Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub decemberben, tombolával, 15-én

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #46
    pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jelentem, hogy pénteken megkaptam majdnem a teljes összeget! Köszönöm szépen!
    (a másik topikot nem találtam hirtelen... )
    De jó
    Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

    Comment


      #47
      Lányok nekem az elővétel jónak tűnik 800ft-al a helyszínen meg marad az 1000ft és igen az jó ha nem átvihető, mert akkor az adott hónapot szponzoráljuk belőle én szívesen kifizetem a 800-at előre és ha nem is tudok elmenni legalább hozzájárultam hogy kifizetődjön az adott hónap bérleti díja és köv hónapban is legyen klub
      olyan úgysem létezik hogy mindenkinek ideális megoldás de azért ez már így egész jó

      Comment


        #48
        hahó! mi is jönnénk, és szeretnék felajánlani egy sk meggymagpárnát a tombolára.
        Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

        baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
        nézzetek texpeles videót ITT!
        ha betelt a privim: hanemhanna gmail

        Comment


          #49
          Pynky, Többiek, halovány ötletecske, ami tapasztalati háttérrel bír:
          nálunk Szegeden nagyon jól működik, hogy a terüljasztalkám "becsületkasszás". Nálunk nincs belépő, hanem kinn van egy persely az asztalon, és mindenki oda dob be pénzt hozzájárulásként, pénztárcához iazítva. Nincs "számonkérés", nem írjuk, ki mennyit dobott be, mégis szép összegecskék szoktak összegyűlni. Ebből vásárolunk a klubnak mindent.
          Nagyklubra módosítva, amit el tudok képzelni:
          belépő 1000 Ft mindenkinek, ezen felül akinek éppen van rávaló, tudna a perselybe dobni aprót, "büfépénzt".
          Mi(Katika és én) pl., hogy max. innivalót tudunk gyorsan a sarki spárban venni, szivesen hozzájárulnánk így is, hogy amit megeszünk, megiszunk a büféasztalról, azért cserébe csörgőset dobálnánk be.

          MOndjuk én egy "büféperselyt" lehet, hogy mindenképp kitennék, ha nem is sok, de valamennyi biztosítékpénz biztosan összegyűlne benne.
          Utoljára szerkesztette Zsemuka; 2012.12.03., 15:42.
          Katik('84. és '10.10.10.)
          hta

          Comment


            #50
            Büfépersely is szuper ötlet!!
            Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
            ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
            Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

            Comment


              #51
              tervezem-tervezem, de hogy odaérünk-e??? Mostanában valaki mindig beteg nálunk
              Judit A folyton csicsergő és ugribugri Annacica (2008.06.) és a nyolcfogú vigyorimanó Ádámbaba (2012.05) anyája

              Comment


                #52
                nagy cukorgyárossá léptem elő, úgyhogy egy adag házi, egészséges (gyümölcsből) készült gumicukrot is bedobnék a tombolára
                Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                Comment


                  #53
                  Petrazselyem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  nagy cukorgyárossá léptem elő, úgyhogy egy adag házi, egészséges (gyümölcsből) készült gumicukrot is bedobnék a tombolára
                  óóóóóóóóó Petra átküldenéd priviben a receptet?

                  Comment


                    #54
                    Petra: a klubos finomságok topikba is írd be légyszi

                    Felvezettem a tombolatárgyakat az 1 hsz-ba. Elég sok van

                    A tombola a "régi" hagyományok szerint lesz: mindenki kap a belépő mellé egy szelvényt (vagyis családonként egy szelvény lesz), a segítő gyerekek 1-1-et és én is 1-et
                    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                    a XIII. kerklub ÚJ topikja

                    Comment


                      #55
                      Pedig ha lenne mondjuk még fizetős tombolaszelvény is, mondjuk 20 v 50 forint darabja, az is mehetne egy biztonsági alapba pl
                      Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                      Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                      Comment


                        #56
                        Egyetértek Líviával. Mi nem tudunk menni, de vennénk tombolát.
                        Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                        Comment


                          #57
                          pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Petra: a klubos finomságok topikba is írd be légyszi

                          Felvezettem a tombolatárgyakat az 1 hsz-ba. Elég sok van

                          A tombola a "régi" hagyományok szerint lesz: mindenki kap a belépő mellé egy szelvényt (vagyis családonként egy szelvény lesz), a segítő gyerekek 1-1-et és én is 1-et
                          Pynky, két mosható pelus belső+1külső van a csomagban, újak csak beavató mosáson vettek részt és egy rágóka igen

                          Comment


                            #58
                            Pynky, hol találom azt a topikot?
                            Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                            ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                            Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                            Comment


                              #59
                              danann eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Pedig ha lenne mondjuk még fizetős tombolaszelvény is, mondjuk 20 v 50 forint darabja, az is mehetne egy biztonsági alapba pl
                              bodzaboris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Egyetértek Líviával. Mi nem tudunk menni, de vennénk tombolát.
                              Azt szeretném, ha nagy esély lenne a nyerésre, főleg(=kizárólag) olyannak, aki jelen van. Ezért lesz úgy hogy fejenként 1 db.
                              Ha nagyon akarjátok, akkor viszek egy befőttesüveget az "alapnak", abba lehet dobálni

                              Gabriell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Pynky, két mosható pelus belső+1külső van a csomagban, újak csak beavató mosáson vettek részt és egy rágóka igen
                              Látszik milyen lúzer vagyok ebben. Akkor ezek szerint logikus őket együtt kihúzni a kalapból?
                              Rágókát köszi

                              Petrazselyem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Pynky, hol találom azt a topikot?
                              Hát, nem kellett volna sokáig keresni
                              http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=5929
                              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                              a XIII. kerklub ÚJ topikja

                              Comment


                                #60
                                Ja, természetesen nem úgy gondoltam, hogy jegyet sem veszünk, csak nem leszünk ott sajnos. Vagy így sem ér?
                                Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X