Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub szeptemberben, 15-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #91
    Sziasztok,-
    Alex hazahozott egy rózsaszín Malackás-Csacsis polár overállt, olyan 74-80-as méret lehet, hogy VALAKI nekem küldi.
    Namost... én erről nem tudok semmit.
    Biztos, hogy nekem kellett ezt megkapnom? Vagy tovább kell adnom valakinek, csak elfelejtettem?
    Aki küldi, jelentkezzen már priviben!!!!!
    köszi!!!!!
    szilvi gyerekei: Alex 95, Olivér 97, Abigél 2001, Timothy 2006, Milla 2009
    Waldorf babáim (régi) albuma, újabbak a facebook-on

    Comment


      #92
      Koszonjuk a szervezest :-) mi marcival jo nagyot aludtunk utana kozosen :-)
      BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

      Comment


        #93
        Hát, lányok, ez egy "jó" nap volt, miután elrohantam a klubból egy kórház elé, ahol ott ültem másfél órát, mert a szülőpár végül meggondolta magát anélkül hogy szólt volna... (A dúla nem ember, kérem, csak egy gép, gombnyomásra nyomja a szeretetet...)

        Aztán a férjem telefonált, hogy zsebből fizetett megint 15 rongyot a bérletre, mert annyi hiányzott... Megmondom őszintén, hogy mivel júniusban is ez volt, nagyon gondolkodom azon, hogy egyáltalán legyen-e még klub, mert ezt én anyagilag nem bírom (ill. ég a pofám, mert nem is az én zsebem, hanem A. fizeti...)

        Mindenesetre ma is jól éreztem magam amíg voltam, és nagyon köszi a mályvacsiga-gyerekeknek a segítséget!!!
        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
        a XIII. kerklub ÚJ topikja

        Comment


          #94
          Pynky: sajnálom
          a szülőset is!

          És megértem, amit a klubbal kapcsolatban írtál. Nem lehetne, h. vmi igényfelmérős topik után döntenél, hátha októberben többeknek jó?
          Én mindenesetre köszönöm Neked (is) a mai napot, nagyon jól éreztük magunkat, sajnálnám, ha nem lenne több.
          Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

          Comment


            #95
            Meggondolta magat?! Ilyet meg nem is hallottam...
            Hany csaladnak kellene elmennie, hogy kijojjon a berleti dij? En nagyon meglepodtem, hogy csak ennyien voltak, en azt hittem, dugig lesz...
            BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

            Comment


              #96
              Én őszintén bevallom elfelejttem,hogy ma van,mér nincs fejet a falba verős smiley
              (Mondjuk három hete alig alszom,a nagyobb óvodai beszoktatáson,a kicsi emiatt megkergülve+fogzás,meg nátha,így eshetett meg,hogy nem írtam be a naptárba...ha mondod a köv. alkalmat bevésem!)
              A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

              Comment


                #97
                a szülők és a hiányzó mani miatt is
                A gyerekek: Nagyfiú(2008), egy lány (2011), egy fiú (2013) és kislány(2016)

                Comment


                  #98
                  malyvacsiga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok,-
                  Alex hazahozott egy rózsaszín Malackás-Csacsis polár overállt, olyan 74-80-as méret lehet, hogy VALAKI nekem küldi.
                  Namost... én erről nem tudok semmit.
                  Biztos, hogy nekem kellett ezt megkapnom? Vagy tovább kell adnom valakinek, csak elfelejtettem?
                  Aki küldi, jelentkezzen már priviben!!!!!
                  köszi!!!!!
                  Oooo az aplletol megy pinkynek...en vagyok osszezavarodva gyerekugyileg bocsiiiiii

                  en is sajnalnam ha nem eenne klub es en is azt hittem sokan eljonnek...
                  pinky nem maradt a klubnak penze regebbrol??amivel ki lehet potolni?
                  Vicus és E. + Z klubunk
                  privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                  totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                  Comment


                    #99
                    Pinky

                    Hát pedig kövi klubba én is szeretnék menni.Valamit ki kéne találni.Tényleg egy igény felmérést és esetleg nagyobb hirdetést.Beírni a topikokba,az alá írásainkba,kitenni a facebookra..Szerkeszteni valami jó szórólapot amit a facebookra ki lehetne tenni és osztogatni .Szerintem ott talán van esély össze szedni több embert.Esetleg csinálni egy hordozós klub oldalt ami nem meghívásos,és mindenféle okosságot írogatni?
                    Találjunk ki valamit mert ha ritkán is de nekem kellenek ezek a ki össze röffenések
                    Noi a gyapis,1 fiú, 3,lány anyája

                    Comment


                      Hannó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      És megértem, amit a klubbal kapcsolatban írtál. Nem lehetne, h. vmi igényfelmérős topik után döntenél, hátha októberben többeknek jó?
                      Októberben nem lesz a hosszú hétvége miatt. Novemberben 17-én.
                      Igényfelmérés azért nem elég, mert tavasszal úgy volt, hogy ide viszonylag kevesen írtak és dugig volt a helyiség.

                      Vicababa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Oooo az aplletol megy pinkynek...en vagyok osszezavarodva gyerekugyileg bocsiiiiii
                      Nem baj, gondoltam hogy ez volt a kavar, szóltam már az illetékesnek. Neki mályvacsiga még közelebb is van szerintem
                      De, pénz maradt, valamennyit ki is pótoltam.

                      Noi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Pinky

                      Hát pedig kövi klubba én is szeretnék menni.Valamit ki kéne találni.Tényleg egy igény felmérést és esetleg nagyobb hirdetést.Beírni a topikokba,az alá írásainkba,kitenni a facebookra..Szerkeszteni valami jó szórólapot amit a facebookra ki lehetne tenni és osztogatni .Szerintem ott talán van esély össze szedni több embert.Esetleg csinálni egy hordozós klub oldalt ami nem meghívásos,és mindenféle okosságot írogatni?
                      Találjunk ki valamit mert ha ritkán is de nekem kellenek ezek a ki össze röffenések
                      Nyugi, csak elkeseredésemben írtam hogy nem lesz több Idén még biztos lessz, addig meg csak megoldjuk.
                      Ha sokan beírnák az aláírásukba, az segítene szerintem is, FB oldal talán van, inga csinált valamit de nem biztos hogy azt... (Bocs, fáradt vagyok mert hajnalban ébresztettek.)
                      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                      a XIII. kerklub ÚJ topikja

                      Comment


                        Jó volt, köszönjük a szervezést.
                        Sajnos korábban el kellett jönnünk, így a társaság nagy részével nem sikerült beszélgetnünk, bár Viki lányom szerintem minden babát végigcsókolt, akit elért és minden nagyfiút megsimizett (mondjuk azért Ármin volt a nyerő )
                        Köszi merózsának a karikásbemutatót
                        Judó - Viktória (2010.szeptember) és Bence (2012.március) anyija

                        Comment


                          Pynky
                          Judó - Viktória (2010.szeptember) és Bence (2012.március) anyija

                          Comment


                            pynky, szerintem vagyunk egy páran, akik párszáz forintonként össze tudjuk dobni a hiányzót, ne már, hogy egyvalaki fizesse zsebből!!!

                            ami meg a folytatást illeti, tavasszal nagyon sokan voltunk, most szerintem még az ovi/suli stb. kezdés, nyárból a normális kerékvágásba visszatérés zavart be, novemberben már biztos többen leszünk. de persze beteszem az aláírásomba.
                            Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                            baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                            nézzetek texpeles videót ITT!
                            ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                            Comment


                              hanemhanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              pynky, szerintem vagyunk egy páran, akik párszáz forintonként össze tudjuk dobni a hiányzót, ne már, hogy egyvalaki fizesse zsebből!!!
                              Pontosan!
                              Judó - Viktória (2010.szeptember) és Bence (2012.március) anyija

                              Comment


                                hanemhanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                pynky, szerintem vagyunk egy páran, akik párszáz forintonként össze tudjuk dobni a hiányzót, ne már, hogy egyvalaki fizesse zsebből!!!
                                egyetértek Hannáékkal (szívesen segítek anyagi tettestársként én is ) és igen a következő klub már nálam is benne lesz az aláírásomban

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X