Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Újra indul a MAMAMI Nagyklub! FEBRUÁR

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    megyünk, ha minden igaz
    Zsuzs
    Három lányom és egy fiam van

    Comment


      #47
      Azt olvastam, hogy NAGYMAMI Klub (összeolvastam a két szót)
      Hajrá Pynky, te sem unatkozol sosem Én csak innen a háttérből csendben szurkolok
      Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

      Comment


        #48
        Ó, azt hittem már, hogy eljössz!
        Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

        Comment


          #49
          egy ölelés miatt gondolkodom, hogy elmenjek, de gyerekek nélkül... megpróbálom megoldani.

          Egyszerűen annyi mindenen mentem át és olyan sokan sokat segítettetek 1-1 kedves gondolattal, együtt érző mondattal, hogy mind megérdemelnétek egy ölelést tőlem na jó nem feltétlen kell megadnom, de jól esne veletek lenni még így is "kiöregedett" mamamiként

          Pynky, zseniális vagy
          Chris
          Á (a nagy harmadikos), Á(a nagy másodikos), és a kicsi Angyal G mamamija

          Comment


            #50
            de jó! és közelebb is költözött hozzám a klub! naptárba bevésem, ott a helyem, nosztalgiázni akarook!
            mostanában újra vagyok

            Comment


              #51
              hzsofi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ( talan lacra kotom oket a kotodo neveles jegyeben...
              Andi
              Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

              Comment


                #52
                Úgy elmennék, de nekem nem szokott összejönni, ha valamire ennyire vágyom (a betegségek mindig belénk kötnek)

                Sok sikert neked, nektek Pynky!
                Gyógytornász vagyok, perinatális szaktanácsadó és hordozási tanácsadó, de legfőképpen Anya. Gyermekeim: Péter 2002, Mityus (Máté) 2005, Csipetke (Nóra) 2010

                Comment


                  #53
                  De jó!!! Én is készülök menni!
                  Enikő - Áron 19 éves, Boróka Léda 5 éves

                  Comment


                    #54
                    pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Kata, remélem nem képzeled, hogy nem oldjuk meg?? Ne viccelj már
                    Tomi meg kedvenc klubos gyerekem, nehogy már otthon maradjon

                    Roni

                    gyancsi: így legalább találkozunk "rendesen" is
                    Igen, igen, már várom az "élőben" találkozást, azért az még is csak teljesen más, mint virtuálisan

                    Egy "hülye" kérdésem lenne....Amikor mi voltunk tavaly volt Dalolka ( egy lány énekelt és pengetett) és az annyira jó voltLili még nagyon kicsi volt, akkor annyira nem érdekelte , de most már tuti díjazná és sajnos mifelénk nincs Ringató és semmi hasonló, úgy szeretném ha látna-hallana élő zenét.....Szerinted lesz rá lehetőség Pynky?
                    Ancsa - Lilkó ( 2010.11.12.) és Lecsó ( 2013.12.30.) anyukája

                    Comment


                      #55
                      gyancsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Igen, igen, már várom az "élőben" találkozást, azért az még is csak teljesen más, mint virtuálisan

                      Egy "hülye" kérdésem lenne....Amikor mi voltunk tavaly volt Dalolka ( egy lány énekelt és pengetett) és az annyira jó voltLili még nagyon kicsi volt, akkor annyira nem érdekelte , de most már tuti díjazná és sajnos mifelénk nincs Ringató és semmi hasonló, úgy szeretném ha látna-hallana élő zenét.....Szerinted lesz rá lehetőség Pynky?
                      Nem tudom, most egyelőre csak
                      1. igényfelmérés a részemről, hogy tényleg érdekli-e a népeket
                      2. kattix jelezte, hogy ő is szeretne valamit kezdeni a klubbal, ezért még nem tudok semmit hosszú távra ígérni
                      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                      a XIII. kerklub ÚJ topikja

                      Comment


                        #56
                        bodzaboris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ó, azt hittem már, hogy eljössz!
                        Mennék én, de februárban van még egy utam Bp-re és egy Bécsbe és ilyen benzinárak mellett meg kell gondolni...
                        Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                        Comment


                          #57
                          mi is szívesen. A február pont nem jó - már túl sok út van tervben -, de március mindenképp
                          gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                          Comment


                            #58
                            Hú, ez jól hangzik Szerintem mi is megpróbálunk ott lenni!
                            Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                            Kelleni fog még egy macska

                            Comment


                              #59
                              Sziasztok!

                              Ide mehetnek pocakosok is? Esetleg az ilyen klubokban lehet kicsit érdeklődni/tapasztalni moshatózás és hordozás terén is?

                              Köszi!
                              Szilvi, Ákos (2012.03.10.) anyukája, akit hordozok és moshatóba csomagolok + Zente (2014.02.03.)

                              Comment


                                #60
                                syllah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Sziasztok!

                                Ide mehetnek pocakosok is? Esetleg az ilyen klubokban lehet kicsit érdeklődni/tapasztalni moshatózás és hordozás terén is?

                                Köszi!
                                naná, gyere és ne félj kérdezni
                                Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                                Nagy zsibvásár itt

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X