Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

klubos képek elérhetősége

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    hát az enyémet igazán levehetnéd, ha már mindenki egyetért abban, h übergáz rajta a fejem
    Dius vagyok
    Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

    Comment


      Réka köszi a képeket! mi egész sok képen rajta vagyunk
      " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

      Comment


        dius akárhogy is próbálkozol, én viszem a pálmát az übergáz képek versenyén....

        Comment


          ind eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          dius akárhogy is próbálkozol, én viszem a pálmát az übergáz képek versenyén....
          valóban jó kép! (Amúgy későn jöttem rá h Te voltál az a klubban.) Egyszer Kockapaciról volt egy nyelvnyújtogatós, na az is nagy népszerűségnek örvendett.
          Eladó 2 db kerepesi telek egymás mellett a HÉV-hez közel, nagyon szép helyen (korábban saját részre vettük) és 1 db kerepesi panorámás telek nagyon olcsón. Érdeklődj priviben!

          Comment


            Köszönjük a képeket! Azért én is meglehetősen vicces fejet vágok az egyiken.
            Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

            Comment


              Még Jázmin is bekerült apukástul, pedig tényleg csak 10 percet voltunk
              Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

              Comment


                szerintem Ind a legjobb nő a bagázsban, (ezt őszinte heteroszexualitással mondom). kinéz vagy 15-nek és ott van már 3 gyerek!!! nem semmi!
                egyik kép sem gáz. najó, egy db van, ahol egy fehér hátat látok na arról nem ismerem fel, kicsoda

                Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                Comment


                  fehér hát nem Orsi?
                  L (07.03), L (10.08), G (13.02) és egy meglepetés (17.0?) anyája

                  Comment


                    Linda, sztem nyissunk egy szavazós topikot: versenyezzünk, ki a gázabb
                    Dius vagyok
                    Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                    Comment


                      rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Linda, sztem nyissunk egy szavazós topikot: versenyezzünk, ki a gázabb
                      Én is jelentkezek az album nyitóképével, még jó hogy rajtam volt a gyerek az kicsit tompította a bájomat
                      BETTI,fiúk anyja:
                      B-15, K-8, M-3,5

                      Comment


                        na de legalább vannak képek, a fotós nem tehet róla, hogy belerondítottunk a képbe...

                        Comment


                          rasmia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          hát az enyémet igazán levehetnéd, ha már mindenki egyetért abban, h übergáz rajta a fejem
                          OK, Dius, leveszem. Max nyitunk egy "elátkozott fotók mamamikról" NAGYONZÁRT topikot, ahova csak pszichológiai teszt után lehet bejutni...

                          ind eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          dius akárhogy is próbálkozol, én viszem a pálmát az übergáz képek versenyén....
                          Rólad nagyon próbáltam jó képet összehozni, pont azért, amit Kriszti is írt itt lejjebb, de hát az a fél mp...(már amikor feltöltött a vaku az ideális pillanatra)

                          KKRISZTI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          szerintem Ind a legjobb nő a bagázsban, (ezt őszinte heteroszexualitással mondom). kinéz vagy 15-nek és ott van már 3 gyerek!!! nem semmi!
                          egyik kép sem gáz. najó, egy db van, ahol egy fehér hátat látok na arról nem ismerem fel, kicsoda
                          Orsi. Direkt hagytam bent, reméltem, h lesz belőle találgatás!

                          Legközelebbre már remélem, sikerül downgradelni, és gyorsabb géppel menni. Akkor aztán leszedhetitek a fejemet, ha vackok a képek.
                          Utoljára szerkesztette Cinnamoon; 2011.02.08., 00:36. Oka: valami elírás
                          Réka - aki Fruzsina (A Fékezhetetlen Agyvelejű , 2009. dec. 7.)
                          és Csanád (Finommotorikus Bandita, 2012. febr. 12.) anyukája

                          Comment


                            TBrigi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Igen, van gondom, az hogy a szépséges lányaim nincsenek rajta egyiken sem
                            Brigi, azt én is sajnálom, pedig csomót labdáztak a lányok együtt (illetve Árven jószívűen odaadta Fruzsinak a labdát, aki meg kisajátította, m most "hoppá"-mánia van). És addigra lemerültem.
                            Réka - aki Fruzsina (A Fékezhetetlen Agyvelejű , 2009. dec. 7.)
                            és Csanád (Finommotorikus Bandita, 2012. febr. 12.) anyukája

                            Comment


                              zsuzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              klöszi Ré a sok-sok képet

                              Fruzsina lánmyom elindult pisilni. Nekem nem is tudom h ki szólt (Réka talán...?), hogy esetleg segítségre lesz a lánynak szüksége
                              Igen, tulképp bőszen kerestem egy bilit, hátha akad a sokminden között, és agyaltam, hogy oldom meg u.ezt klozetton, hogy közben kisFruska se szökjön meg, mindezt a beélesített fotógéppel a kezemben...akkor botlottam pont beléd.
                              Utoljára szerkesztette Cinnamoon; 2011.02.08., 00:38. Oka: most már télleg kiveszem a kontaktlencsémet
                              Réka - aki Fruzsina (A Fékezhetetlen Agyvelejű , 2009. dec. 7.)
                              és Csanád (Finommotorikus Bandita, 2012. febr. 12.) anyukája

                              Comment


                                Nem azér' a 20 fillérér', más nem csinált képet?? A sajátjaimat annyiszor végignéztem már...
                                Réka - aki Fruzsina (A Fékezhetetlen Agyvelejű , 2009. dec. 7.)
                                és Csanád (Finommotorikus Bandita, 2012. febr. 12.) anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X