Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ki milyen finomságot hoz a következő klubba?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #61
    Én viszek család által termesztett zöldségekből készült "vitaminlekvárt" a kenyérre kencének, decemberben már úgyis kevés a zöldség (kacsazsíros kenyérre is kiváló ). Sütök is valamit, de még nem tudom, mit, meglátom, itt hogy alakulnak az ajánlatok
    Györgyi (Lilla 2005 , Fanni 2009 )

    Comment


      #62
      Nekem jöhet a kakaós meggyes finomlisztből és cukorral.
      Én csak az adalékanyagoktól írtózom (tudom ám, hogy cukorban is van egy kevés) Némelyikről még a gyártója sem tudja, hogy árt-e vagy sem.

      A legjobban az lepett meg, amikor gyárlátogatáson voltunk egy tejüzemben, és porokból és vízből készült a tej.
      Dani (2008.07.17.) Zsombor (2010.06.11) és Misu (2012.11.24.)
      E-MAIL címem.

      Comment


        #63
        Virgie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A legjobban az lepett meg, amikor gyárlátogatáson voltunk egy tejüzemben, és porokból és vízből készült a tej.
        ne offoljuk szét a topikot virgie, én is tudnék mesélni, élelmiszerlaborról, terepről, ahol ledöbben az ember mikor látja hogy h készülnek disznó/marhaszemes/tyúktollas/csőrös párizsik, májkrémek, hogy is néz ki a felvágottak nagy részét alkotó ipari szalonna, h hyposak konzervek, h a "szokásos" kukacos túró van finomra darálva rudiba, túrókrémbe stb.
        Ezek kb. köztudott dolgok, nekem már nincs is hányingerem tőlük annyira de ez egy sütésre-főzésre hergelő topik azért, hogy mindenkinek megjöjjön az étvágya és a kedve a kajagyártáshoz köv. klubba Írjunk jó dolgokat
        Utoljára szerkesztette TBrigi; 2009.11.06., 14:52.
        "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
        Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

        Comment


          #64
          ha Orsi hoz tejet, akkor nem fejek tehenet, hanem sütök nagyon nem bio, de irtó finom csokitortát
          Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

          Comment


            #65
            én hajlandó vagyok korán kelni, ha meg lehet nézni, ahogy Lolka feji Riskát
            (bár drága Lolka alvási szokását ismerve a tehén már ebédel, mire fejni menne... )
            3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

            Comment


              #66
              Hú,de éhes lettem...
              Addigra,mire kell,talán megsütöm életem nemelső kenyerét így én is viszek,ha lesz rákenni való,vagy ha az nagyon nem sikerül,mazsolás kalácsot,olyant már sütöttem,s mindannyian megmaradtunk...nyugi,a kenyeret nem rajtatok fogom teszteni...
              Anita+2 nyári + 2 téli

              Comment


                #67
                Brigi, beirod az 1. hsz-be a listát? és havonta lehetne új topic a kajáknak

                Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                Comment


                  #68
                  hmmm, akkor én most nem sütök kenyeret, azt hiszem vagytok elegen
                  sütin még gondolkozom, mi legyen

                  Off: mi az a karob?
                  Gerda, cukkerpiszkafa és cukkergombóc

                  Nagy zsibvásár itt

                  Comment


                    #69
                    Ha már ennyien hoztok kenyeret: házi mangalica mega-bio disznóZSÍR jöhet? Vagy gáz? És ha hozok hozzá lilahagymát?

                    Comment


                      #70
                      Livi, hagymás zsírosat viszek én
                      "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                      Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                      Comment


                        #71
                        Ha sok a kenyér,vihetek ém ám mást is!
                        Anita+2 nyári + 2 téli

                        Comment


                          #72
                          Összerendezgettem a második hszben a menüt, majd frissítgetek a klubig. Kevés az innivaló és múltkor is NAGYON HAMAR elfogytak, ha tudtok, hozzatok azt is, vagy vizet, tejet, akármit Orsi is csinál limonádét, kávét, de inkább több legyenfőleg h ennyi finomság lesz
                          Utoljára szerkesztette TBrigi; 2009.11.07., 15:34.
                          "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                          Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                          Comment


                            #73
                            pöpecül listáztad és hogy még az édes/sós dolgokat is elkülönitve jelölted, az is szuper!
                            én még hozok majd egy üveg ásványvizet, bubi mentest. ird oda

                            Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                            Comment


                              #74
                              inkább inni, édeset rágcsálni a müllerből, bio lesz, sütést nem ígérem, ha úgy állnak a csillagok, sütök, ha nem, nem
                              Ábel (2005 tél), Áron (2009 nyár), Jakab (2013 tavasz)


                              ÁLOMJÁRÓ CD
                              születésnaptár
                              babahordozási tanácsadó vagyok

                              Comment


                                #75
                                Brigi,
                                hozzám még írj gyümilevet pluszban! Elfelejtettem...
                                Utoljára szerkesztette Magica; 2009.11.09., 13:17. Oka: módosítás
                                Ági
                                Dinoszauruszok gyűjtője - 2005.12.04. Pónikirálylány - 2008.12.22.

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X