Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Andus én is kérném a homeos felnőtt doki elérhetőségét.
    Csilla
    Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

    Comment


      Katy, akkor ugye elhozod nekem pénteken a japánodat? Bazsinak megmutatom, hogy milyen a mintája élőben, és ha jó neked, akkor next klubbra viszem, ha korábban kell, akkor meg megbeszéljük, hogy mikor juttatom vissza.
      Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
      Clauwi hordozási tanácsadó

      Comment


        cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        homeopátiáról:
        Még az is lehet, hogy használ. Amikor elfelejtem odaadni A-nak a phosphorust, akkor 6-szor, különben meg "csak" 4-5 ször ébred éjszaka.
        Vége lesz ennek valaha?
        Hát, még én sem látom a végét, bár mi még nem próbáltuk ezeket a golyókat.... nálunk most a férjem azzal üldöz, hogy hogyan lesz így kistesó....

        andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Hétvégén apátlanul leszünk, ha valakinek van kedve pl. Margit szigeti sétához vagy más programhoz, szívesen szervezünk,vagy csatlakozunk!

        Szóljatok, mi is szívesen megyünk!

        Comment


          cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mi most pénteken még nem, (megnézzük Pamminak hány foga van) de jövő héten már igen.

          de jó, olyan régen láttunk Benneteket
          tess eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          Lányok, közhírré téteik, hogy most vasárnap tíztől lesz a tipegő-topogó táncház! A klubszobát kinőttük, egy nagyobb teremben a földszinten.

          Ha valaki tudná nélkülözni a kerületi káryáját, akkor hozza kérem szépen a klubba, mert vinnék a táncházba egy nem kerületi ismerőst. Köszi!

          Kártya nélkül nem lehet menni? nekem sincs, és nem is lesz nagyon.. nem a miénk a lakás....
          .........

          Comment


            merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Katy, akkor ugye elhozod nekem pénteken a japánodat? Bazsinak megmutatom, hogy milyen a mintája élőben, és ha jó neked, akkor next klubbra viszem, ha korábban kell, akkor meg megbeszéljük, hogy mikor juttatom vissza.
            Persze, viszem.

            Comment


              Katy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              nálunk most a férjem azzal üldöz...
              Azért kistesónyi időket csak alszik... :kuncogósszmájli:
              Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

              Comment


                Homeo: Tegnap megint elfelejtettem beadni mégis csak kétszer kelt.
                És képzeljétek úgy alszik el hogy becsukja a szemét és vár.
                Remélem ez nem változik.

                Én megtaláltam a régi kártyám, ha kell Tess.
                Utoljára szerkesztette cukorborsó; 2011.02.17., 15:26.
                Ildikó

                Comment


                  naaa légyszi légyszi áruljátok el milyen homeos bogyóról beszéltek, ami segít az éjszakai alvásban
                  Csilla
                  Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

                  Comment


                    Csilla, 736. hozzászólás.
                    Ildikó

                    Comment


                      inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      első este ráadásul almalevet adtam (ez a frissen facsart), aztán másnap mondták, h. nem tesz jót éjszaka a fogaknak
                      na tegnap vizet kapott, köpte is ki
                      aztán meg balhé, h. almalevet akar
                      Nálunk - miután nyáron rászokott a cukros, vagy mézes teára a csaj, - az lett a megoldás, hogy steviás teát kap éjjel. Ez egy természetes édesítőszer (szerintem szörnyű, mert nagyon intenzíven édes, de ő csípi), egy dél-amerikai növény kivonatából van, nem rákkeltő, stb.

                      tess eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Andus, szombaton mi is apátlanok vagyunk, sétálhatunk valamerre. Elkérem Esztertől a számod, és majd kereslek. Mert offline is leszek.

                      Lányok, közhírré téteik, hogy most vasárnap tíztől lesz a tipegő-topogó táncház! A klubszobát kinőttük, egy nagyobb teremben a földszinten.

                      Ha valaki tudná nélkülözni a kerületi káryáját, akkor hozza kérem szépen a klubba, mert vinnék a táncházba egy nem kerületi ismerőst. Köszi!
                      Oké, mit szóltok szombaton egy állatkerthez, vagy Margit-szigethez? Nekem mindegy, hogy de vagy du, annyi a korlát, hogy valamikor aludni is kell a nagynak (a kicsi úgyis állandóan alszik), amit 12 és 4 között el kell kezdenie. Számomat elküldöm priviben.

                      Táncházba lehet, hogy elnézünk, még átgondolom. Írtok róla, hgy milyen jellegű ott a foglalkozás? Én egydül mennék a 2 gyerekkel, meg a zsömbivel.
                      Jól éreznénk ott magunkat szerintetek így? (Nem tudok sokat ugrálni, vagy hajolgatni elölbabával, meg néha kell szoptatni...) Mekkora ott a tömeg?

                      Katy, a kerületi kártyához sztem elég, ha be vagy jelentkezve, és szerepel a cím a lakcímkártyán. Legalábbis, ha jól emlékszem, így van. Kérdezz rá. Sőt, lehet, hogy ez se kell, mert úgy emlékszem, csak egy egyszerű nyomtatványt kellett benyújtani, nem kellett igazolni az ittlakást...
                      Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                      karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                      Comment


                        Jaj, Gerda, megkérdeztem a dokinénit, és azt mondta, nem fogad újakat kerületen kívül... A többit majd szóban. Esetleg kicsit később próbálkozz vele személyesen, úgy 1-2 hónap múlva. (Ezt nem ő mondta, csak én gondolom.)
                        Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
                        karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

                        Comment


                          andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nálunk - miután nyáron rászokott a cukros, vagy mézes teára a csaj, - az lett a megoldás, hogy steviás teát kap éjjel. Ez egy természetes édesítőszer (szerintem szörnyű, mert nagyon intenzíven édes, de ő csípi), egy dél-amerikai növény kivonatából van, nem rákkeltő, stb.
                          az nekünk is van párféle kivitelben, de nekem nem tetszik a mellékíze
                          Ti melyiket használjátok?

                          andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Jaj, Gerda, megkérdeztem a dokinénit, és azt mondta, nem fogad újakat kerületen kívül... A többit majd szóban. Esetleg kicsit később próbálkozz vele személyesen, úgy 1-2 hónap múlva. (Ezt nem ő mondta, csak én gondolom.)
                          nagyon Drága vagy h. megkérdezted, max oltáskivezetőzünk, ha nem lesz dokink

                          tényleg homeos Béke téri dokinéni oltáskivezet?
                          jár hozzá vki?
                          Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                          Nagy zsibvásár itt

                          Comment


                            inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            tényleg homeos Béke téri dokinéni oltáskivezet?
                            jár hozzá vki?
                            Mi járunk, de nem volt ilyesmiről szó, vagyis én nem kérdeztem, ő meg nem mondta. Mi a csuda ez az oltáskivezetés? A mamamin többször hallottam már róla, de csak sejtem, hogy mi lehet.
                            Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

                            Comment


                              inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              tényleg homeos Béke téri dokinéni oltáskivezet?
                              jár hozzá vki?
                              Majd megkérdezem, a napokban értekezek vele alkati szer ügyben. Mindenesetre ő nem olyan vehemensen oltásellenes, mint LB drnő.
                              (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                              depisek, katt!

                              Comment


                                megkérdeznéd azt is, h. fogad-e újakat?

                                Ági itt az oltáskivezetős topik, oltásmaffiás
                                Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                                Nagy zsibvásár itt

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X