Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAMAMI KLUBOS KÖLCSÖNÖZHETŐ HORDOZÓK JÚLIUS

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Orsi!
    A férjem elutazik 5 napra júli 1-től, én meg a 2 hetessel még nem bírnék bemenni tőlünk ( + ugye a 2 fiú). Szóval szeretnék kivételes átvételi lehetőséget ( előtte, vagy utána, hogy a férjemet zargathassam érte)
    Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

    Comment


      #32
      Lehet, hogy hülye kérdés, de csak akkor lehet feliratkozni egy kendőre , ha már indult ilyen topik? Tehát aug-ra pl. feliratkozhatok már kendőre vagy még nem? Köszi a választ
      Viki, Samu (2008.11.), Joni (2010.12.) és Abi-Babi (2013.12.)

      Comment


        #33
        Hannó, ez nem egyszerű...ugyanis a Tátrába nem viszem be (ritkán megyek be),a Fadrusz zárva lesz... és most van valakinél, vagyis július 2 előtt nem lesz nálam! utána természetesen átveheted tőlem közvetlenül Budaörsön vagy a Tóvárosban

        Tuzko, igen, mindig cak akkor lehet feliratkozni, viszont most lesz némi átalakítás a kölcsönzés rendszerében, ezrt nem tudok még ígérni! Nem tudom mit akarsz kölcsönzöni de ami a Mamami boltban kapható pl, azokat ott is lehet kikölcsönözni!
        Rebaba blog

        email: hellorebaba@gmail.com

        Comment


          #34
          Hannó, jelenleg nálam van a Close, de én sem tudok menni 2-án. Viszont látom, hogy pomázi vagy, anyumék meg Békáson laknak, szóval ha az jó neked, akkor elviszem a Close-t hozzájuk, és akkor akár már elseje előtt elviheti a férjed. A részleteket megbeszéljük.
          Viszont megígértem kisnapsugárnak, hogy ha viszem vissza a Close-t, akkor beviszem a Gremese kölcsönzési díját. Ha mégsem megyek, akkor valamikor beugorhatok a pénzzel a Tátra utcába?
          Márti, Bendi (2011/02/07) anyukája

          Comment


            #35
            kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hannó, ez nem egyszerű...ugyanis a Tátrába nem viszem be (ritkán megyek be),a Fadrusz zárva lesz... és most van valakinél, vagyis július 2 előtt nem lesz nálam! utána természetesen átveheted tőlem közvetlenül Budaörsön vagy a Tóvárosban
            matira eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hannó, jelenleg nálam van a Close, de én sem tudok menni 2-án. Viszont látom, hogy pomázi vagy, anyumék meg Békáson laknak, szóval ha az jó neked, akkor elviszem a Close-t hozzájuk, és akkor akár már elseje előtt elviheti a férjed. A részleteket megbeszéljük.
            Viszont megígértem kisnapsugárnak, hogy ha viszem vissza a Close-t, akkor beviszem a Gremese kölcsönzési díját. Ha mégsem megyek, akkor valamikor beugorhatok a pénzzel a Tátra utcába?
            Nekem jó lenne így, ha Orsinak megfelel. A kölcsönzési díjat meg mondjuk utalom, azt priviben megbeszélhetnénk.
            Jó így, Orsi?
            És köszönöm mindkettőtöknek!
            Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

            Comment


              #36
              Szia Orsi!
              Egy kedves kismama, Timi hívta fel a figyelmemet erre az oldalra.

              Szeretném kislányommal Nadival egy hónapra Beco Carnival SSC hordozót kikölcsönözni! Köszönöm...Adrienn

              Comment


                #37
                jézusom nem kíméltek
                oké, minden jó
                Rebaba blog

                email: hellorebaba@gmail.com

                Comment


                  #38
                  szia Clockspring, a Beco megint egy külön eset ebben a hónapban sajnos vagyis a Becot csak a Tátra utcai Mamami boltban veheted át, és ott kifejezetten azt kell mondanod, hogy ez klubos kölcsönzés lesz! A boltos kölcsönzésnek mások a feltételei.
                  ha jó így, beírlak. Viszont már most érte lehetne menni.
                  Rebaba blog

                  email: hellorebaba@gmail.com

                  Comment


                    #39
                    Szia Orsi! Akkor a zöld gézkendőt hónap közepén adom át Villának, addig nálam marad. A Manducáért hamarabb is bemehetek a Fadrusz utcába vagy csak 2-án?
                    Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                    ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                    Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                    Comment


                      #40
                      Szia Orsi!

                      Köszi a gyors választ...nekem a Tátra utcai bolt jobb is lenne ))) a XIII. ker-ben lakom. Legkésőbb holnap érte megyünk!

                      Mégegyszer köszönöm...Adrienn

                      Comment


                        #41
                        HArgita, Debcsilluval beszéld meg asszem nála van most! ha átveszed tőle, jó, és akkor jelezzétek, mert beírlak júliusra, ha nem, akkor ha visszavitte a boltba, ott veheted majd át!

                        Clockspring, oké! mindenképp mondd, hogy klubos kölcsönzés, és hogy én küldtelek
                        Rebaba blog

                        email: hellorebaba@gmail.com

                        Comment


                          #42
                          Szia Orsi!
                          Tegnap elhoztuk a Beco-t...Nadi már ismerkedik vele. Egyenlőre a zsömimben konfortosabban érzi magát, de ami késik,az nem múlik. Köszönünk szépen mindent...majd csinálunk "szárfotót"! :-)))

                          szép napot!

                          Adrienn

                          Comment


                            #43
                            Hola!
                            A bambi ssc-t kipróbálnám.
                            VB #1 [2007.10.21. 5:43 pm]
                            VB #2 [2009.09.25. 5:43 am]
                            kézimunkás blogom

                            Comment


                              #44
                              Andikám,viheted bár asszem mégis lebeszélnélek: ez neked szerintem nagy lesz nektek! Neked is meg a nagylánynak is
                              Rebaba blog

                              email: hellorebaba@gmail.com

                              Comment


                                #45
                                meggyőztél ha (túl) nagy, akkor nem kell
                                énrám nincs is bambi ssc?
                                VB #1 [2007.10.21. 5:43 pm]
                                VB #2 [2009.09.25. 5:43 am]
                                kézimunkás blogom

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X