Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

klubos képek elérhetősége

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    már csak 10 perc és felrakok kb. 20at.
    "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
    Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

    Comment


      Cinnamoon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Igen, tulképp bőszen kerestem egy bilit, hátha akad a sokminden között, és agyaltam, hogy oldom meg u.ezt klozetton, hogy közben kisFruska se szökjön meg, mindezt a beélesített fotógéppel a kezemben...akkor botlottam pont beléd.
      na, ezt megnéztem volna (ha nem botlasz belém)
      Zsuzs
      Három lányom és egy fiam van

      Comment


        TBrigi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        már csak 10 perc és felrakok kb. 20at.
        letelt a 10 perc
        Zsuzs
        Három lányom és egy fiam van

        Comment


          Linda, Dius,
          én szívesen kirakatnék magamról akármilyen gáz képet, nem bánnám, ha a fél (vagy az egész) mamami rajtam rötyögne, ha egyébként élőben olyan jól néznék ki, mint bármelyikőtök

          Orsi,
          hol vannak már azok a képek
          Ani, Boglárka Blanka (2006.11.05.), Kamilla Kincső (2010.10.26.) és Barbara Bodza (2016.09.16) anyája, hordozási tanácsadó vagyok (hordozo.hu), keress bátran, ha segíthetek Neked

          Comment


            Ani, ez igazán kedves, csak nem igaz (rám nézvést)

            de Linda nekem is tetszik és Pollito is
            Dius vagyok
            Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

            Comment


              februári klubos képek

              különösen ajánlom az "Apa sörrel a babaklubban" című képet
              Rebaba blog

              email: hellorebaba@gmail.com

              Comment


                tök jó fej apuka
                " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

                Comment


                  én csak irulok-pirulok, köszönöm a bókokat!

                  Comment


                    itt vannak a képek, nem válogattam, nem nagyon volt miből és sok képen vannak a lányok, pedig nem szoktam őket klubban fotózni, mert őket itthon is tudom. mindegy, majd legközlebb
                    "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                    Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                    Comment


                      Szia Brigi!

                      lehetne kérni képet a lányok kiskonyhájáról is külön? az 52-es képen van egy részlet, és nagyon tetszik!
                      Eszter - kislány (2009), kisfiú (2010), kisfiú (2014)
                      lekvárok, dzsemek, receptek

                      Comment


                        na itt legalább jól nézek ki! Köszönjük a képeket neked is, legközelebb én is megpróbálok fotózni...

                        Comment


                          Ind tényleg szuperanyuici.
                          mindenki olyan szép, a gyerkőcök meg....

                          Comment


                            kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            februári klubos képek

                            különösen ajánlom az "Apa sörrel a babaklubban" című képet
                            Á szóval ilyen szép rend és tisztaság honolt, amikor még nem volt tömeg (első képek)

                            TBrigi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            itt vannak a képek, nem válogattam, nem nagyon volt miből és sok képen vannak a lányok, pedig nem szoktam őket klubban fotózni, mert őket itthon is tudom. mindegy, majd legközlebb
                            A 12-es képen látom ám, kit akartál lekapni, ott van belőle egy darab a bal alsó sarokban A kis menekülő...
                            Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál »Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.« - Teresa Pitman

                            Comment


                              TBrigi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              itt vannak a képek, nem válogattam, nem nagyon volt miből és sok képen vannak a lányok, pedig nem szoktam őket klubban fotózni, mert őket itthon is tudom. mindegy, majd legközlebb
                              Köszi!
                              És van kép a kis tokavitézemről is!
                              51
                              Réka - aki Fruzsina (A Fékezhetetlen Agyvelejű , 2009. dec. 7.)
                              és Csanád (Finommotorikus Bandita, 2012. febr. 12.) anyukája

                              Comment


                                Babber, akkora lett a lányod, mikor utoljára láttam alig látszott ki a lába és a haja a kendőből, olyan pici volt (még asszem csepelen a R.kertben - bár ez sem ma volt)
                                CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
                                Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X