Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ki milyen finomságot hoz a következő klubba?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    Hát, ez az, akkor már más süti lenne.
    Kata
    Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
    Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

    Comment


      #47
      mi viszont csak délre érünk oda (előtte pancsiprogi), így a kenyér csak ebédre lesz szervírozva...
      3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

      Comment


        #48
        na ez jó hir. én úgyis csak gyümit eszem ebédig

        na jó, mostmár befogom. csak erősitem magamban az elhatározást - igy nyilvánosan talán kitartóbb maradok

        Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

        Comment


          #49
          KKRISZTI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          csináld teljes kiőrlésű lisztből és karobbal (mondjuk azt ÉN tuti nem enném meg.
          Ez ám a meggyőző szöveg
          Andi
          Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

          Comment


            #50
            na de érted, miért....
            meg a karobot sem szeretem :hehe:

            a fogyi az fogyi. klubban is

            Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

            Comment


              #51
              Értem hát, de szerintem a hagyományos meggyes-kakaós is kapós lesz

              (Én nem tudnék fogyókúrázni, sose tudtam. Aztán volt, hogy fogytam, volt, hogy ellenkezőleg.)
              Andi
              Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

              Comment


                #52
                KKRISZTI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                lekvárja van valakinek? kenyérre az is dukálna!

                és Brigi, szerintem az 1. hsz-ben nem ártana összegezni a dolgokat, ki mit hoz! lehetne minden hónapban kajás lista-topic, hogy ne legyen káosz. hm?
                Én főztem be lekvárt is, meg van birsalmasajtom. Mindegyik tele testsúlyt növelő cukorral
                Gyöngyi meg a törpék: Lili (megkezdtük az iskolát ) és Eszti (a kiscsoportos )

                Comment


                  #53
                  ajjaj!

                  Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                  Comment


                    #54
                    tudom, hogy ez nem az a topic, de tuti megyek
                    Zsófi, Márton Bendegúz, az ovis nagyfiú, a szelíd , Zalán Bonifác, a brutálisan zsivány és a kicsilány Flóra Lelle, a karácsonyi

                    Comment


                      #55
                      én most mennék először, és teljes őrlésű mézes-fűszeres kefíres sütit vinnék(piskóta szerű)
                      Enci : Dani (2003) Krisztián (2009) Levike (2011)
                      RÁKOSMENTI KLUB NYÁRI SZÜNET UTÁN A VIGYÁZÓBAN ! KLUBVEZETŐT KERESÜNK!!!! HA ÉRDEKEL , ÍRJ!

                      Comment


                        #56
                        Kenyeret szívesen hozok, sütök, mármint a gép . Ez így jó? Sajnos búbos kemencénk nincs Remélem megyünk!

                        Ui.: Karobra visszatérve, a minap boldogan palacsintázok, eszembe jut, hogy vettem karobot. Itt a kíválló alaklom kipróbálni, mert eddig csak "kész sütiben" ettem, amint nem én készítettem. Szépen szórom a palacsintára ipari mennyiségben, ahogy a nutelával szoktam.Húúúú azt az arcot amit vágtam az első falat után, a férjem azóta is emlegeti iszonat ennyit az egészséges táplálkozásról!
                        Szeretek enni, ez van!
                        Utoljára szerkesztette orangeo; 2009.11.04., 22:34.
                        „Ne zsúfoljátok tele lelketeket haszontalan gondolatokkal. Minek rágódni a múlton, elébe menni a jövönek? Maradjatok a jelen pillanat egyszerüségében.” Buddha

                        Comment


                          #57
                          Mi igyekszünk egészségesen enni. De! Vannak határok. A hatból hárman nálunk neme szik a karobot. Ezért nem veszek. Viszont bio kakaóport használunk és nem nesznyulat.
                          Sok süti egyszerűen nem működik mézzel, ráadásul arról is megoszlanak a vélemények, hogy van-e értelme mézzel sütni, hiszen minden hasznos anyag elvész belőle.
                          És van, amibe egyszerűen muszáj finomlisztet tenni, hogy jól sikerüljön.

                          A klubból még senkit nem néztek ki, aki úgnyvezett egészségtelen dolgot hozott. Aki nem akarja, nem kell azt ennie.

                          Nekem spec. kedvencem volt az a dekadens karamellás-omló tésztás-csokis tetejű süti tán az augusztusi klubban... Nyamm!!!!


                          (Orangeo, trükkje van a karobnak: jó előre vízzel és (nád)cukorral eldolgozni, kikeverni. Persze a karob-íz megmarad, de úgy ehető. Van pl. a Carobella nevű méregdrága ál-nutella, és annak többféle változata, na azok finomak is.)
                          szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
                          Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

                          Comment


                            #58
                            malyvacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A klubból még senkit nem néztek ki, aki úgynevezett egészségtelen dolgot hozott. Aki nem akarja, nem kell azt ennie.
                            na hát ez itt a lényeg elvtársnők
                            Amúgy meg köszönet ezért a topikért! Visszahozzuk a Klubot

                            De tényleg nem kell megrémülni, Nem mondom, hogy ne hozzon senki pl. kölesgolyót, mert az is fogy (bár iszonyú gusztustalan, amikor nyállal keveredve a lila ágytakarón el van mázolva) Meg nyugodtan lehet hozni tejet, meg narancslét is...
                            És semmi gáz a bolti sütivel, egyszerűen csak próbáljunk egy bizonyos irányba tartani

                            Pl. nálunk van néha kóla otthon, mert a férjem van, hogy azzal működik, de pl. egyszer hozott valaki Fantát... szóval az tényleg nem való ide.

                            Szóval akkor részemről lesz kávé, tea, citromlé, nádcukor, és hozok tejet is.
                            Rebaba blog

                            email: hellorebaba@gmail.com

                            Comment


                              #59
                              Orsi,
                              nekem negyon bejött a limonádé!
                              Valamivel mindenképpen fogok készülni, most talán almás palacsinta lesz a befutó. Attól is függ, milyen arányban lesznek a kenyerek, ill. sütik...

                              Orangeo,
                              karobból télleg fincsi itókát lehet készíteni, olyan kakaós tejeskávészerű íze lesz, ha tejjel főzöd és cukorral/mézzel édesítesz!
                              Forró vízben/tejben hamar feloldódik...
                              Ági
                              Dinoszauruszok gyűjtője - 2005.12.04. Pónikirálylány - 2008.12.22.

                              Comment


                                #60
                                Köszönöm az ötleteket!
                                „Ne zsúfoljátok tele lelketeket haszontalan gondolatokkal. Minek rágódni a múlton, elébe menni a jövönek? Maradjatok a jelen pillanat egyszerüségében.” Buddha

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X