Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub szeptemberben, 15-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    fzzplz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    én lehet, hogy hozom a férjem egy nagy halom népi hangszerrel, ha van rá igény.
    majd beültetem egy fzzplz molino alá.
    Eszti biztos élvezné, sőt elmesélné, hogy neki van igazi gitárja, mert a műanyagot széjjelhagyta és apa véletlenül ráült tényleg, ha nem féltitek a népi hangszereket a kölkektől, szerintem mást is érdekelne

    annyira sajnálom, hogy nem kérdeztem meg, kinek a kisfia volt, aki olyan cukin elmagyarázta nekem, hogy az anyukája most egy hordozókendőbe teszi be a kistesót szóval sok hasznos infót is meg lehet ám tudni a nagyklubban

    no meg a büféasztal. mert az is fontos, hogy vannak ott nagyobb gyerekek, nem csak babák és olyan süti, tudod anya, amit ettem és olyan finom volt (kb 20féle tippem volt)

    terv: diabetikus tökös goffri (ez az, ami el szokott fogyni, mire elvinnénk)
    Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
    privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

    Comment


      #32
      Látom a gyakorlottak már válaszoltak...

      judo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      En nagyon szeretnek menni es talalkozni veletek. Ferj, mint tartozek es gyerekvigyazasi segedlet, hozhato?
      Naná!

      sprite eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Na csak érjen haza a Zuram,kezdhetem fűzniEgyébként is készülünk Pestre,majd meggyőzöm,hogy időzítsük 15-re
      Nem is kell fűzni, szeret jönni. Innen is üdvözlöm

      judo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      És hogy azt honnan tudom, hogy ki kicsoda? Beszédbe elegyedésből vagy mindenki kiírja magára, hogy - olcsó példa - pl. Judó, Judóférj, Judógyerek1, Judógyerek2...
      Mindenkinek van matricája, amire felírja a nevét, ill a gyereke nevét és hogy kié (pl. Emma (pynky) ), hogy tudjuk kihez kell vinni ha sír.
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        #33
        Köszi, akkor matricázunk

        Aztán majd hozhatjátok hozzám férjet is, ha nyűgösködik
        Judó - Viktória (2010.szeptember) és Bence (2012.március) anyija

        Comment


          #34
          Veeegre klu eleneljen

          Olga gyertek es akkor a macskat is viszuk es bedobjuk a tomegbe )))))))))
          Vicus és E. + Z klubunk
          privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
          totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

          Comment


            #35
            Mi is tervezzük, hogy megyünk.
            Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
            Clauwi hordozási tanácsadó

            Comment


              #36
              Gyertek, gyertek,mert októberben nem lesz klub!!!
              (Rájöttem hogy a hosszú hétvégére tettem, és a családom csendben fellázadt. Több szabad szombat meg nem volt a Gyerekházban.)

              Aki "véletlenül" jönne, írjon már ide csak egy kis nyúlfarknyit, mert be vagyok rezelve, hogy megint én fizetem a különbözetet
              pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
              Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
              hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
              a XIII. kerklub ÚJ topikja

              Comment


                #37
                Pinky ne maaaaaaaaa (((( en uuuuugy szeretek klubba menni
                Vicus és E. + Z klubunk
                privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                Comment


                  #38
                  Vicababa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Pinky ne maaaaaaaaa (((( en uuuuugy szeretek klubba menni
                  Októberben erre egyetlen lehetőség, ha vállalod hogy ezentúl te leszel a férjem
                  Nem ajánlom, őszintén szólva
                  pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                  Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                  hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                  a XIII. kerklub ÚJ topikja

                  Comment


                    #39
                    mi is megyünk (naagyon remélem )
                    Ritkábban vagyok már, de a privi megtalál. Gyerekem még mindig három, de már egyre kevesebbet háton.

                    Comment


                      #40
                      Én is tervezem! Ez a matricázás tök jó!
                      Eszter, az ovis Bence Bogyó (2011.05.29.), és Balázs Bogyó (2016.01.06.) mamija.
                      Ha betelik a privi. Értékelj

                      Comment


                        #41
                        pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Októberben erre egyetlen lehetőség, ha vállalod hogy ezentúl te leszel a férjem
                        Nem ajánlom, őszintén szólva
                        Ooo leet nem jarnal jol velem
                        hat meg biztosan sokan el is utaznak..nutana meg remelem mar nem leszek az orzagban
                        Vicus és E. + Z klubunk
                        privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                        totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                        Comment


                          #42
                          Vicababa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ooo leet nem jarnal jol velem
                          hat meg biztosan sokan el is utaznak..nutana meg remelem mar nem leszek az orzagban
                          micsodaaa??? na, erről még klub előtt kéretik beszámolni.
                          Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                          baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                          nézzetek texpeles videót ITT!
                          ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                          Comment


                            #43
                            A ferjem a szeptembert nem tudja vallalni, akkor oktober-december? Legyen valami karacsonyi musor? Ja ez privi tema
                            BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

                            Comment


                              #44
                              oksa, csütörtökön jössz? egyebkentcsak annyi amitmarmondtam hogyaz urammegy...de ha felgyorsulnakaz események
                              Vicus és E. + Z klubunk
                              privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
                              totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

                              Comment


                                #45
                                fzzplz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A ferjem a szeptembert nem tudja vallalni, akkor oktober-december? Legyen valami karacsonyi musor? Ja ez privi tema
                                Karácsonyi legyen Majd csinálunk tombolát és akkor lesz karácsonyi filing is. A horgolósokkal horgoltatok girlandokat

                                Vicababa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                oksa, csütörtökön jössz? egyebkentcsak annyi amitmarmondtam hogyaz urammegy...de ha felgyorsulnakaz események
                                Hovamegymikorésmiért? Mondjad csak!
                                pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                                Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                                hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                                a XIII. kerklub ÚJ topikja

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X