Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Soproni baba klub

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ági, ez tök jó! És akkor már mi is megint Sopronban leszünk (most majdnem azt írtam, hogy "itthon" leszünk, dehát most megyünk "haza" )
    És addigra már 3 hordozóm lesz remélem! (most rendeltem erszényt)
    Viki,
    Amina (2008.12.10.) és Elisa (2011. 06. 08.) anyukája

    Comment


      Hú de izgi! Erszényt még nem láttam élőben. Nagyon kíváncsi vagyok! Én most próbálgatom Döméék karikás kendőjét, mert egy ismerős félbevágatja a nanduját két karikásnak, és a "feleslegeset" lehet, hogy megpályázom.
      Egyébként pedig állandóan a szivárványos mamamis projektet stírölöm... de ma mondta párom, hogy ne merüljek bele mostanában költekezésekbe (pedig nem is említettem neki a kendőt), mert munkahelyi változások várhatók náluk...
      Ági
      Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

      Comment


        Az erszényt még én sem mondtam itthon Olyan nehéz meggyőzni olyan dolgokról, amit feleslegesnek tart! De majd ha látja milyen hasznos cucc, akkor már nem fogja bánni! (MT-ről győzködtem sokáig, most meg már ő is jó dolognak tartja!)
        Aminával ma voltunk kardiológián. A gyerekdoki hallott egy kis szívzörejt, úgyhogy most alaposan kivizsgálták a kórházban. De szerencsére a szívének semmi baja nincs, Amit pedig dícsérgették, hogy milyen bátor és nyugodt baba!
        Viki,
        Amina (2008.12.10.) és Elisa (2011. 06. 08.) anyukája

        Comment


          Sziasztok!

          Arra a talira mi is elmegyünk 23.-án,báár Patrikot nem tudom rávenni a hordozásra..lehet,hogy kilógnánk onnan babakocsival..majd meglátomPedig próbálgatom àgitól kölcsönbe kapott liliputit..dee nem akar benne megmaradni Patrik..Ùgyhogy ha elöbb nem,akkor kedden,ha megyünk rímelni visszaadjuk és köszönjük szépen!Tényleg eljöttök a játszóra a héten még valamikor?Vagy neked az túl körülményes Àgi(megértem)?
          Csilla örülök,hogy ti is jöttök rímelni,ott találkozunk veled is végre
          Most megyek halat sütök,kis manóm alszik.Sziasztok!

          Ui.:az erszény engem is érdekelne,biztos klassz dolog)
          Marcsi,Patrik(2008.08.10.)anyukája

          Comment


            Szerintem leghamarabb a rímelőn találkozunk, de lehet, hogy utána még csütörtökön kinézünk a játszótérre is, ha jó az idő. Szerdánként tai chira járok, és előtte már nem férne bele.
            Különben gondolkoztam a hordozáson, és "csak úgy" Bendegúz sem rajong érte. Ha itthon beteszem a liliputiba, akkor tudja, hogy megyünk valahová, és annak örül. Volt már, hogy nem indultunk el azonnal, és akkor eléggé méltatlankodott.
            A karikás kendő meg arra jó, hogyha a közelbe megyünk csak sétálni kocsi nélkül, de elfárad közben, és felkéredzkedne úgyis a kezembe.

            Különben nem hiszem, hogy kilógna a babakocsi 23-án), mert ugye szeretnénk meghívni sok anyukát, akik esetleg még nem hordoznak. (Remélem jönnek is majd)
            Utoljára szerkesztette daridagi; 2009.09.12., 01:04. Oka: pontosítás
            Ági
            Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

            Comment


              Szia Àgi!

              Azt szeretném kérdezni,hogy szerdánként mikor és hova jársz tai chira?Èn is mennék szívesen,ha délelött lenne...Csütörtökönként kangoo jumps-ra járok,már 1 hónapja kb.,nagyon élvezem,klassz kis edzések vannak
              23.-án mi is elmegyünk a talira,de hol is van az a Szivárvány pontosan..?
              Holnap délután negyed 6-kor rímelö!El ne felejtsétek!Puszi és szép napot!
              Marcsi,Patrik(2008.08.10.)anyukája

              Comment


                Az Elzet udvarban van a tai chi klub. Szerdánként haladó edzés van, de most indult nem rég kezdő is, szerintem még be tudsz csatlakozni. Hétfőn van délelőtt, vagy kedden délután. 3 hónapos a kezdő tanfolyam, ahol megtanítják az alap 108 lépésből álló mozdulatsort, és onnantól lehet járni haladóra, és tökéletesítgetni egy életen át.
                Megírom priviben a délelőtti edző tel. számát, csörögj rá!

                A Szivárvány kp. a Rózsa utcában van.
                Ági
                Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

                Comment


                  Köszi szépen ezt a sok infót Àgi!
                  Csilla jöttök ma ti is a rímelöre?
                  Marcsi,Patrik(2008.08.10.)anyukája

                  Comment


                    Sziasztok!
                    23-n én is ott leszek.(lehet hogy tesom nem tud jönni),de addig még pontosítunk.
                    Ha tudjátok ,hozzátok el az összes hordozotokat,hogy minél többet lássunk,és tudjunk kiprobálni!
                    Döme és a lurkók.

                    Comment


                      Igen, ott leszünk. Remélem Szonja is így gondolja
                      Csilla, Szonja (2009.05.18) baba anyukája

                      Comment


                        Szia Döme!Jó látni újra itt a mamaminNagyon elfoglalt vagy mostanság?Alig hallani Rólatok...Ma este megyünk egy oviba,rímelöre,ha gondolod(és nem szólok túl késön)tarts velünk!Legfeljebb a jövö héten,addigra már lesz miröl beszámolnunkRemélem érdekes lesz és élvezik majd a picik is!

                        Ùjra van Ringató Sopronban!Szerdánként reggel 10 órától a zeneiskola(szélmalom u.17.) C épületében!Mi holnap sajnos nem tudunk menni,de a jövö héten,ha Patrik nem alszik abban az idöben,mi is elmegyünk!

                        Csajok,már alig várom a ma délutáni talit,ott leszek már kicsit elöbb,olyan 5 körül.
                        Marcsi,Patrik(2008.08.10.)anyukája

                        Comment


                          Nem olyan könnyű megszabadulni tőlem.

                          Köszi a meghívást,de nekem nem a legjobbkor van,mert nincs aki Ádámra vigyázzon(apunak fix elfoglaltsága van kedd-csüt délutánonként).
                          2 gyerekkel meg nem tudtok annyit fizetni hogy elmenjek.(most olyan korban vannak,hogy nehéz velük)

                          Egyébként Floriánnal járok valami hasonlora,ugy hívják hogy Musik Garten,az délelőtt van,és az Ádám ovistársának az anyukája tartja.Nagyon szeretjük

                          De várom a beszámolokat! Biztos jol érzik majd magukat a kis lurkok.

                          A ringato nem nagyobb gyerekeknek van?-csak kérdezem,mert a szoptatos napon is ott voltak,és én nagyobb gyerekeknek valo dalokat hallottam...
                          Döme és a lurkók.

                          Comment


                            Bendegúz elaludt.
                            Nagyon nyűgös lett, mire hazaértünk. Szerintem nagyon elfáradt...bár tegnap is az átlagosnál sírósabb volt.

                            Mi jól éreztük magunkat, bár ehhez a rímelésnek nem sok köze volt. Inkább a kislabdák, és az egyéb játékok fokozták a hangulatot. Vera (aki tartja) nagyon aranyos, és lelkes, de még bele kell rázódnia a dologba. Nekem az anyatejes napon Gabi (ringatós) meggyőzőbb volt. (Döme: szerintem piciknek is élvezhető volt). Sokkal lendületesebben tartotta a foglalkozást (de ez valószínű, hogy a rutin miatt van), és szinte folyamatosan énekelt, és bevont minket anyukákat is, hogy énekeljünk, illetve mondjuk a versikéket. Úgyhogy mi ki fogjuk próbálni a ringatót is, viszont ez a rímelés meg azért tetszik, mert ha Bendegúzzal nem is lehet versikézni, a környezetért megéri odamenni.
                            Ági
                            Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

                            Comment


                              Ági.Nem tudtam,csak kérdeztem,biztos jo kisebbeknek is.(azért ott nem sokat hallottam belőle,biztos csak az ismerős dalok ütötték meg a fülemet)Majd mesélj,ha mentek.

                              Marcsi.
                              Megkérdeztem,van pont egy csoportja nektek,és hely is van.
                              25-n pénteken 10.15-kor kezdődik,kb.20-30 perces.(mindíg pénteken lesz.)
                              Mi már a nagyokhoz megyünk,de egyik nap ha eljössz velem mikor viszem Ádámot oviba,akkor megmutatom hogy hol van,és bemutatlak a csajszinak is.
                              Döme és a lurkók.

                              Comment


                                hordozós hét program

                                Sikerült lefixálni Katival a jövő szerda délelőttöt. Lesz előadónk is!
                                Ha tudtok szórólapot nyomtatni, adjatok emilcímet, és átküldöm, illetve én is nyomtatok ki, és ha nyomtatni nem tudtok, de a terjesztésben segítenétek, akkor megbeszélünk valami talit, és adok nektek.
                                Ági
                                Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X