Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub decemberben, tombolával, 15-én

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    ahogy a többi "vidéki" hsz-ait elnézem, mi voltunk a nap hőse (vagy nap vakmerője.... ) de nagyon élveztük, kár lett volna kihagyni
    És én is olyat kaptam a tomboldán, ami bejön

    fzzplz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a melegvizes palack a legjobb barátom lett! Köszi Hannó!
    Pynkynek meg a szervezést
    De jó

    fzzplz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor Hannó Beninek a következőn gitárt kell nyernie


    És mi is köszönjük szépen!!!
    Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

    Comment


      Petrazselyem eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szuper volt, Hargi azóta sem engedte el a marokmanóját
      Örülök!

      Én így kívülről nagyon sajnáltam, hogy most is ilyen kevesen tudtak csak menni... De örültem, hogy Abigél sütit nyert, mert nagyon boldogan jött haza! :-)
      szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
      Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

      Comment


        azt majd én sütöm várom Pynkytől a receptet ...:P
        Vicus és E. + Z klubunk
        privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
        totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

        Comment


          Hanna meglesz a recept akkor neked is sütök és majd édeskettesben női körben léleksimogatás közben megesszük hmmmmmmmmmmmmmm?
          Vicus és E. + Z klubunk
          privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
          totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

          Comment


            Húúú Nóri ezer bocs, tudtam hogy ismerlek de nem esett le hogy te vagy.. mentségemül szolgál a beöltözés...
            jut eszembe Olivérnek emilt ígértem..
            Utoljára szerkesztette Vicababa; 2012.12.16., 21:20.
            Vicus és E. + Z klubunk
            privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
            totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

            Comment


              esküszöm hatékonyabb a palack az arcüregemre az infralámpánál sosem gondoltam volna.

              amúgy keresztkérdéseket tett fel Beni az elektromos és klasszikus gitár működéséről , és még ennyi idős gyereket nem láttam ilyen hosszú ideig ilyen elmélyülten játszani... szóval lehet függő lett, remélem nem baj 3/4-es használt gitárt javaslok
              BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

              Comment


                Hannó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ahogy a többi "vidéki" hsz-ait elnézem, mi voltunk a nap hőse (vagy nap vakmerője.... ) de nagyon élveztük, kár lett volna kihagyni
                Jó volt látni titeket!


                Pynky: köszönöm a szervezést! Nagyon jó hangulatú volt a családi körös éneklés, és a tombola, hogy így mindenki kapott valamit
                Félfüllel hallottam, hogy megint mínuszos lett a hónap? Mit lehet erről tudni?
                A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

                Comment


                  Vicababa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hanna meglesz a recept akkor neked is sütök és majd édeskettesben női körben léleksimogatás közben megesszük hmmmmmmmmmmmmmm?
                  naná, csak mikor...
                  te sem tudod, mit nyertem? meg hogy ki nyerte a meggymagpárnát?
                  Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                  baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                  nézzetek texpeles videót ITT!
                  ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                  Comment


                    Hannó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ahogy a többi "vidéki" hsz-ait elnézem, mi voltunk a nap hőse (vagy nap vakmerője.... )
                    Hát az tuti, mert a ti utcétokból nem fagyban is alig tudtunk kijönni...

                    malyvacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    De örültem, hogy Abigél sütit nyert, mert nagyon boldogan jött haza! :-)
                    Jaj, de örülök Mert mindig csak ugráltatom őket
                    És Olivért még ki sem fizettem

                    Vicababa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    azt majd én sütöm várom Pynkytől a receptet ...:P
                    Beírom este. Bár még nem tudjuk jó volt-e

                    Mazsola01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Félfüllel hallottam, hogy megint mínuszos lett a hónap? Mit lehet erről tudni?
                    2500.-, Olivér járandósága lett a hiány

                    hanna: nagyon sajnálom, de mire jött a tombola, már nagyon rosszul voltam, és neked elfelejtettem számot adni és hogy súlyosbítsam a helyzetet, a meggymagpárna-utalvány is a szatyorban maradt, már későn vettem észre
                    Ne haragudj
                    Kárpótlásul sütök neked kuglófot a jövő héten és megehetitek Vicával
                    pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                    Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                    hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                    a XIII. kerklub ÚJ topikja

                    Comment


                      pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      hanna: nagyon sajnálom, de mire jött a tombola, már nagyon rosszul voltam, és neked elfelejtettem számot adni és hogy súlyosbítsam a helyzetet, a meggymagpárna-utalvány is a szatyorban maradt, már későn vettem észre
                      Ne haragudj
                      Kárpótlásul sütök neked kuglófot a jövő héten és megehetitek Vicával
                      ó. sajnálom, hogy nem voltál jól!
                      a kárpótlást azért elfogadom

                      én már egyébként jól vagyok, de Árminból meg dől a takony.
                      Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                      baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                      nézzetek texpeles videót ITT!
                      ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                      Comment


                        malyvacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Örülök!

                        Én így kívülről nagyon sajnáltam, hogy most is ilyen kevesen tudtak csak menni... De örültem, hogy Abigél sütit nyert, mert nagyon boldogan jött haza! :-)
                        Szilvi köszönjük neked is! Olivér hihetetlenül jó fej fiú, nagyon szimpatikus volt, jókat beszélgettünk
                        Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                        ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                        Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                        Comment


                          Petra: és ha még hallottad volna trombitálni Elképesztő csávó
                          pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                          Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                          hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                          a XIII. kerklub ÚJ topikja

                          Comment


                            enikovisky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én is voltam a két gyerekkel, Janka, nálam van a podegid, ne keresd.
                            vááá, tudtam, hogy ott fogom hagyni!!! észre se vettem eddig vidéken voltunk, ki se szedtem a klubos cuccot a kocsiból...

                            Pynky, köszönjük a szervezést!
                            Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                            Kelleni fog még egy macska

                            Comment


                              Én pelenkabetétet nyertem Örültem neki (Meg kismanókat pálcán, azt ki készítette? Mert rohantunk már, nem hallottam )
                              Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                              Kelleni fog még egy macska

                              Comment


                                A "manók pálcán"= karácsonyfadísz (fahéjrúd testű manók), ahajni készítette
                                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X