Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

XIII. kerületi Babahordozó Klub (3. felvonás)

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    nautilus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pynky Bomami nem tudom, pontosan hogy gondolta, de biztosan nem akart bántó lenni. Zenélni mennénk szívesen, de egész egyszerűen kivitelezhetetlen. Anyu dolgozik, Férj haknizik, himlő meg nem kell senkinek. Az ötezer forint meg nem kevés pénz, de ez csak az én szerény véleményem.
    Köszi! Nem, tényleg nem akartam...Nem is értem, mi a probléma a kacsintással. De a kedvemet el is vette Pynky, maradok virtuális ezután is. És biztos, ami biztos, nem használok több szmájlit.
    A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

    Comment


      enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Diótörö szuper volt, vettem is jegyet a nagy elöadásra a Hagyományok Házába

      nautilus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Pynky, én tuti kértem volna a meglepit.
      Mi januárban az Erkelbe megyünk a Parázsfuvolácskára, 300 forintért vettem a jegyet rá , az egész erkély a mienk lesz. Kiváncsi leszek, hogy milyen lesz, nagyon régen voltam már színházban.
      Neked a meglepit megismétlem bármikor
      Mi láttuk a Parázsfuvolácskát, porctól vettük át a jegyeket, és szuper volt Az erkély oldalpáholy nagyon jó volt, gyerekkoromat juttatta eszembe, amikor oda ültettek be az ügyelők előadást nézni (az anyám ott dolgozott.)
      bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszi! Nem, tényleg nem akartam...Nem is értem, mi a probléma a kacsintással. De a kedvemet el is vette Pynky, maradok virtuális ezután is. És biztos, ami biztos, nem használok több szmájlit.
      Köszi Megrögzött kedvelvelevő vagyok, légyszi sose gyere
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése



        Köszi Megrögzött kedvelvelevő vagyok, légyszi sose gyere
        Jujj, ez most komoly??? Több, mint 500 mamamis hozzászólás után még egyetlen egyszer sem volt negatív élményem! Ezt most sikerült megváltoztatnod. Szép is ez így Karácsony előtt... Ne félj, nem megyek - egyébként sem vagyunk egymás emberei, ez már abból a mondatodból kiderült, hogy "Az mindegy, hogy ki mit akar..."

        Az első kérdésem pedig tekintsd költőinek. Ne fáradj a válasszal, mert utolsó látogatásom ez a topicodban. Neked is szép Karácsonyt!
        Utoljára szerkesztette bomami; 2014.12.23., 18:41.
        A és egy kosárlabdacsapatnyi gyerek

        Comment


          Lànyok sajnálom a félreértést.
          Àldott Karácsonyt kívánok mindenkinek! Már csak egyet kell aludni.
          B & B & R & B

          Comment


            bomami most te értetted félre ugyanúgy, ugyanazt a szmájlit, ami tőled Pynky. Ezek a karácsonyi kacsintások...��
            Kata,Elsőm:Gábor (2012.07.17.)mosolysaláta, akaratgombóc:büszkeszmájli És az ikrek 2015.10.04.Fikarsznyi Fülöp és Inci-finci Vince privihelyett: makrancoskatamail kukac gmail pontcom

            Comment


              bomami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Jujj, ez most komoly??? Több, mint 500 mamamis hozzászólás után még egyetlen egyszer sem volt negatív élményem! Ezt most sikerült megváltoztatnod. Szép is ez így Karácsony előtt... Ne félj, nem megyek - egyébként sem vagyunk egymás emberei, ez már abból a mondatodból kiderült, hogy "Az mindegy, hogy ki mit akar..."

              Az első kérdésem pedig tekintsd költőinek. Ne fáradj a válasszal, mert utolsó látogatásom ez a topicodban. Neked is szép Karácsonyt!
              Látod: ugyanazt a szmájlit használtam, poén volt, mégis megsértődtél. Ha neked szabad megsértődni, akkor meg nekem is, nem? Vagy a topikgazdára más vonatkozik?

              A "mindegy ki mit akar" azt jelenti, hogy minden érzés ami valakiben megszületik az a sajátja, a másik szándékától függetlenül.
              Én azt tanultam meg az xezer hozzászólásom után, hogy ha (úgy érzem hogy) megbántanak, merjek kiállni magamért.

              nautilus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Lànyok sajnálom a félreértést.
              Àldott Karácsonyt kívánok mindenkinek! Már csak egyet kell aludni.
              Én nem értettem félre, és a mondat és a végén a szmájli egy tudatos próba volt, hogy mi lesz a vége. De jól számítottam

              Makrancos Kata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              bomami most te értetted félre ugyanúgy, ugyanazt a szmájlit, ami tőled Pynky. Ezek a karácsonyi kacsintások...��
              Igen, Kata, valóban ez van, jól láttad
              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
              a XIII. kerklub ÚJ topikja

              Comment


                Kedves mindenki, aki valaha járt ebben a topikban ésvagy a klubban: boldog karácsonyt kívánok nektek!

                Remélem jövőre találkozunk. Továbbra is várom az építő ötleteket, javaslatokat, munkát a közösség építésében
                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                Comment


                  Kedves mindenki2:
                  gondoltam szólok, biztos örülni fogtok, hogy megszületett Rózsa 3. babája, 2. kisfia Noel Balázs, hétfőn kora délután
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kedves mindenki2:
                    gondoltam szólok, biztos örülni fogtok, hogy megszületett Rózsa 3. babája, 2. kisfia Noel Balázs, hétfőn kora délután
                    Szívből gratulálok Nekik!
                    A gyerek a himlő után, most kötőhártya gyuszit hozott ajiba. A másik bébim meg köhög még a himlő miatt. Nem megyünk pénteken. Buék Nektek!
                    B & B & R & B

                    Comment


                      Buék

                      Nyugalmasabb évet, Ildi
                      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                      a XIII. kerklub ÚJ topikja

                      Comment


                        Pynky a Parázsfuvolácska tényleg pazar volt! Ajánlom mindenkinek! Az első emeleti páholyban voltunk, pontom 300 forint volt a jegy, jól lehetett látni mindent, már vettem is a másik meseoperájukra is.
                        B & B & R & B

                        Comment


                          Melyik a másik? Én az életben nem hallottam erről a Parázsfuvolácskáról, de miattad vettem jegyet, 18-án megyünk. Mástól is azt hallottam, jó nagyon.
                          (És milyen olcsók a jegyek a többi színházhoz képest.)
                          Ági és Zsófi ördögfióka 2007.10.04.

                          Comment


                            Aagica a Leander és Lenszirom a másik, áprilisra vettem jegyet. Ugyanoda kértem megint.
                            B & B & R & B

                            Comment


                              nautilus: örülök hogy tetszett! A másikról még nem hallottam, de megkérdem Emmát menne-e Köszi!
                              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                              a XIII. kerklub ÚJ topikja

                              Comment


                                sziasztok! visszaolvastam a topikot, szóval kicsit off 15%os déjem alnat.ura kuponja van valakinek a fiókjában? örülnék neki.
                                köszönöm
                                . o O

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X