Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

MAMAMI KLUBOS KÖLCSÖNÖZHETŐ HORDOZÓK MÁJUS

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    jövök majd még, csak annyi hogy szeirntem a zsömbi nem lesz még a boltban, ne menj érte! majd klub után
    Rebaba blog

    email: hellorebaba@gmail.com

    Comment


      #47
      Jó, rendben, köszönöm szépen. Akkor majd a klub után érte megyek.
      Réka
      Lilla (2009.05.) és Emese baba anyukája (2011.04.)
      Blogom: angolgyerekeknek.com/blog

      Comment


        #48
        Szia Orsi,
        ne haragudj, amiért egy nappal klub előtt jelzem, de mégsem kérjük a zöld gypsmyamát -nem tudom, miért de Doroti utálja a gézkendőt azokban a kötésekben is amihez elég a most nálunk lévő hossza... nagyon reméltem, hogy idővel ez megváltozik, de nem igy lett Szóval köszönöm a lehetőséget, a kéket holnap viszem vissza, de zöldet akkor nem hozom el
        Viki
        Lányaim L(9), J(7) és D(4)

        Comment


          #49
          Szia Orsi! A Hajtka kapcsán lenne kérdésem. Mire hazamentünk tele lett kiütésekkel Lilla arca - most már nem olyan vészes szerencsére. Szerintem a pántoktól lehet, mert azzal érintkezik az bőre. Arra gondoltam, hogy vagy egy olyan mosószerrel lett mosva, amire allergiás, vagy esteleg gyapjú lehet benne, ami szintén zavarhatja. Szerinted mit tegyek? Ha mosószer, akkor esetleg egy enyhe ecetes öblítés segíthetne a pánton, vagy be tudom még tekerni pelenkával (csak akkor elég hülyén fog kinézni) Vagy hajtok rajta még egyet, és akkor kinéz a pántok felett, csak akkor nem tartja a fejét - nem mintha a kendő tartaná, és rendszerint úgy szoktunk közlekedni
          Eszter és L (2010)

          Comment


            #50
            szia Eszter, a gyapjúra allergiás? mert az lehet baj, a pántokon belül azt hiszem ebben van gyapjú. átöblítheted, mert nem tudom, hogy volt-e mosva. ha allergia, akkor viszont tényleg csak a pelenkás körbecsavarás segít...
            Rebaba blog

            email: hellorebaba@gmail.com

            Comment


              #51
              Szeretném megkérdezni,hogy ha én messze lakom a klubtól postán is lehet kölcsönözni?Sajnos egy kis faluban lakunk...de szívesen kipróbálnám a manducát és a closet.

              Comment


                #52
                Orsi, a kék géz milyen hosszú? Majdnem egyhós babához jó lenne az?
                Tudom, hogy nem voltam a klubban, de ha férjet ráveszem, hogy beugorjon érte, megkaphatnánk májusra?
                Előre is köszi!
                Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                Comment


                  #53
                  nem sok gyapjúval találkozott eddig, mivel én sem bírom...meg apukám sem... csak mi "öregek" nem leszünk kiütésesek tőle...
                  Rákerestem neten, hogy mi válthat ki csecsemőknél allergiás kiütést, és ott felsorolták a gyapjút is, ezért gondoltam...
                  na majd orvosoljuk textilpelenkával
                  Eszter és L (2010)

                  Comment


                    #54
                    debcsillu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Orsi, a kék géz milyen hosszú? Majdnem egyhós babához jó lenne az?
                    Tudom, hogy nem voltam a klubban, de ha férjet ráveszem, hogy beugorjon érte, megkaphatnánk májusra?
                    Előre is köszi!
                    Köszönöm, de tárgytalan az előbbi kérésem, kaptam tartósbérletre kölcsönbe egy gekkós kendőt Diustól
                    Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                    Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                    Comment


                      #55
                      bebinyuszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Szeretném megkérdezni,hogy ha én messze lakom a klubtól postán is lehet kölcsönözni?Sajnos egy kis faluban lakunk...de szívesen kipróbálnám a manducát és a closet.
                      hát, elvileg lehet, gyakorlatilag nem nagyon csinálunk ilyet, mert személyesen szeretnénk találkozni a kölcsönzőkkel
                      nincs esetleg a közeledben egy klub vagy valaki, aki hordoz és van ilyene?
                      egyébként nem lehetetlen, csak a psotaköltséget is kéne fizetned oda-vissza (2X800 Ft)
                      Rebaba blog

                      email: hellorebaba@gmail.com

                      Comment


                        #56
                        debcsillu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Köszönöm, de tárgytalan az előbbi kérésem, kaptam tartósbérletre kölcsönbe egy gekkós kendőt Diustól

                        pedig szívesen adom csak nem jártam erre
                        Rebaba blog

                        email: hellorebaba@gmail.com

                        Comment


                          #57
                          Szia Orsi! Itt vagyok, ragyogok, újfent A piros Bambit le lehet stoppolni még? Egy barátnőm részére szeretném kölcsönkérni, aki most próbálgatja a hordozást a 7 hónapos elsőszülöttjével. A júniusi klubba visszavinném. Úgyis rég voltunk.
                          Melinda
                          Ádám 2005.04. Márk 2006.11. és Anna Lotti 2009.01. mamamija

                          Comment


                            #58
                            Hú, ha debcsillu nem kéri a kék gézkendőt, kérhetném én?
                            Bemennék érte!
                            Annamari 04.07.28. Johanna 10.06.17. Olívia 12.10.26.

                            Comment


                              #59
                              Melinda de jó hogy újra hallok felőled persze, vidd csak
                              Annamari, igen, viheted
                              Rebaba blog

                              email: hellorebaba@gmail.com

                              Comment


                                #60
                                Köszi Orsi! A boltban át tudom venni jövő héten valamikor?
                                Melinda
                                Ádám 2005.04. Márk 2006.11. és Anna Lotti 2009.01. mamamija

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X