Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Ki milyen finomságot hoz a következő klubba?

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    OFF: Gabi: mi van a hátadon??? (Lucán kívül )
    Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

    Comment


      #32
      Livus úgy hívják, hogy Mei Tai.

      Bővebben itt olvashatod.

      De az első számú szerelem továbbra is a kendő!
      Gabi (Bence, Janka Freya és Luca Sára)
      Születésnaptár Free Geréb Ágnes! A szülés valódi természete

      Privi helyett: dako pont gabriella kukac gmail pont com

      Comment


        #33
        . .
        Lívi és Bogi (2006.nov.) és Lenke (2009.jún.) és Vilma (2013.ápr.)

        Comment


          #34
          lehet, hogy 2 kenyeret sütök akkor
          Utoljára szerkesztette gyuzso; 2009.11.04., 10:24.
          3 a királyfi, majd a 4. lány lesz

          Comment


            #35
            Virgie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            a helyi házi készítésű sajtokból egy sajttálat.
            Te voltál az, aki a múltkor sajttálat hozott, húúúú nagyon örültem neki! Sajtmániás vagyok
            A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

            Comment


              #36
              Én meg almás-zabos kekszet/ sütit tervezek, na meg sajtot próbálok készíteni, ha sikerül, akkor azt is vinnék!
              Utoljára szerkesztette Mazsola01; 2009.11.03., 22:02.
              A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

              Comment


                #37
                na jó akkor rumos kókuszgolyó lesz
                én tudok csinálni kencéből tojásosat, nem tudom mi a neved, én csak zsidó-tojásként ismerem. kell bele főtt tojás, vaj, só, meg hagyma. Ez érdekel esetleg valakit?
                Gyöngyi meg a törpék: Lili (megkezdtük az iskolát ) és Eszti (a kiscsoportos )

                Comment


                  #38
                  Én gondoltam a kenyerekre körözöttet, túrós krémet, tojásos-hagymás kencét és szalámisat is, de másik tálcán és finom házizsírosat lilahagymával
                  Utoljára szerkesztette TBrigi; 2009.11.03., 21:56.
                  "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                  Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                  Comment


                    #39
                    hat ezek utan fellabon ugralva is el _kell_ jutnunk a klubba
                    az anyuka szerepben: Jusztina; a rendezo: Fruzsina Nilla "kuss! én így szállok le!'"

                    Comment


                      #40
                      Brigi: Te csinálnál ilyen kencéket?
                      Gyöngyi meg a törpék: Lili (megkezdtük az iskolát ) és Eszti (a kiscsoportos )

                      Comment


                        #41
                        gyöngyusz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Brigi: Te csinálnál ilyen kencéket?
                        persze, simán, végülis ez az én topikom, én nyavalyogtam a legtöbbet h nincs mit enni Lehet a végén több is lesz mint két tálca Inkább ezekkel rohangáljon Árven mint a csokis nápolyival......
                        Orsi lehet több asztalra lesz a büfének szüksége
                        Kriszti ötlete nyomán tényleg jó lenne ha mindenki kiemelné a terveit a sorok közül, így átláthatóbbá válna a menü.
                        "De erre egy csillag táncra perdült, s az alatt születtem én." W.S.
                        Árven Anasztázia már 8 éves Véda Teodóra majd'7Merse Krisztián 5 évesDéva Glória 3 és fél Fáta Viktória másfél éves és tavaszipocak

                        Comment


                          #42
                          Oké, ha megcsinálod, akkor én hagyom a tojásosat
                          Gyöngyi meg a törpék: Lili (megkezdtük az iskolát ) és Eszti (a kiscsoportos )

                          Comment


                            #43
                            lekvárja van valakinek? kenyérre az is dukálna!

                            és Brigi, szerintem az 1. hsz-ben nem ártana összegezni a dolgokat, ki mit hoz! lehetne minden hónapban kajás lista-topic, hogy ne legyen káosz. hm?

                            Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                            Comment


                              #44
                              Én a szokásos kakaós-meggyest viszem, bár nem tudom, mennyire fér bele a klub arculatába. (Egy éve ezt viszem minden klubra, panasz még nem érkezett...)
                              Kata
                              Tamás Krisztián (1996.11.18.) Mira Zoé & Gergő Bence (2008.04.19.)
                              Drukkokat kérek, autóbaleset utáni vizsgálatokhoz és regenerálódáshoz! Köszönöm

                              Comment


                                #45
                                csináld teljes kiőrlésű lisztből és karobbal (mondjuk azt ÉN tuti nem enném meg. de ez nem is baj, ahogy én kinézek..., nem árt ha visszafogom magam)

                                Gyermekeim: Tomi 2005, Dani 2008, Boróka 2012, Keve 2015

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X