Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fosós-hányóst senki se hozzon a klubba Az az egyetlen, amitól hányok
    Na most azt add össze, hogy én még ettől se
    Ja, hát ezért bizonytalan az eljövetelünk pénteken. Pedig a vállamra már nagyon ráférne a torna. De a vírusainkon nem osztozkodom

    Beus, ugye, ez a mézforrás nagyjából megbízhatóan nem fog kiapadni pár hónap alatt? Csak mert momentán több üveg jó mézünk van, de ha fogy, visszatérnék erre a rejtélyes vaddohányra.
    (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
    depisek, katt!

    Comment


      halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      .
      A klubban tényleg 8-an voltunk! A csajok - Nóra és Dorka - imádták Lázár kukiját (puffasztott kukorica)...
      Hát, bevallom, nekem is ízlett....

      Méz: csak nekem ízlik kristályosan még jobban?? én csak ki szoktam kapirgálni.....
      Timi, üdv!
      Pynky, én is próbálgathatok kendőket?

      Volt nektek olyan, hogy egy homeos készítménytől csalánkiütése lett a gyereknek? (konkrétan nálunk az orrspray okozta ezt....)

      Fúúú, dolgoznom kellene, de helyette itt lógok, pedig reggelre kész kell lennem... és addig még Nóri is fel fog ébredni párszor...

      Comment


        Dittacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Off: Beus, én kérnék a vaddohányból (ha úgy írod h selyemfű, akkor már ismerem is)

        Pénteken, meg talán mi is eljutunk klubbozni.
        Ditta, rendben, vettem. Akkor ha megyünk klubozni, elviszem... Addig még egyeztessünk, hogy jöttök-e... potyára nem szívesen cuccolnám...

        halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kérnék akkor egy üveg vaddohányt! Köszi!
        Rendben, Eszter. Átvétel pnteken klubban?

        pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez a vaddohány méz volt az év(eleje) rejtélye ((mennyibe kerül?))
        Mi magunk között mindig így hívjuk, aztán jutott eszembe, hogy selyemfűmézként talán többen ismerik...
        1300Ft/kg

        porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Beus, ugye, ez a mézforrás nagyjából megbízhatóan nem fog kiapadni pár hónap alatt? Csak mert momentán több üveg jó mézünk van, de ha fogy, visszatérnék erre a rejtélyes vaddohányra.
        SZerintem nem fog kiapadni, bár nem tudom mennyi van még otthon náluk... Majd rákérdezek azért... Annyi, hogy ha elfogy az itteni készlet, akkor várni kell, míg vagy megyünk hozzájuk, vagy ők jönnek és hoznak...

        Katy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Méz: csak nekem ízlik kristályosan még jobban?? én csak ki szoktam kapirgálni.....
        Katy, akkor Neked a repceméz való... annak az a normál állaga, pár nap után kristályosodik...
        Bea
        Máté (2007. december 21.) és Nóri (2010. február 9.) és Lelle (2013. január 11.) anyája

        Comment


          dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          De a mikró kimikrózza belőle a jóságot
          Nem forraljuk, csak melegítjük. Az én uram meg fiz-kémes, úh. mi nem hiszünk a mikró misztikus károkozó képességéBen.

          halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Oké, várunk mi is. A hordozással kapcsolatban meg le a kalappal! Fogunk még Téged látni két gyerekkel is (egyik elöl, másik hátul...) [/COLOR]
          porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mondhatod hát, mér csak asszed? Azért vigyázz azért! Mennyi idős is már Pammi? Borcsa jobban van már?

          Eszter, tkp Andust mióta ismerem, két gyerekkel látom, eggyel elöl, eggyel hátul

          Naja, szeretem a kihívásokat
          Borcsa állapota változó, sajnos a legkiseBB közérzeti izére kiBukik. Tegnap reggel óta ez megy: Anyaaaaa! Anyaaaaaa! - Borcsikám, mi a Baj? Hogy segítsek? - NEM! NEM! NEM!
          Szal az a mantrám, hogy nem kapok agyvérzést!
          Pammi ma 3 hetes, lassan meg kéne fürdetni
          Andus + Borcsi + Pammi + Vencel + Lelle
          karban-tartok.hu kötődő nevelés a mindennapokban

          Comment


            pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Igen. Te vagy az anyja, a többi ember (az apja TALÁN nem, de sok babánál igen) mind idegen. Ez jobb esetben elmúlik, de az is normális ha csak nagyon sokára.
            halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Úgy, ahogy pynky írja. Lázár most kezdi engedni egyeseknek, hogy megfogják. Kettesek még mindig nem vehetik kézbe...
            Remélem, hogy hamar el fog múlni, mert a nagyszülők nem nagyon komálják a dolgot.

            porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szia, remélem, tényleg jöttök/mentek, és jól fogjátok érezni magatokat!
            Ha minden igaz és nem jön közbe semmi, akkor megyünk.
            Tímea, Tündike 3 éves

            Comment


              ptymea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Remélem, hogy hamar el fog múlni, mert a nagyszülők nem nagyon komálják a dolgot.
              Hát a babákat meg ez nem igazán érdekli....

              Mondjuk könyen beszélek, Jázmin a kezdetektől bárki kezében elvan. Tán 1-2 alkalommal ijedt csak meg.
              Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

              Comment


                Akkor beköszönök

                Még mindig egyben

                Éjjel néha vannak fájások, de reggelre elmúlik. Max. aludni nem tudok.

                Méz: én is imádom, ha kristályos! Sose szoktam visszahígítani. Anyóséktól egyszer kaptunk repcemézet, nekem nagyon ízlett!!!
                A selyemfűn még filózok, mert most van itthon mézünk, de ha elfogy, jelentkezem!
                Anyukám megfázásra, torokgyulladásra feketeretek+méz kombinációját szokta használni. A retket kivájja, beletesz mézet, az pár óra alatt a retek levét kioldja, és azt a levet kanalazza ki-naponta 2-3 kiskanállal fogyaszt belőle. Állítólag nagyon hatásos!

                A Gömb utcai patikában vannak homeós cuccok(eddig nem tudtam), Remed!a is meg Bo!ron.

                Porc, a családnak mielőbbi gyógyulást kívánunk, az egyik legcarabb sztem a hányós-fosós...

                Timi, üdv köztünk! A "kéretlen levelekkel" ne foglalkozz, a baba tudja, neki mi a jó. Ha mást nem enged magához, akkor is teljesen természetesen reagál, nem "nevelési probléma".
                Bendi egyszer nagyon megijedt apától, napokon keresztül, ha csak meglátta, ordított. Mire rájöttünk, hogy attól volt, hogy apa levágta a haját...(mondjuk átlagos rövidről kopaszra...)

                Mennem kell főzni, nem lesz kész az ebéd.
                Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
                "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
                Paulo Coelho

                Comment


                  ptymea eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Remélem, hogy hamar el fog múlni, mert a nagyszülők nem nagyon komálják a dolgot.
                  Nekünk pár hónapja volt olyan, hogy:
                  -Adj puszit a mamának is!
                  -Nem. Nem szereted.

                  Pedig a három mama közül ő foglalkozik legtöbbet Aminnal, mondjuk jófej volt, mert nem vette fel a dolgot. Tegnap A meg haza se akart jönni tőlük.

                  Köszi a mézes infókat, azóta rájöttem, hogy igy nem csöpög, ergo nem maszatol annyira, úgyhogy lehet megszeretem kristályosan.

                  Hányos fosósról meg annyit, hogy mikor elkezdtem tanitani első évben 2 napra, másodikban 1 napra ütött ki, utána meg már csak max többször jártam wc-re.
                  Ildikó

                  Comment


                    beus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    OFF Eszter, a vaddohány 1300Ft/kg, az akác 1600Ft/kg. Ez egy 750-es üveget jelent...
                    Szeretnék kérni egy akácmézet, ha lehet.

                    Köszönöm mindenkinek a sok bíztatást és a tapasztalatokat.
                    Tímea, Tündike 3 éves

                    Comment


                      porc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Eszter, tkp Andust mióta ismerem, két gyerekkel látom, eggyel elöl, eggyel hátul
                      porc, imádom a humorod!!!

                      pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez a vaddohány méz volt az év(eleje) rejtélye ((mennyibe kerül?))
                      pynky, te tényleg nem olvasod a szürke betűset...

                      beus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Rendben, Eszter. Átvétel pnteken klubban?

                      igen, köszi!


                      Én eddig egyszer hánytam és fostam egyszerre, de az nem betegségtől volt...
                      Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

                      Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

                      Comment


                        halie37 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        pynky, te tényleg nem olvasod a szürke betűset...

                        Eszter, pszt! én is imádom a humorod!

                        Amúgy a fiúk jobban vannak, úgy látszik, egy nap alatt végigsöpört rajtuk. Zuram még ma itthon lóg, totál hétvége fílingem van. Lehet, hogy a végén még megyünk klubba pénteken.
                        Utoljára szerkesztette porc; 2011.02.08., 16:13.
                        (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                        depisek, katt!

                        Comment


                          no most bazi sokat kellett visszaolvasnom, mivan megeredt a billentyűzetetek? (ez de fura szó így)

                          Timi üdv köztünk

                          beus mennyiségi kedvezmény van? Mi cukor helyett azon élünk.

                          No és amiért jöttem: ma jött a pedipedtől, hogy megint nincs pk 75 felett
                          lehet beszállok két cipőre, szóljatok ha kell csendestárs
                          Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                          Nagy zsibvásár itt

                          Comment


                            inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            No és amiért jöttem: ma jött a pedipedtől, hogy megint nincs pk 75 felett
                            lehet beszállok két cipőre, szóljatok ha kell csendestárs
                            Nahát, én nem kaptam hírlevelet, pedig szoktam, plusz a honlapon sem találok erről semmit, de ami a legrosszabb, hogy szinte nincs mit rendelni, alig van valami a sale kategóriában.
                            Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

                            Comment


                              ez volt a levél tárgya: It's Back: Free Shipping over $75 for US, Canada and EU!
                              kipróbáltam és valóban számított fel pk-t
                              nem frissítették volna az oldalt, vagy mi?
                              Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                              Nagy zsibvásár itt

                              Comment


                                Hú, de lemaradtam. Üdv az újoncnak, gyere klubozni.
                                Pynky, milyen csokit szeretsz?
                                MÁr úgy, de úgy várom a klubot, remélem, tudunk menni, és tornázunk is, szigorúan. Addig megpróbálok összemismákolni egy kis gerinc-váll tornát.
                                Tess, köszi, hogy voltál hétfőn, tök jó volt.
                                Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                                Clauwi hordozási tanácsadó

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X