Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub májusban, 19-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    #31
    Igyekszem én is jönni És hozom a kiscsajt Áginak megnézni de majd ne ájuldozzon feltűnően, (más se ) mert én vágtam a haját, és izé, legközelebb nem én fogom

    Emese, kb minden topikba betetted a felhívásodat, az nagyon is kimeríti a spammelés fogalmát. Mondjuk a sajátodban és az offban elférne, de mindenhol az nem kicsit durva. És nem, a cél sem szentesíti az eszközt.
    Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
    Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

    Comment


      #32
      Emese, gyakorlatilag szavazatokat vásárolsz, szerinted ez korrekt?
      A kéretlen kereskedelmi hirdetés, reklámüzenet is spam, úgyhogy erősen kimeríted ezt a fogalmat...(a spam szó eredeti jelentése : "ránk erőltetett valami" )
      Utoljára szerkesztette Batyuklán; 2012.05.06., 10:12.
      Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

      Comment


        #33
        Nem beszélve arról, hogy van is valahol egy topik (asszem még tavaly nyitotta Kamcsatka), ahol pont erről van szó, oda kellene beírnod a többi pályázó közé.

        Ez az: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=22368
        Utoljára szerkesztette _andi; 2012.05.06., 12:33.
        Andi
        Barbara (felnőtt), Ádám (1999.), Kristóf (2006.), Lilla (2010.)

        Comment


          #34
          Vajon eszébejutott-e, hogy esetleg más mamami is pályázott, aki nem spammeli tele a mamamit?...
          G(2006)D1(2008)D2(2010)

          Comment


            #35
            Pogi: szívemből szóltál!

            Amúgy számomra is túl direkt ez a direkt-marketing...hogy berobbanunk miniközösségekbe (pár ilyenre ébredtem tegnap), hogy hello, szavazzatok rám...szvsz itt nem így működnek ezek a dolgok.
            És nagyon szíven ütött az a mondat, amiben az szerepelt, hogy a "híres mamamis összefogás" vagy vmi ilyesmi...ezek az összefogások valóban híresek és szívből jövők...és (vagy de) mindig nemes célt szolgálnak...ne apelláljunk erre egy marketing-kampányban
            Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

            Comment


              #36
              egy-két vonatkozó topikban oké, de nagyklub? miért pont itt? ennél talán van látogatottabb is.
              Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
              privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

              Comment


                #37
                Gabi, kb minden lakóhely szerintibe betette...

                Timka, nekem is ez volt a legnehezebben emészthető. Az összefogásról nekem most pl egyértelműen az ölelés és a szeretet-takaró jut eszembe, ami nem említhető egy napon ezzel a szavazóssal.
                Anya az összeomlás szélén és az állatkert: dilipók, hisztibéka-királynő és sipító kissárkány
                Ha úgy érzed, személyemnek, véleményemnek túl nagy jelentőséget tulajdonítasz, gondolkozz el, a hiba vajon melyikünk készülékében lehet.

                Comment


                  #38
                  mi is benézünk a klubba - kivéve ha reggel ér haza messziföldről a'zuram, ha este, akkor megyünk, Zsuzs, sok sütit hozzál
                  CSEPELI BABAHORDOZÓ KLUB - sok kölcsönözhető hordozóeszközzel
                  Privát helyett és ha 3 napon belül valamire nem reagálok: <span style="color:Purple">hordozasi...ail.com</span>

                  Comment


                    #39
                    Mikor a klubbos topikban kifogásoltuk, akkor meg számomra megdöbbentően válaszolt, nekem megkeseredetett az addig sem jó szájízem a dologgal kapcsolatban. Teljesen egyetértek az előttem szólókkal!!!!!! Mindennel amit írtatok.
                    És drukk a tisztességes versenyhez, a versenyzőknek!!

                    Éés ha nem jön semmi közben, de eddig sem jött, akkor megyünk.. megnézni Lindát!! És dumcsizni a többiekkel is.
                    Ági

                    Comment


                      #40
                      Szerintem mi is megyünk.
                      Levente, Sára és Noel anyukája civilben konduktor-gyógytornász, Pfaffenrot manuálterapeuta 70/5818004-ha kellenék, inkább hívjatok, most gyorsabb
                      Clauwi hordozási tanácsadó

                      Comment


                        #41
                        Lányok, ne izgassátok magatokat
                        Spamet max. olyannak engedélyezek, aki legalább egyszer már volt Nagyklubban. Szerintem. Amúgy bunkóság. Szerintem. :bészbólütőszmájli:
                        (bocs, a tömörségért, sietek)

                        Május 19-én nem fog ám esni az eső, tudom
                        pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                        Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                        hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                        a XIII. kerklub ÚJ topikja

                        Comment


                          #42
                          Mi meg megint nem tudunk a klubba menni
                          Céges kirándulás lesz és férj szerint vele kell mennünk...mondtam már hogy utálok túrázni?

                          (Pynky, holnap úgyis talizunk, elhoznád a kis szandit?)
                          Csillu (javíthatatlan extrovertált, dumagép) Gyermekeim: Barni (3dikos okoska), Olívia (suliba készülő szépség) és Emília (bölcsis Csirke)
                          Privi helyett: csillacsaplar85@gmail.com

                          Comment


                            #43
                            Fater eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Tervbe van véve a menés, azt még nem tudom, hogy egy vagy két apróval.
                            fater után szabadon:
                            nálunk is tervbe van menve a menés. remélem nem a hasmenés
                            úh, ez fájt már most, hogy leírtam.
                            . o O

                            Comment


                              #44
                              Ezen az Emeses dolgon en is kiakadtam. Eleve utalom a "szavazz a kisfiamra/horcsogomre/ovodankra" stb kampanyolast, de ez.... talan meg szavaztam is volna ha nem akarja megvenni a szavazatomat es nem emlegeti a hires mamamis osszefogast ezt nagyon szomoru volt olvasni h ennyire felreertelmezi vki ezt a fogalmat

                              A 19-i klub nem az EMKs helyen van, ugye?
                              Richárd 2010.12.26. , Norbert 2015.04.25. , es egy nem saját gyártmányú tini 1995.09.12.

                              Comment


                                #45
                                Mi is készülünk menni

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X