Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Egy kerületi kártyát tudok adni, ha valaki elugrik érte a Béke-Fiastyúk sarokra. Itthon vagyok, vasalok
    húsz-kettőnullahat-nyócvankettő-huszonkettő

    Ésréka?

    Ja, pynky, én nagyon szerettem a nyanyás avatart, ez személytelen, nempynkys. Amúgy is nagyon bírom, mikor m m m m,, (Miki) szóval mikor arcos avatarja van valakinek. Ildi, nekem a régid pl. sokkal jobban tetszett (sőt még a zuram is megjegyezte, hogy az milyen jó), vagy az Andusé, vagy a Nono-Nórié (apropó, mi van Nórival, úgy eltűnt). Én is elég simlis vagyok, hogy a gyerek mögé bújok, dehát annyival jobban néz ki, mint én

    Pynky, el tudom képzelni, hogy oka van, amiért levetted.
    (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
    depisek, katt!

    Comment


      Jöttem jelenteni (sztem Réka sem bánja).
      Szóval megszületett ma reggel Nimród 56 cm-rel és 3590 grammal, mindketten jól vannak.
      Utoljára szerkesztette Dittacska; 2011.02.20., 14:42.
      Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
      Aki aromaterapeuta is

      Comment


        Dittacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Jöttem jelenteni (sztem Réka sem bánja).
        Szóval megszületett ma reggel Nimród 56 cm-rel és 3590 grammal, mindketten jól vannak.
        Hurrá, hurrá!!! Gratulálok, isten hozott, kisbaba! De helyes kis méretek
        Köszi a jó hírt!
        (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
        depisek, katt!

        Comment


          A jó hírt szívesen osztom meg én is!
          Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
          Aki aromaterapeuta is

          Comment


            Gratula, de jó, egy új kisember érkezett közénk...
            Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
            Clauwi hordozási tanácsadó

            Comment


              Jut eszembe, milyen volt a tipegő táncház?
              Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
              Clauwi hordozási tanácsadó

              Comment


                Éljenéljen Pitypang és Nimród

                porc: igen, volt oka, hogy eltüntettem az orcám De majd csinálok valami olyat, ami nem mosolyog telibe a képbe és felrakom azt. Addig a dobócsillag-napocska nagyon okés
                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                Comment


                  Gratulálunk Rékának és Nimródnak!
                  Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                  Comment


                    Jaj, lányok, már akarom mondani régóta, hogy mondta a férjem, hogy azon a pénteken mikor beteg voltam, találkozott 2 batyusbabás anyukával, akik megismerték Emmát és jobbulást kívántak nekem.
                    Köszi szépen, akárkik voltak is
                    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                    a XIII. kerklub ÚJ topikja

                    Comment


                      Pitypang! Gratulálunk, jó erőket és egészséget nektek!
                      Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                      karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                      Comment


                        dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ha nem megyünk klubba, akkor képtelen voltam időben felkelni. :hatalmasatasitoszmajli: :
                        Fúúúújjjj! Nem is akarok olyat hallani, hogy ha háromig fent vagy, utána hagynak aludni...

                        cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                        Az a baj, hogy az olyan messze van, és Amin ezeket eddig nem is csipte. De meggondolom.

                        Wow, Pynky végre egy új avatar a régi olyan nyanyás volt.
                        Messze van, messze van, de lehet kombínózni!

                        Tréfát félre: kedden nem megyünk mamaiboltba, mert Évi akkor ér rá megkezelni a hétvégétől katasztrofálisan megfáradt hátamat.

                        Helyette holnap megyünk Kárászeszterezni az anno meseboltba
                        erre a programra. Gyertek ide!
                        Egyébként sztem Amin Évinél megedződve már simán csípné az ilyen énekelős-csinálós programokat...

                        Csütin meg nem megyünk Ákertbe mégsem, mert van máááás, ami nincs messze, és az Nektek is nagyon tetszeni fog (Horváth Évi fanok figyelem!!!!) (((nem lehet linkelni rendesen, úh. idemésolom))))

                        MEGHÍVÓ!!!

                        2011. február 24. csütörtökön délelőtt 10.30 – 11.30-ig az ELTE Izabella utcai tornatermében tartandó „Varázsszigetünkre”

                        „Télbúcsúztató”

                        Mese-játék

                        "Egyszer volt hol nem volt... csendült fel édesanyám szájából, aki mindig elvarázsolt történeteivel, befészkeltem magam az ölébe, hozzábújtam a meleg bőréhez, és hajamon éreztem szuszogását, miközben hallgattam, ahogyan az egész világot elém varázsolta. Ezen a hideg téli napon egy kis pingvin kopogtatott az ajtónkon..."

                        A "Jégvilág" két részből tevődik össze, egy képes forgatókönyv jellegű és ismeretterjesztő rajzolt vizuális kompozícióból és a történet ívét követő interaktív mozgásos élményekből, benyomásokból, játékokból. A gyerekek nem csak a térrel, a mozgással, hanem a fantasztikusan kivitelezett képekkel, figurákkal is közvetlen, intim kapcsolatba kerülhetnek.

                        Kalandos, izgalmas játékokkal, zenével és mókával egy pingvin bőrébe bújva járjuk végig a jégvilág helyszíneit, a hideg óceánt, a magas jéghegyeket, csúszós jeget, megismerkedünk a jegesmedvével, a pingvinekkel... és a végén idevarázsoljuk a tavaszt.

                        A gyerekek (1-6 éves korig) és a felnőttek maguk is részeseivé válnak a mesének, ezért a könnyebb mozgás és a maszatolás érdekében kényelmes játszó ruhára van szükség, a figurák védelme érdekében váltócipő, csúszás mentes puha talpú benti cipő ajánlott.

                        Történet, játék: Horváth Éva
                        Játszó-társ: Köhler Kata
                        Látvány: Czakó Rita szobrászművész

                        Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

                        Tájékoztatjuk az érdeklődőket, hogy a programról videófelvétel készül, amelyet a szakmai anyagainkban (honlap, szórólap, stb.) szeretnénk felhasználni!

                        (a belépés ingyenes, a program támogatására van lehetőség


                        Forrás: http://www.aktivszules.hu/, a pontos cím 6. ker. Izabella u. 46. fszt, a 76-os troli Andrássy úti megállójától 3 perc séta.

                        Pynky avatarja szerintem nem volt nyanyás, és Borcsa mindig örömmel üdvözölte, amikor meglátta.

                        pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Köszi Kedves vagy A nyanyás nekem tetszett

                        Jelentem, most Emma hány. Jók ezek a ki-be járó vírusok...
                        Az tuti, hogy ezt a mostanit is le kell cserélned, Pynky, mert télleg személytelen, és télleg nem illik hozzád.
                        Írdmámmeg mér vetted le? (Ha nem titok...)

                        Emmának jobbulást!
                        Utoljára szerkesztette andus; 2011.02.20., 23:38.
                        Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                        karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                        Comment


                          andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Fúúúújjjj! Nem is akarok olyat hallani, hogy ha háromig fent vagy, utána hagynak aludni...
                          Azért előfordult már, hogy én vissza-visszaaludtam, míg ő hol szopizott, hol a szobát rámolta szét... De már nem hagy, kiabál és ütlegel, ha nem kelek föl
                          Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                          Comment


                            dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Azért előfordult már, hogy én vissza-visszaaludtam, míg ő hol szopizott, hol a szobát rámolta szét... De már nem hagy, kiabál és ütlegel, ha nem kelek föl
                            ez ismerős ...a biztonságos kötődés, ugye... mennyivel jobban járnak az elkerülő vagy az ambivalens gyerekek anyái...
                            Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                            karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                            Comment


                              lányok köszi a jókívánságokat
                              pénteken lecsengett a dolog, de szombaton egész nap az ágyat nyomtam, és még ma sem vagyok topon (abszolút nem kívánom a kaját, csak a baba miatt erőltetem le a szükséges mennyiséget, viszont egyfolytában éhes vagyok )
                              Lili tegnap este kezdett hasmenéssel, aztán hajnaltól délelőttig hányt kis szünetekkel, kis mennyiséget
                              szerencsére őt nem viselte meg annyira, meg pocista is rugdos megfelelő időközönként

                              pynky Te mondtad h. két nap a lappangás, gondolom akkor a szerdai várostúrám alkalmával ragadt rám, egyébként mikortól meddig fertőz?

                              andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                              Az tuti, hogy ezt a mostanit is le kell cserélned, Pynky, mert télleg személytelen, és télleg nem illik hozzád.
                              Írdmámmeg mér vetted le? (Ha nem titok...)

                              Emmának jobbulást!
                              erre én is kíváncsi vagyok
                              jól hangzik a program, remélem csütörtökön sem felejtem el

                              dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Azért előfordult már, hogy én vissza-visszaaludtam, míg ő hol szopizott, hol a szobát rámolta szét... De már nem hagy, kiabál és ütlegel, ha nem kelek föl
                              na igen, ez nálunk is így van

                              és persze Emmának jobbulást
                              Rékának meg nagy gratula, várjuk a beszámolót
                              Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                              Nagy zsibvásár itt

                              Comment


                                Mindenkinek jobbulást!!!
                                Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X