Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub MÁRCIUSBAN: 10-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Nekem is úgy tűnt! Nagyon cuki volt a söprűvel

    Comment


      Katica, én nem voltam, de Borikának ott a helye, ahol nektek, ő is a közösség tagja!
      Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

      Comment


        nehogy már Borika miatt mentegetőzz! Ármin is "felsöpört" párszor, szerintem mindannyian figyelünk, nem is volt semmi baj.

        egy ilyen sikoltozós partit én észleltem valahol, de hát ez ennek a része, szerintem jó nagy ez a terem, hogy odébb lehessen menni
        Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

        baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
        nézzetek texpeles videót ITT!
        ha betelt a privim: hanemhanna gmail

        Comment


          rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szerintem teljesen rendben volt a zajszint
          Az egyetlen meglepő fordulat az volt, mikor egy pár éves kisfiú partvissal leszerkesztette a falon jó magasan lévő órát De aztán minden helyre került, óra is, gyerek is (Tanulság: patrvist jól eldugni )
          Az az én fiam volt! szerintem az ordításommal én is emeltem akkor a zajszintet


          a szokásos hangzavar az megvolt, igen, a nagyok ha beindulnak tapossák a kicsiket, volt hogy Danit is taposták mikor kicsi volt, püfölték is régebben (mondjuk nem csak őt és nem volt gyakori, de hát gyerekek no... előfordul) és fellökték meg átgázoltak rajta, most meg ő is ilyen ha beindulnak nem figyelnek a kicsikre a nagy játékban, azért igyekezett a többség rendet tartani [ezt csak azért írom, mert anno én bizony kiakadtam egyszer egy klub után rendesen, pedig sokat mentünk előtte is...de akkor utána egy darabig inkább nem...]

          Zitát se nagyon mertem letenni, nehogy kilapítsák
          viszont nagyon jó, hogy egymás gyerkőcét is terelgettük, mert így tudtam viszonylag nyugisan szoptatni és ha rászóltam Danira és volt ott valaki pl. óraleszerelés volt aki besegített

          és ilyenkor szívesen beszélgetne az ember, de két irányba terelni a gyerekeket főleg akik több babóval vannak... -> apukát is kell hozni terelőnek

          szerintem Mályvacsiga fiaival játszott Dani a babzsákokkal - előtte be sem akart jönni, földhöz vágta magát kint ordítva, aztán megtalálta a társaságát és annyira jól érezte magát, a szokásos ne menj fel a színpadra de azért is felment azért meg volt, szerintem vagy 50x hoztam le onnan

          Katica, gyertek, Emőke majd kap Natibaby-s "újságot" az leköti percekig

          A rendre meg figyelünk sokkal jobban a jövőben!!!
          Dani is ha kapott hamit ha csípem nyakon rohangál evés közben is szórva még jobban szét a morzsát, az asztalon tényleg kupi volt
          hiába feliratoztam Daninak is a poharát, szaladt levenni másikat, közelharcot kellett vívjak vele hogy ne szedjen le újat
          Utoljára szerkesztette gszabina; 2012.03.13., 08:08.
          CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
          Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

          Comment


            Jaj, Katica, ne mentegőzz Bori miatt. Olyan ügyes volt.

            Comment


              Katica, konkrétan a te gyerekeidnél nem is láttam a partvist Bori meg olyan jó fej volt végig

              Az tényleg nem egyszerű, ha valaki beszélgetni is akar kicsit nagyobb, már rendesen önjáró (önfejű ) tesó mellett. De szerintem azért vagyunk jó társaság, hogy ezt is kezelni tudjuk Pl. az elkószált gyerekeket terelgetni, míg anya (apa) el van foglalva, én legalábbis tuti nem sértődnék meg érte, ha az én gyerekemmel történne (Majd legközelebb kipróbálom )

              A kiürült kajás edényeknek valóban lehetne jobb helyet találni, mint az asztal alatt Meg hát a rend, ez is csak rajtunk múlik
              Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
              Kelleni fog még egy macska

              Comment


                Lányok tényleg elnézést akkor tuti velem van gond mondjuk az én pindúrom eleve ijedős baba mint egy első gyerek nem pedig ötödik ha meg nekem ez gond majd legközelebb maradok a hátsómon otthon lehet tényleg nem vagyok családi klubba való típus

                Comment


                  Gabriell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Lányok tényleg elnézést akkor tuti velem van gond mondjuk az én pindúrom eleve ijedős baba mint egy első gyerek nem pedig ötödik ha meg nekem ez gond majd legközelebb maradok a hátsómon otthon lehet tényleg nem vagyok családi klubba való típus
                  Szerintem senkivel nincs itt gond
                  Az más, ha a te babád ijedősebb, nyilván akkor ez neked egy nagyon fontos szempont.
                  De azért nem hinném, hogy fel kéne adnotok, hátha legközelebb már jobban fog alkalmazkodni
                  Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                  Kelleni fog még egy macska

                  Comment


                    Köszi mindenkinek, olyan aranyosak vagytok! Az tuti, hogy kb. másfél éve, amikor még Budaörsön volt a nagyklub, elég necces volt Bori viselkedése, jóval hamarabb kiakadt, nem találta fel magát, dührohamjai voltak stb. Most már sokkal ügyesebb, alkalmazkodóbb és könnyebben kezelhető. De azért jobban fogok figyelni. És igen, állandóan forgott a fejem nekem is, hogy szemmel tartsam mindkét csajt, így elég vicces beszélgetni.

                    Gabriella, meglátod, de én biztatlak, hogy gyertek, egyrészt ha lesz kert is, az sokat fog számítani zajügyileg, másrészt pedig ez a nagyklub egy igazán kivételes alkalom, hogy olyanokkal is találkozz, akikkel amúgy esélyed sem lenne a távolság miatt. És ne feledjük, hogy hosszú idő után ez még csak a második ilyen klub volt, a többieknek, nekünk is újra bele kell rázódnunk, össze kell csiszolódnunk, ilyenkor folyamatosan derül ki, hogy miben lehet változtatni, hogy még jobb legyen (pl. büféasztal a kertben, s akkor még a morzsákkal sem kell törődni ). Türelem, kitartás mindenkinek! Ez egy szuper klub!
                    Katica - Bori (04.07.26.), Emőke (10.02.18.) Sanyibaba (12.09.19.)
                    CseHo Klub, a dél-pesti hordozós Klub blogja

                    Comment


                      ktc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Köszi mindenkinek, olyan aranyosak vagytok! Az tuti, hogy kb. másfél éve, amikor még Budaörsön volt a nagyklub, elég necces volt Bori viselkedése, jóval hamarabb kiakadt, nem találta fel magát, dührohamjai voltak stb. Most már sokkal ügyesebb, alkalmazkodóbb és könnyebben kezelhető. De azért jobban fogok figyelni. És igen, állandóan forgott a fejem nekem is, hogy szemmel tartsam mindkét csajt, így elég vicces beszélgetni.

                      Gabriella, meglátod, de én biztatlak, hogy gyertek, egyrészt ha lesz kert is, az sokat fog számítani zajügyileg, másrészt pedig ez a nagyklub egy igazán kivételes alkalom, hogy olyanokkal is találkozz, akikkel amúgy esélyed sem lenne a távolság miatt. És ne feledjük, hogy hosszú idő után ez még csak a második ilyen klub volt, a többieknek, nekünk is újra bele kell rázódnunk, össze kell csiszolódnunk, ilyenkor folyamatosan derül ki, hogy miben lehet változtatni, hogy még jobb legyen (pl. büféasztal a kertben, s akkor még a morzsákkal sem kell törődni ). Türelem, kitartás mindenkinek! Ez egy szuper klub!
                      Hogy egy barátnőmet idézzem, Bori jófej kiccsaj

                      A többi meg
                      Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                      Kelleni fog még egy macska

                      Comment


                        Gabriell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Lányok tényleg elnézést akkor tuti velem van gond mondjuk az én pindúrom eleve ijedős baba mint egy első gyerek nem pedig ötödik ha meg nekem ez gond majd legközelebb maradok a hátsómon otthon lehet tényleg nem vagyok családi klubba való típus
                        Nem akarok okoskodni itt neked éppen csak kétgyerekesként, de Imi sem bírta/bírja a hangzavart. Nehéz volt, de elkezdtem vele hetente klubozni és sokat használt mindkettőnknek. Sosem lesz a társaság középpontja figura, de sokat változott.
                        Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                        Comment


                          Gabriell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Elnézéseteket kérem ha valakit megbántottam volna, de engem megleptek kissé ezek a dolgok.
                          Ez egy olyan hely, hogy elfogadunk kulturált véleménynyilvánítást
                          Edénydarabok: ugye ez nem azt jelenti hogy törékeny volt és az eltört darabokat szedted össze?

                          Igen, biztos lehetne jobb helyet találni az edényeknek, nekem nem sikerült. Amúgy a padlót a rendezvény előtt felmossák, a doboz meg üresen hazakerül és úgyis elmossuk. Tudom hogy én néha túl laza vagyok, de van hogy az igényeinkből muszáj lejjebb adni. A Hiltonban nem 1000 forint lenne a belépő (nincs rendelkezésre álló műanyag szék, kisasztal, akármi, már kerestem, itthonról meg nem cipelem)

                          ktc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Sajnos Borit is vinnem kell, ha találkozni szeretnék veletek, szombaton is dolgozik apukájuk.
                          Katica: szerintem is a közösség tagja Bori, és nem "sajnos" hogy hozod magaddal. Akinek ez nem tetszik, szerintem nincs köztünk a helye.
                          Én láttam őket a partfissal varázsolni, nekem nem tűnt veszélyesnek.

                          A levert órát nem láttam

                          rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Pl. az elkószált gyerekeket terelgetni, míg anya (apa) el van foglalva, én legalábbis tuti nem sértődnék meg érte, ha az én gyerekemmel történne
                          A férjem mesélte este, hogy volt egy kisgyerek, akit terelgetett, mert valaki nyitva hagyta a bejárati ajtót és a gyerek megszökött, aztán tapicskolt egy tócsában

                          Gabriell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Lányok tényleg elnézést akkor tuti velem van gond mondjuk az én pindúrom eleve ijedős baba mint egy első gyerek nem pedig ötödik ha meg nekem ez gond majd legközelebb maradok a hátsómon otthon lehet tényleg nem vagyok családi klubba való típus
                          Szerintem ha zavar hogy egy gyerek kiabál, és látod hogy direkt, szólj rá nyugodtan.
                          Én pl. többször rászóltam a nagyokra, hogy ne fogócskázzanak a teremben és megértették.
                          Ilyenkor a nagyobbakat is elragadja a hév, de az nem jelenti azt, hogy hagyni kell csordaként viselkedni (csorda nem leszólás, abból a szempontból mondom, hogy a csorda a vonuláskor nem néz semmit, mindent elsöpör) őket.

                          Nem kell otthon maradni, majd a kertben keresel egy jó csendes helyet
                          Régebben nekem is volt, hogy a folyosón ültem le, mert nem bírtam a zajt

                          gszabina: jót röhögtem rajta hogy te is növelted a hangzavart (bocs, láttam tényleg hogy sok energiádba került a terelgetés )

                          Egyébként ha valamiről úgy látjátok, hogy nem oké, akkor nyugodtan szóljatok ott a helyszínen és elintézzük, megbeszéljük. Nem kell hazavinni és dédelgetni a sérelmeket, ott helyben is le tudjuk rendezni :bokszolósszmájli:
                          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                          a XIII. kerklub ÚJ topikja

                          Comment


                            pynky szépen végigolvastam, de a bokszolósszájlinál a könnyem kicsordult
                            amúgy egyetértek
                            Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                            Comment


                              sziasztok!
                              Köszönöm mindenkinek lányok lehet az áprilisit vagy a májusit kipróbálom még Erikkel hátha beszokik
                              Pynky nem tört el műanyag volt, csak az asztal alól szedtem össze, egyik végében a tetejét másik végében az alját és ép babával
                              nem akarok semmi sérelmet dédelgetni (nem is volt ez igazi sérelem csak pár dolog ami zavart kicsit) ezért is írtam le és nagyon örülök neki hogy ilyen jól meg lehetett beszélni azt gondolom próbálkozunk még a bulin biztosan nem mennék oda hozzád ilyesmivel mert senki kedvét nem akarom elrontani, de annak örülök nagyon hogy nem bánjátok ha pl kiabálás hallatán szépen megkérem a gyerkőcöt hogy halkabban tudjátok sok anyuka nem tűri ha rászólnak a csemetéjére,holott engem igazán nem zavarna ha éppen nem látom mit csinál és más esetleg a helyes irányba terelgetné helyettem

                              Comment


                                Gabriell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                az asztal alól szedtem össze, egyik végében a tetejét másik végében az alját és ép babávalr
                                Maskor nyugodtan szolj!Én peldaul szivesen megfogtam volna a kisfiad (vagy felszedtem volna az edenyt,ahogy barki mas)
                                A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X