Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub májusban, 19-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Mi most értünk hazaKO vagyok,gyerekek azt hiszem jót alszanak ma.Holnap felteszem a képeket.
    A az almás reszelt féle süti nem tudom ki műve,de aztaaaaa,de jó volt

    Pynky!
    Remélem jó volt a palacsinta,nem lekváros lett,mert reggel kiderült,nem diabetikus,de abszolút diabetikusat akartam.
    Olga: Zita 08', Huba '09, Koppány '12,
    Villő '16 és Ötöske várható '18

    Comment


      zsuzs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      lehet röhögni: ott hagytam a cipőmet... vajszínű rieker szandál, hova mehetek érte? Ugye elhozta valaki...?
      Tudod, hogy elégetjük ami ott marad
      Én is jót röhögtem, mert tudtam hogy a tiéd Szívesen elhordom, bár még nem próbáltam fel. Ha a h.házba beviszem szerdán az jó v. előbb jössz érte hozzánk?

      dzsuz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Tényleg ez volt őszig az utolsó klub??? Vagy még lesz júniusban???
      Jún. 9.
      A lekvár finom, köszi

      sprite eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Pynky!
      Remélem jó volt a palacsinta,nem lekváros lett,mert reggel kiderült,nem diabetikus,de abszolút diabetikusat akartam.
      Köszönöm szépen, nagyon hálás vagyok a figyelmességért!!
      Imádom a fahéjasat, és Dzsuz cukormentes lekvárjával zseniális volt

      Maradt még egy rózsaszín pöttyös fehér babagatya is, az kié volt?
      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
      a XIII. kerklub ÚJ topikja

      Comment


        Mi vegul nem tudtunk menni. Nagyon merges voltam
        kepeket meg lehet nezni azert?
        Hanemhanna, mi legyen a legsekkel? Te merre jarsz ugy altalaban? Most mar jo lenne, ha nem neked kene tarolni.
        Richárd 2010.12.26. , Norbert 2015.04.25. , es egy nem saját gyártmányú tini 1995.09.12.

        Comment


          Anyósómnak fagyigépet akarunk venni ajándékba, plusz tegnap volt klubb, ahol cukormentes lekvárt ettem. Eredmény: Éjjel azt álmodtam, hogy a klubban kendőkből készítünk szép, színes, cukormentes fagylaltokat.
          Ildikó

          Comment


            Pynky, Csajok
            nagyon jól éreztük magunkat
            D-2003.Cs-2006.T-2011.
            K-2015.
            WAHM ALKOT(ás)OK http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=45206

            Comment


              zsoficc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mi vegul nem tudtunk menni. Nagyon merges voltam
              kepeket meg lehet nezni azert?
              Hanemhanna, mi legyen a legsekkel? Te merre jarsz ugy altalaban? Most mar jo lenne, ha nem neked kene tarolni.
              beviszem a h.házba mégis, jó?
              Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

              baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
              nézzetek texpeles videót ITT!
              ha betelt a privim: hanemhanna gmail

              Comment


                mi is jól éreztük magunkat, első kirándulásom volt két gyerekkel. agyilag teljesen lefáradtam, hogy melyik fog eltűnni, de mégse. szóval legközelebb nem infoszalagot viszek a lánynak, hanem paramami feliratot a nyakamba.

                Dóri nevű 3-4 éves kislány Vassanyáé volt? mindenképp nagyon cukin játszott mindkét kölkemmel, remélem találkozunk még.
                Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                Comment


                  Köszönjük a szombatot, jó volt veletek!
                  Katica - Bori (04.07.26.), Emőke (10.02.18.) Sanyibaba (12.09.19.)
                  CseHo Klub, a dél-pesti hordozós Klub blogja

                  Comment


                    pynky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A lekvár finom, köszi


                    Köszönöm szépen, nagyon hálás vagyok a figyelmességért!!
                    Imádom a fahéjasat, és Dzsuz cukormentes lekvárjával zseniális volt

                    Nagyon örülök, hogy ízlett a lekvár, már megérte Itthon kevesebb vele a siker, pont a cukormentesség miatt De sztem is nagyon jó. Ha szereted, akkor joghutrba/kefírbe keverve is feltétlen próbáld ki.
                    Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

                    Comment


                      Nem is írtam, hogy vassanyáékkal milyen jó volt találkozni Elképesztően helyesek a gyerekei, meg ő is.
                      Andi
                      pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
                      Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
                      hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
                      a XIII. kerklub ÚJ topikja

                      Comment


                        hanemhanna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        beviszem a h.házba mégis, jó?
                        )) jo ) ha arra jarsz
                        Richárd 2010.12.26. , Norbert 2015.04.25. , es egy nem saját gyártmányú tini 1995.09.12.

                        Comment


                          Pynky, nagyon megköszönném ha szerdán bevinnéd, az szuper lenne úgy!
                          Zsuzs
                          Három lányom és egy fiam van

                          Comment


                            zsoficc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            )) jo ) ha arra jarsz
                            már bent van.

                            és valaki a klubban véletlenül beleejthetett egy pelusbetétet a banyatankomba (gondolom így került bele), elég pici a mi pelusainkhoz, úh inkább visszaadnám
                            Hanna és Ármin Vilmos (2010.07.23.) aki Árminból van (szerinte. szerintem meg tejből).

                            baba- és gyermekhordozási tanácsadó is vagyok, kérdezz bátran!
                            nézzetek texpeles videót ITT!
                            ha betelt a privim: hanemhanna gmail

                            Comment


                              Pynky, Lányok jó volt köszönjük
                              bár Erik fogzik és oltást kapott két nappal előtte és extra nyűg volt, így viszonylag hamarabb eljöttünk mint szoktunk de majd legközelebb

                              Comment


                                nem talált valaki véletlenül egy pici barna piperetáskát? esetleg banyatankba beejtve? nem vagyok biztos benne, hogy egyáltalán nálam volt. de az is lehet, hogy a villamoson ellopták, mert pénztárcának hitték :-(((
                                Gabriella NAK (Nursing at the keyboard) 1978/04/19, Eszti 2008/06/15, Norbus 2011/04/18, Nándi 2015/03/30
                                privi helyett valerkanak kukac freemail pont hu

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X