszem nagyba is, hátha nem látszik a lényeg.
                    Vovv! Hát az uramnak ez is tetszeni fog, az biztos! Hol sikerült lőni ez a szépséget?
                    (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                    depisek, katt!

                    Comment


                      tess eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ja és ugye azt hogy reggel találkozzunk a bölcsinél, az nem mostanra vonatkozott, hanem majd ha szólsz... már ott jutott eszembe.
                      Ma lett volna. Reggel éreztem én, hnohgy hiányérzetem van

                      Lányok, most vettem észre, hogy van egy csomó 28-án lejáró DM kuponom. Már nem megyek ebben a hónapban, mert nincs pénzem Egy -15%-os kupon, hipp és weleda joker (-25%), kétféle pelenka, popsitörlő, milumil tejpép (-25%).
                      Ha valaki megy és kellene neki, szívesen elviszem pénteken
                      (A 15% kedvezményt eléggé sajnálom, mert pénteken voltam bevásárolni, több 10E ft-ért Így jár, aki rendetlen )
                      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                      a XIII. kerklub ÚJ topikja

                      Comment


                        Pynky, én örülnék a 15%-os kuponnak...
                        Bea
                        Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                        Comment


                          Réka, itt is gratulálok Nimródbabához! Remélem mielőbb jössz beszámolni...
                          Bea
                          Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                          Comment


                            Ja, tipegő-topogó... Nekem nagyon tetszős... Fogunk menni legközelebb is, bízom benne, hogy már Apával... (meg kerületi kártyával)
                            Bea
                            Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

                            Comment


                              pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              http://www.sobonfu.com/
                              Erröl nemrég hallottam, és lesz róla remélhetőleg egy beszélgetés a sz7-én. Kinek keltette fel az érdeklődését?
                              pynky fordíccs, beteg vagyok
                              ma visszahívtam apát a melóból, carabb mint tegnap
                              emmost influenza, de visszasírom a pénteki fosós.hányóst, mert sokkal rosszabb
                              Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                              Nagy zsibvásár itt

                              Comment


                                beus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Pynky, én örülnék a 15%-os kuponnak...
                                Akkor hozzam pénteken v. a férjed eljön érte?
                                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X