Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Újra indul a MAMAMI Nagyklub! FEBRUÁR

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Zsani szuper vagy!!!!

    Én mindenkin végigsuhantam, mint a villám, akivel akartam beszélni, persze 1 hét Klub sem lenne elég

    Sok puszi MindenMamaminak és nagyon örültem
    Enikő egy férjjel és négy törpével
    ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
    Vega hét menü
    Kihívás (okt.1-14)

    Comment


      Köszi a szervezést! Mi is nagyon jól éreztük magunkat.
      Réka, AndrisMisi (2012.05.), LaciPeti (2013.07.), AnnaEnikő (2014.11.) és még egy kis herceg (2016.06.) boldog anyukája

      Comment


        pynky és kedves szárnysegédek!
        köszönjük a ami klubot, oly' jó volt, mint régen!!!!
        nagyon finomakat ettünk-ittunk, sok jó régi és új arc között
        I. + S. (2009)

        Comment


          Sajnálom nagyon, hogy nem tudtunk menni, de majd márciusban (és onnantól minden hónapban!)!
          Katica - Bori (04.07.26.), Emőke (10.02.18.) Sanyibaba (12.09.19.)
          CseHo Klub, a dél-pesti hordozós Klub blogja

          Comment


            Pynky: köszönjük szépen hogy összehoztad!

            Nagyon jó volt,alig várom a következőt!!! Hazafelé kidőlta kispasi most mi dőlnénk ki őmeg él ezerrel

            Sok fincsi kaja volt!! És a körtés háziszörp iscsúúúúúúúúúúúúúúúcsvolt!
            Vicus és E. + Z klubunk
            privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
            totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

            Comment


              debcsillu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Pynky-kém, már a telketekhez lakunk közel újra
              Jaaaaaaa...
              Nálam a szandi
              (Bocs, sprite, a nagy kavarodásban elfelejtettem mit kell átvennem, szegény férjedre jó bambán néztem )

              Tök jó volt!!! Majd összeszámolom hányan voltak
              Nagyon király ez a hely, jól használható (az előtérben a gyerek öltöztetés-vetkőztetés, kint beszélgetés, a ruhatár, a terem is jó nagy... És a kert ) Úgy érzem, bevált.
              Hoztam haza sok maradék kaját, kenyér lesz holnap itthon Meg bulátát, ilyesmit, amit lehetett szétosztottunk.
              Találtunk egy gazdátlan tetra pelust. Ha nem jelentkezik érte a gazdája, akkor partedliként végzi nálunk, mert én arra használom a mieinket
              Aki aggódna: kijött a terembérlet

              (Közben Emma azért nem volt jelent mert reggel belázasodott, ami a múlt heti tüdőgyuszis előzménnyel nem lelkesített nagyon. De egyelőre jól van, nincs tüdőgyuszija megint, csak bágyadt )

              Köszönöm mindenkinek, aki eljött, aki nem, az jöjjön legközelebb
              (márc. 10.)
              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
              a XIII. kerklub ÚJ topikja

              Comment


                Mi is köszi a szervezést, jó volt! Azt tudja valaki, hogy feltörekvő ifjúság miért épp egy pocakos, kopaszodó, szakállas faszit szúr ki mindíg az ilyen jellegű eseményeken, hogy cipeljen-ugráljon-fogócskázzon?
                Hú, lenne egy kérésem, ismeretlen elkövetőhöz. A kajás asztal bal alsó sarkán elhanyagolhatóan kevés ideig -mert sokat fordultam arra - volt ilyen leveles pici süti valami sajtos krémmel és reszelt sajttal a tetején. Na, annak a receptjét szeretném én nagyon tudni!
                András, valójában papapi, az AC/DC-re ugráló Kendének (2010.07.14) és csupa mosoly Lucának (2012.04.16.) a zapája

                Comment


                  Fater eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hú, lenne egy kérésem, ismeretlen elkövetőhöz. A kajás asztal bal alsó sarkán elhanyagolhatóan kevés ideig -mert sokat fordultam arra - volt ilyen leveles pici süti valami sajtos krémmel és reszelt sajttal a tetején. Na, annak a receptjét szeretném én nagyon tudni!
                  Azt Gyancsi Ancsi hozta, hogy ő művelte vagy az anyukája, azt nem tudom.
                  Enikő egy férjjel és négy törpével
                  ClauWi hordozási tanácsadó Értékeléseim
                  Vega hét menü
                  Kihívás (okt.1-14)

                  Comment


                    Köszi, pynky, szuper volt!
                    Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                    Comment


                      Ott azt hittem viccből van egy apukára annyi írva, h Fater A fórumon még sosem futottunk össze .
                      Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                      Comment


                        dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ott azt hittem viccből van egy apukára annyi írva, h Fater A fórumon még sosem futottunk össze .
                        Hát, elég szűk azoknak a tipicoknak a száma, ahová írogatok, a legtöbb topic nem nekem való.
                        András, valójában papapi, az AC/DC-re ugráló Kendének (2010.07.14) és csupa mosoly Lucának (2012.04.16.) a zapája

                        Comment


                          Fater eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Mi is köszi a szervezést, jó volt! Azt tudja valaki, hogy feltörekvő ifjúság miért épp egy pocakos, kopaszodó, szakállas faszit szúr ki mindíg az ilyen jellegű eseményeken, hogy cipeljen-ugráljon-fogócskázzon?
                          Hú, lenne egy kérésem, ismeretlen elkövetőhöz. A kajás asztal bal alsó sarkán elhanyagolhatóan kevés ideig -mert sokat fordultam arra - volt ilyen leveles pici süti valami sajtos krémmel és reszelt sajttal a tetején. Na, annak a receptjét szeretném én nagyon tudni!
                          Hú, az a sütirecept engem is érdekel, valami isteni volt. Jellemző, egész idő alatt a fiammal a dumcsi mellett csak ettünk, és ettünk.
                          Olyan isteni volt minden.
                          Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                          Clauwi hordozási tanácsadó

                          Comment


                            pynky, szuper volt! nagyon jó, hogy újra van klub. mi november óta be vagyunk zárva itthonra, és egyszerűen életmentő volt ez a pár óra
                            és mindenkinek nagyon-nagyon örültem, annak is, aki csak a népmesés palatáblámat tapizta meg

                            viszont elhoztunk egy forma egyes mecsboxot, ha valakinek hiányzik, szóljon!
                            Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                            baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                            nézzetek texpeles videót ITT!
                            ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                            Comment


                              Én is köszi mindent...
                              Pynky sütőtök krémje nagyon ízlett ( jó hogy picit volt csak fokhagymás, mert sokat beszélgettem...)
                              és szkata pogija.. Édességet nem eszem, de nagyon gusztusos volt minden...
                              jó volt látni a sok picit együtt játszani, és a nagy pocakokat ( picit irigykedem)
                              Szeretnék a következőn is ott lenni...
                              Rita az anyatigris
                              Bernadett1996, Atesz1999,Zsolti2007,András2010,

                              Comment


                                Én a Linuschkádat tapiztam meg köszi

                                Mi is nagyon jól éreztük magunkat, az utolsó pillanatban döntöttem el, hogy menjünk, és jól
                                köszi a szervezést,

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X