Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

KÖVETKEZŐ KLUB ÁPRILIS 17-ÉN SZOMBATON!!!

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    malyvacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem a 17 a kedvenc- és a szerencseszámom.
    „Ne zsúfoljátok tele lelketeket haszontalan gondolatokkal. Minek rágódni a múlton, elébe menni a jövönek? Maradjatok a jelen pillanat egyszerüségében.” Buddha

    Comment


      Klubbanszülést is vállalhatok

      Necces hogy tudunk-e menni, egyik ok, hogy lecsuknak amiért kinyírom a fodrászomat, mert a szőke hajamból barnát varázsolt akaratom ellenére egy hónapja és azóta képtelen helyrehozni a másik, hogy leutazunk vidékre (a rendőrök elől)
      nekünk sajnos nem jó az időpont, talán majd legközelebb
      CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
      Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

      Comment


        Itt is köszönöm szépen a felköszöntéseket!!!! Mindenki vendégem egy körre!

        Szabina, én is kinyírnám a helyedben... Most úgyis hajválságban vagyok...
        Rebaba blog

        email: hellorebaba@gmail.com

        Comment


          Én akkor kérek egy KÖRt
          (el ne felejtsem a gyerek papucsát!!! )
          szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
          www.facuccok.hu

          Comment


            kamcsatka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Mindenki vendégem egy körre!
            Yeaaaaaaaaaaaah!!!!!!!!!!!

            öööö, egy kör MIRE?
            szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
            Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

            Comment


              sziasztok!
              Boldog 18. szülinapot mindenkinek aki mostanában ünnepli
              Ha minden összejön megyünk mi is a klubba. Mivel Szolnokról megyünk, és addig a férjem a kocsiban ülne, ha esetleg rá tudom beszélni ő is bejöhet?

              A másik nagy kérdésem az lenne, hogy lenne valaki aki meg tudna mutatni pár csípő és háti kötést? eddig csak videón nézegettem de azért csak jobb élőben ahol kérdezni is lehet(pl hogy melyik a kényelmes?).Felénk nincs kendőtanfolyam, így ott tanulni nincs esélyem sajnos.Csokival tudnám meghálálni

              Comment


                Georgina, hát miért ne jönne be?? Csomó apuka szokott lenni! Az én férjem is ott lesz!
                Kötést pedig mindig van, aki megmutatja neked!
                szil porontyok: LiliÉdua (2004. 11.25.) Andris (2008.09.10.), és Tercius, (2009. 11..11.) aki Levente Richárd lett
                www.facuccok.hu

                Comment


                  azt hittem ez csajos klub
                  itt a fórumon is aranyos mindenki, szóval gondolom, hogy élőben még sokkal jobb lesz találkozni, és találnék olyat aki segít,csak azért gondoltam hogy előre megbeszélném valakivel, mert Kamilla még csak 1-1,5 órát tud egyfolytában ébren lenni, és azalatt kellene minél több mindent kipróbálnom.

                  Comment


                    ha alszik, majd próbálsz kölcsönbabávalapa jöjjön be
                    Ronimami 4 tündérfiú Namája, és örök horgolós.

                    Comment


                      georgina, én még gyereket is szívesen adok kötözgetéshez az enyém úgysem alszik
                      Dius vagyok
                      Hordozási tanácsadó, 3 gyerek anyukája

                      Comment


                        Budaörs nem vidék. Pont.
                        Érd viszont....... AKi nem hiszi, ne kanyarodjon le a pályán Budaörsnél, hanem jöjjön még 5-8 km-t.

                        Ezek a torták meggyőzőek, én májusba leszek 30, akkor nekem csináltok majd akkor tortát? Vagy most haverkodjak össze mindenkivel áprilisban alaposan, és utána talán kapok egy tortát? Vagy ismeretlenül is elhiszitek, hogy egy szuper kedves csaj vagyok és ezért kapok tortát? Vagy hogy lehet elérni, hogy tortát kapjak?
                        Kata Anna, aki Anna Maja (2009.02), Áron Koppány (2012. 03) és Zádor (2014.09) anyája
                        Érdi babahordozó és mosható pelenka klub

                        Comment


                          Ha jössz most és gyors vagy, mindenképp kapsz tortát.
                          Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

                          Comment


                            Zsaki, Milán jár és riszál? 8 hónaposan???????

                            Oké, akkor gyors leszek és lecsapok a tortákra.

                            Hú,ez a hátikötés megtanulás jó lenne. A batyuból egyszer majdnem kicsúszott (pedig jól volt kötve, tényleg, csak az a fránya mozgékony kölke) és azóta maradtam a Mei Tai-nál. De ha jön egy tesó, aztat oda nem tehetem.
                            Kata Anna, aki Anna Maja (2009.02), Áron Koppány (2012. 03) és Zádor (2014.09) anyája
                            Érdi babahordozó és mosható pelenka klub

                            Comment


                              Mi is megyunk veeeegre!!
                              Mesi, Bence (2009.február) és Abigél (2013. július) anyukája

                              Comment


                                KataAnna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Zsaki, Milán jár és riszál? 8 hónaposan???????
                                Holnap lesz 10 hós, de 8. hótól belénk kapaszkodva állt fel, aztán most ott tart, hogy fél kézzel kapaszkodik, bármit fog, feláll, lépeget, és fantasztikus ritmusérzékkel lóbálja a fenekét, meg rugózik.
                                Milán (2009.06.06.) majomparádé és minden lében kanál 5 éves

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X