Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ki milyen finomságot hoz a következő klubba?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Sárgarépás sütikét viszek. Végre eldöntöttem.
    Enikő - Áron 19 éves, Boróka Léda 5 éves

    Comment


      Brigi, én rákészültem a sütőtökös muffinra, bár látom, hogy Gabi is ihletet kapott erre. Egész pontosan Narancsos sütőtökös muffin tönköly lisztből mézzel és étcsokival. (de legalább cukor nincs benne)
      Ez most az eheti menü...

      Jó lesz?
      Judit, Milán (2008. nov.), Zalán (2011. febr.) és Hanna (2013. jan.)és Apa

      Comment


        Túrós pogit viszek

        Comment


          Dzsuditta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Brigi, én rákészültem a sütőtökös muffinra, bár látom, hogy Gabi is ihletet kapott erre. Egész pontosan Narancsos sütőtökös muffin tönköly lisztből mézzel és étcsokival. (de legalább cukor nincs benne)
          Ez most az eheti menü...

          Jó lesz?
          Szerintem nagyon jól hangzik! Úgysem lesz teljesen egyforma a Gabiéval! Biztos elfogy mindkettő.
          Enikő - Áron 19 éves, Boróka Léda 5 éves

          Comment


            sziasztok

            mi sajnos nem megyünk a klubba úgyhogy kuglóf és körözött most nem lesz, mármint a részemről

            jó tombolást Mindenkinek!!!
            " dolgozz keményen, légy tisztában az értékeiddel, és bízz magadban annyira, hogy ez tovább segítsen attól függetlenül, hogy szeretnek-e mások vagy sem"

            Comment


              mivel gyalog megyünk így sajnos csak a sütit tudom vinni, vizet nem vállalok, elnézést
              Viki
              Lányaim L(9), J(7) és D(4)

              Comment


                Most nézem csak, kifutottam az időből, így a sajt sztornó, de akkor viszem a gyümölcslevet
                A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

                Comment


                  nekünk sajnos máshogy alakult a programunk, és budaörsnek a közelében sem leszünk aznap...
                  szóval nem megyünk klubba.
                  így sztornó a beígért kuglóf és répakrém

                  ígérem, bepótolom, ha legközelebb megyünk
                  Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

                  Comment


                    Eldőlt Túrós pogácsát sütök.
                    Móni, Jázmin és Kincső anyája

                    Comment


                      kenyér megsütve
                      3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

                      Comment


                        OFF de jó, Móni mész klubba? Lesz nálad szkúta? olyan kivi vagyok mit rontottam el
                        Viki
                        Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                        Comment


                          én is készítem -már tegnap elkezdtem a csokiszalámit, remélem, sikerül
                          ha lesz hely és nem lesz túl sok cuccom akkor viszek vizet
                          Viki
                          Lányaim L(9), J(7) és D(4)

                          Comment


                            Ennyit az almás-zabos kekszről, megcsináltam, de elfelejtettem almát tenni bele , szóval mézes-mazsolás-zabos lett végül. El is dugtam, mielőtt megennénk az összeset
                            A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

                            Comment


                              Sajnos nem viszek nektek padlizsánkrémet, mert nem megyek: Szonja elkezdett köhögni, én meg sehogysem állok a munkáimmal, csúszok a határidőkkel.

                              Comment


                                A párom most sütött gyömbéres tökös kuglófot, és viszünk hozzá házi meggylekvárt. A topikot nem nagyon nézegettük, örülünk, hogy összejött valami Mert látom ám az édes túlsúlyt!
                                Andrej + H = T KISCICÁK! 26-os szandál »Hogy elhagyjuk a következményeket, a jutalmazást és más fajta "magatartáskezelési technikákat", hasznos lehet a gyerekek irányítása helyett a gyerekekkel való együttélésben gondolkodni.« - Teresa Pitman

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X