Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (2.felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Na a szilveszter... Én is elgondolkodtam, hogy azért két éve milyen jó volt alkoholmámorban, két napos csopaki partizás keretében átcsúszni a következő évbe...
    Tavaly Levi pont 10 napos volt, így annak is örültem, hogy már éjfél előtt aludt, és a férjem bátyjával tüzijátékoztunk a kertben, hátunk mögött anyósommal, hogy most már fejezzük be...
    Na ehhez képest idén, 8 gyerek, fél 12-kor még sorban cumikkal a szájban a díványon Vitéz Lászlót bambulva barátnőméknél... Levi úgy játszott, mintha délelőtt 11 lenne, és nem éjszaka...
    Aztán elzavartuk a gyerekeket aludni, éjféli gyerekpezsgő, majd hirtelen fordulattal eszement táncolós Wii-party hajnali 4-ig. És azért idén egy kis alkohol is belefért, még egy nyelvhegynyi tequila is lecsusszant, ó én romlott...
    Utoljára szerkesztette merozsa; 2011.01.02., 11:14.
    Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
    Clauwi hordozási tanácsadó

    Comment


      Húúú, én, a nagygyerekes () itthon hagytam a nagyszülőkkel a két gyereket, mi meg társasoztunk a barátainknál hajnali 5-ig, aztán kialudtuk magunkat és délelőtt hazajöttünk. A gyerekek annyira jól érezték magukat, hogy haza se akartak jönni, sőt már du. 4-kor megint elmentek a nagyszülőkkel szánkózni (nem bántam, beültem a kádba ázni, és 2 órát olvastam!!!)

      Reggel verset tanultunk Julival, újévi jókívánságotkat

      Weöres Sándor: Újévi jókivánságok (részlet)
      "Hétköznapra erőt, munkát,
      ünnepre parádét,
      kéményfüstben disznósonkát,
      zsebbe csokoládét.

      Trombitázó, harsonázó,
      gurgulázó gégét,
      vedd az éneket a szádba,
      ne ceruza végét.

      Teljék be a kívánságunk,
      mint vízzel a teknő,
      mint negyvennyolc kecske lába
      százkilencvenkettő."
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        végre idetaláltam utólag is boldog karácsonyt és új évet mindenkinek

        nagy jövés menés volt nálunk karácsonykor, aztán meg betegeskedés, most jövünk ki belőle (remélem), kedden meg 15hós oltás... és szilveszterkor már kb 10kor ágyban voltunk...

        viszont napok óta Borcsa elkezdett délután 2kor aludni, úgy hogy esélyes hogy végre eljutunk klubba.

        viszont a nagy karácsonyi jövés menésben eltűnt a liliputi hurci... gyanítom, hogy apósnál maradt, de ő azt mondja nem találja... de azért reménykedem és majd elmegyek megnézem magam is! viszont ha már ott leszek, ott vannak elrakva a kinőtt gyerekruhák, szóval Andus azt is tudok neked keresni, ha még szükséges.

        amíg viszont nincs meg a liliputi kendőzni kell... huha hát félek picit mert a háti kendőzés eddig nem nagyon ment... de most így muszáj lesz
        Csilla
        Borcsa 2009.09.19 és Kende 2012.09.17.

        Comment


          andus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Néha azért eszembe jut, hogy jó lenne, ha épp egy sör-uncsi után ugrálhatnék valami koncerten, aztán Panna ugrik egyet-kettőt, és elfelejtem gyorsan...
          na az nekem is bár nekem a sör is elég lenne meg egy kiskocsma

          mi már éjfél előtt koccintottunk, egy ideje nem tudom kivárni az éjfélt (persze gyerek csak utánam aludt el), hamarabb elalszom
          Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

          Nagy zsibvásár itt

          Comment


            BUÉK!

            pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            halie: azt irta Ildi, h tesz be neked 2 fiús harisnyát, az is ugyanannyiba kerül, ha nem kell, nem fizeted ki

            Lábas harisnyából nagyon jól állunk, de azért majd megnézem. Köszi!


            Én is mindenkinek boldog új évet kívánok!!
            merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            BUÉK,BUÉK.
            Egyétek a sok lencsét-malacot, igyátok a sok pezsgőt, és táncoljátok szét a cipellőket, csak hogy jól kezdődjön az új év. Szóljon ez az éjszaka a pezsgésről, csillogásról, és a határtalan partizásról.
            Mi is jót mulattunk, folyt a pezsgő, sok kaja, meg társasozás, és nagy tűzijáték (csoda, hogy Lázár nem ébredt fel a durrogásokra). 2-ig bírtuk, másnap kicsit mosottsz@r voltam... Igaz, én a karácsony előtti hetet is 1-2-es fekvésekkel csináltam végig, úgyhogy már nagyon jól bírom az éjszakázást! Megvolt a lencse- és a malacevés is, remélem lesz hatása!

            pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Húúú, én, a nagygyerekes () itthon hagytam a nagyszülőkkel a két gyereket, mi meg társasoztunk a barátainknál hajnali 5-ig, aztán kialudtuk magunkat és délelőtt hazajöttünk. A gyerekek annyira jól érezték magukat, hogy haza se akartak jönni, sőt már du. 4-kor megint elmentek a nagyszülőkkel szánkózni (nem bántam, beültem a kádba ázni, és 2 órát olvastam!!!)

            Akkor az egész éved így fog telni, mázlista!!!!

            Reggel verset tanultunk Julival, újévi jókívánságotkat

            Weöres Sándor: Újévi jókivánságok (részlet)
            "Hétköznapra erőt, munkát,
            ünnepre parádét,
            kéményfüstben disznósonkát,
            zsebbe csokoládét.

            Trombitázó, harsonázó,
            gurgulázó gégét,
            vedd az éneket a szádba,
            ne ceruza végét.

            Teljék be a kívánságunk,
            mint vízzel a teknő,
            mint negyvennyolc kecske lába
            százkilencvenkettő."
            Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

            Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

            Comment


              Lányok, eladó a bölcsőnk, ha valakit netalán érdekelne. Itt megnézhető

              Nálunk a szilveszter elég nyugisan telt, szintén hamar ágyba kerültünk (konkrétan éjfél után nem sokkal, miután a gyerekeket visszaaltattam, mert felébredtek a durrogásra). De igen, milyen jó is volt pár évvel ezelőtti szilveszterezés... nembaj, hamar megnőnek aztán megint szabad a pálya!
              Lili Eperke , Soma Bernát és Fanni Csenge anyukája
              Aki aromaterapeuta is

              Comment


                Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de Levi tegnap este naggyon durván visszanáthásodott, így lehet, hogy most pénteken nem fogunk tudni menni.
                Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                Clauwi hordozási tanácsadó

                Comment


                  Levinek jobbulást.

                  Dittácska nektek bejött a bölcső? Egyenlőre nincs kit beleraknom, de már felmerült bennem a gondolat, hogy nem véletlenül találták ki.
                  Ildikó

                  Comment


                    merozsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de Levi tegnap este naggyon durván visszanáthásodott, így lehet, hogy most pénteken nem fogunk tudni menni.
                    Úgy látszik, Levi nem bírja olyan jól az éjszakázást, bulizást, mint az édesanyja... Jobbulást neki! Gyógyítsd meg, mert EMK-s Julianna jön, és érte érdemes... Ja, meg miattunk is érdemes!

                    cukorborsó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Levinek jobbulást.

                    Dittácska nektek bejött a bölcső? Egyenlőre nincs kit beleraknom, de már felmerült bennem a gondolat, hogy nem véletlenül találták ki.
                    Ó, én is jól elterveztem, hogy majd bölcsőzünk, varrtam is bele szép szivacsbélést, de aztán csak egy fotó kedvéért került bele Lázi, mivel ő csak emberi testen (értsd férjem, vagy én) bírt aludni... aztán meg kinőtte, így a szüleimnél parkol, a múlt héten vadul lökögette.

                    Lázi csütörtökön kapja a Prevenar 3. adagját (sajnos az elején még nem voltam annyira erős és magabiztos az oltásokat illetően, hagytam magam meggyőzni a "fontosságáról"). Azt meddig lehet húzni betegségre hivatkozva? Vagy egyszerűen mondjam azt, hogy ezt már nem kérem? Olyat lehet?
                    Eszter, Lázár (2009.08.24.) és Simon (2013.03.07.) anyukája

                    Eladó könyv: Lelki köldökzsinór - beszélgetek a kisbabámmal

                    Comment


                      Levinek jobbulást

                      a Prevenar kötelező? ha nem, akkor gondolom lemondhatod
                      utban egyik családtól a másikig (Bcsaba-Encs) a védőoltásos könyvvel szórakoztattam párom vezetés közben, naggyon durva

                      ketteskének kell majd dokit keressek, aki lenyeli az oltásait, ha tudtok ilyenről szóljatok

                      Andus, ha jöttök pénteken elhoznád a vastagabbat is?
                      Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                      Nagy zsibvásár itt

                      Comment


                        megnéztem a számlámat és meglepődtem
                        25és apró helyett 5 Ft híján 38-at utalt a Mák
                        mi ez utólagos kariaji?
                        Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                        Nagy zsibvásár itt

                        Comment


                          Sziasztok, beköszönök, mint dolgozó nő.
                          Tegnaptól ismét dolgozom, szóval klubba mostanában nem megyünk. Pedig a pénteki program nagyon érdekelne.
                          Pynky, megkérdeznéd nekem, indul-e mostanában kezdő EMK csoport itt Pesten?
                          Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

                          Comment


                            inga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            megnéztem a számlámat és meglepődtem
                            25és apró helyett 5 Ft híján 38-at utalt a Mák
                            mi ez utólagos kariaji?

                            Sziasztok!

                            Azt hiszem nem kívántam még Boldog Újévet a csapatnak! Most pótolom!

                            Nálunk nem volt nagy dínom-dánom, Bendő is elég nyüszi volt szilveszter éjjel, akkor nyugodott meg, amikor magunkhoz vettük 2 körül az ágyban. Addig sűrűn felkelt meg köhögött is. De amúgy semmi baja azóta, tehát nem tudom, mi lehetett. Apa-anyahiány...

                            Pénteki klubba szeretnék menni, de inkább nem ígérek semmit. Viszont megjött a ker. kártyám

                            Gerda, nekem annyit utaltak, mint eddig

                            Betegeskedőknek jobbulást kívánok! Szerencsére én már meggyógyultam, ma a doki is megerősítette
                            Most viszont megint előjött a köldöksérvem, csak hogy ne unatkozzak De azzal úgyse tudnak mit tenni-most még.

                            Nálunk is felmerült, hogy hol alszik majd a pici, kéne-e másik ágy, stb. De ódzkodok egyelőre mindentől, mert így sem férünk. Meg aztán Bendő is mellettünk aludt nagyon sokáig...
                            Én most azon filózom, hogy el kéne adni a kombi rácsos ágyat és venni egy emeletest. Apa tart attól, hogy amelyik gyerkőc fent van, álmában leesik az emeletről. Vagy ha le akar mászni félkómásan...
                            Valakinél tapasztalat esetleg?

                            Aagica, hű, akkor nagy változások vannak nálatok! Nagyon felforgatta a munka a napjaitokat?
                            Utoljára szerkesztette Pitypang; 2011.01.04., 15:03.
                            Botond(2006.03.20) Bendegúz(2008.03.26) Nimród(2011.02.20)
                            "Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanuljunk belőle valamit, még az is, amelyiket elveszítjük."
                            Paulo Coelho

                            Comment


                              Sziasztok, Boldogújatok az idén is egészségben, szeretetben

                              Gerda, nekem a melóhelyem utalt bónusz 15 ezret (nagyjából), ami valami adóvisszatérítés miatt jár, lehet, hogy te ezt a máktól kapod valamiért? (nem tudom, a csp-t adóztatják-e... ciki, de annyira tájékozatlan vagyok ilyen pénzes dolgokban.)
                              (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                              depisek, katt!

                              Comment


                                Réka, mi is agyalunk, hol fog elférni a pici (valszeg az egész hálót ágyastul át kell forgatni)... emeletes ágyról annyi "tapasztalatom" van, hogy egy kétfiús barátnőm mondta egyszer, hogy na olyat nem vesznek jó sokáig, mert a gyerekorvosuk szerint a legtöbb gyerekbaleset ilyen miatt van. Aztán hogy ez igaz-e, fogalmam sincs.
                                (amúgy Magdi, de itthon csak Porc) és három törpe gyors egymásutánban Miklós-Ágnes-Mátyás 2009-2011-2013
                                depisek, katt!

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X