Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Nagyklub áprilisban, 14-én szombaton

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Köszönjük a szervezést, eredetileg berohanós-kirohanósra terveztem, de aztán inkább csökkentettem a programszámot

    Orsi, ahogy néztelek ott IgényszerintiCsongorral az jutott eszembe, hogy gondolta a fene ezt anno azon a cseresznyézésen, mikor először láttad Zsombit a hátamon a Nandukában
    Maczy, meg a bocsok: Bori (07.01.29.), a kisasszony , Zsombor (09.02.27.), az égedelem , Janka (11.09.21.), a ráérős maratonista októberben elérjük az optimumot, és mindehez a körítés

    Comment


      Nagyon jó volt tegnap, és nagyon elfáradtunk
      Köszönjük ismét, Pynky!
      Nóri - 3 mosolygombóc anyukája

      Comment


        Nóri nagyon szép a lánykád, csodás a családod, édes a kisfiad és szeretnék egy olyan horgolt izét amiben voltál
        Viszont ne hara, hogy Barnus ilyen kis terrorista volt tegnap
        Timka &Tsai :Sza-Ba-Do-n szárnyalok

        Comment


          Ne mondd már, nem is volt Barnus terrorista De cuki volt, hogy mindenki elé letette azt az izét, csak Áron elé nem (Áron csak azért szerette volna mindenképp vissza, mert azt reggel az autószerelő bácsitól kapta, és az neki nagy kincs lett így )
          Olyan horgolt izét meg csinálok neked szívesen
          Nóri - 3 mosolygombóc anyukája

          Comment


            Mi is jól éreztük magunkat, köszönjük a szervezést Zsani. (hehe, amikor megjöttem, rámmeredt és a következő mondat bukott ki a kicsi száján: "Hát te mit keresel is????" De mondtam, hogy csak üzletelni jöttem. De tényleg tök jó volt, és sokan voltak, akiket már nagyon régen láttam és hiányoztak.

            Az én kisfiam volt az egyik, aki az asztal alatt élt lelki életet.
            Ábel (2008.06.02.)

            Comment


              juliabel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mi is jól éreztük magunkat, köszönjük a szervezést Zsani. (hehe, amikor megjöttem, rámmeredt és a következő mondat bukott ki a kicsi száján: "Hát te mit keresel is????" De mondtam, hogy csak üzletelni jöttem. De tényleg tök jó volt, és sokan voltak, akiket már nagyon régen láttam és hiányoztak.

              Az én kisfiam volt az egyik, aki az asztal alatt élt lelki életet.
              igen,ot beazonositottam

              Mazsola01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Te ott voltál? Én majd az elejétől a végéig, hiába kerestem a nicked, a tömegben nem bukkantam rád... (egy felsőt adtam volna Villától)


              Köszönöm:
              - a hat és fél éves Jankának (egy éves Ambrus tesónak), hogy nagy szeretettel és türelemmel játszott sokáig a fiammal
              - bogi Lenke APUKÁJÁNAK kitartását és türelmét, mert Marci nagy apahiányában többször odament hozzá birkózni
              - és Pynkynek a szervezést (és a vödröket)!
              igen.sajnos,mar csak itthon lattam a prividet,mert akkor msr autoban ultunk,amikor irtsd

              Cinnamoon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mi is nagyon jól éreztük magunkat, jó, volt, h sokan voltunk! Tök jó volt újra lerohanni titeket, h mutasdcsakaztakendőt!
              Hargita, furi, h most voltál először, sztem már láttalak valahol...hordozásünnep v nem tudom.
              Asztal alatti bulit figyeltem, jókat derültem, mikor a 3évesforma húzta ki a tizenévesformát.
              Külön köszönet azoknak, akik újra és újra ráadták Fruzsira a fél (v mind2??) mamuszát!
              Fotózni majd akkor fogok, ha lesz Krisz is.

              A kölkök elfáradtak (én is), utána több, mint 1 órát horpasztottak a kocsiban.
              Kinga+1 nagy+1 pici+1 mini+1 morgós

              Comment


                Cinnamoon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mi is nagyon jól éreztük magunkat, jó, volt, h sokan voltunk! Tök jó volt újra lerohanni titeket, h mutasdcsakaztakendőt!
                Hargita, furi, h most voltál először, sztem már láttalak valahol...hordozásünnep v nem tudom.
                Asztal alatti bulit figyeltem, jókat derültem, mikor a 3évesforma húzta ki a tizenévesformát.
                Külön köszönet azoknak, akik újra és újra ráadták Fruzsira a fél (v mind2??) mamuszát!
                Fotózni majd akkor fogok, ha lesz Krisz is.

                A kölkök elfáradtak (én is), utána több, mint 1 órát horpasztottak a kocsiban.
                Huszoneves,komoly konyvelo
                Kinga+1 nagy+1 pici+1 mini+1 morgós

                Comment


                  maczy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Orsi, ahogy néztelek ott IgényszerintiCsongorral az jutott eszembe, hogy gondolta a fene ezt anno azon a cseresznyézésen, mikor először láttad Zsombit a hátamon a Nandukában
                  én már akkor megmondtam neked, hogy ha nekem még valaha gyerekem lesz, akkor azonnal hátrakerül
                  így lett vagy így lett?
                  gyerekek: Máté, Levi(2004-10) & Lili(2007-06) & Csongor (2011-11)

                  Comment


                    Mazsola01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Köszönöm:
                    - a hat és fél éves Jankának (egy éves Ambrus tesónak), hogy nagy szeretettel és türelemmel játszott sokáig a fiammal
                    Ó, ez az én Jankám volt Itthon is emlegette, hogy a legjobban az tetszett neki, hogy egy kisfiúval játszott sokáig

                    Köszönjük a szervezést, minden szuper volt, közelebbről:
                    - a társaság
                    - a hangulat
                    - a kaja (mindjárt megyek is a kajás topicba receptekért )

                    Eddig bejött, hogy minden klubon eggyel többen jutunk el a családból, remélhetőleg májursra is folytatódik a tendencia, és teljes létszámban leszünk jelen

                    Egy lehetne jobb, az idő A leányzó reklamálta, hogy nem mehett ki az udvarra... Pynky, legyél már szíves intézkedni!!!

                    Külön örültem a sok nem pesti mamaminak, akikkel amúgy nem nagyon futnék össze
                    Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                    Kelleni fog még egy macska

                    Comment


                      rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Eddig bejött, hogy minden klubon eggyel többen jutunk el a családból, remélhetőleg májursra is folytatódik a tendencia, és teljes létszámban leszünk jelen
                      Júniusban így viszont pocakbabával kell érkezned.
                      Eszter és négy kétlábú meg két négylábú

                      Comment


                        bodzaboris eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Júniusban így viszont pocakbabával kell érkezned.

                        Még nem, van macskánk is
                        Egy férj, egy nagy iskolás, egy kis iskolás, egy ovis, egy baba - és én
                        Kelleni fog még egy macska

                        Comment


                          Jól éreztük magunkat mi is köszönjük kerti részét sajnálom hogy elmaradt én is, és tényleg jóóó sokan voltunk!
                          Nagyon örülök mindenkinek akit személyesen is megismerhettem!

                          Comment


                            Cinnamoon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Mi is nagyon jól éreztük magunkat, jó, volt, h sokan voltunk! Tök jó volt újra lerohanni titeket, h mutasdcsakaztakendőt!
                            Hargita, furi, h most voltál először, sztem már láttalak valahol...hordozásünnep v nem tudom.
                            Asztal alatti bulit figyeltem, jókat derültem, mikor a 3évesforma húzta ki a tizenévesformát.
                            Külön köszönet azoknak, akik újra és újra ráadták Fruzsira a fél (v mind2??) mamuszát!
                            Fotózni majd akkor fogok, ha lesz Krisz is.

                            A kölkök elfáradtak (én is), utána több, mint 1 órát horpasztottak a kocsiban.
                            Hát mi eddig semmilyen mamamis összetalálkozón, hordozós dzsemborin nem voltunk nem vagyok vmi nagy társasági figura, de ez nagyon jó volt legközelebb még jobb lesz, mert még több embert ismerek majd

                            Hargi nem fáradt el, kb 20 percet aludt és folytatta a pörgést este 9ig megdöbbentően sok energia van benne
                            Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                            ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                            Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                            Comment


                              rutland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                              Még nem, van macskánk is
                              Szegéééény... de azért őt ne hordozd...legalábbis drága kendőben nem éri meg.
                              Réka - aki Fruzsina (A Fékezhetetlen Agyvelejű , 2009. dec. 7.)
                              és Csanád (Finommotorikus Bandita, 2012. febr. 12.) anyukája

                              Comment


                                Kinga82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Huszoneves,komoly konyvelo
                                Nyááháhhá! Ez tetszik! "Akit az istenek szeretnek, megtartják gyereknek."

                                Hargita eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Hát mi eddig semmilyen mamamis összetalálkozón, hordozós dzsemborin nem voltunk nem vagyok vmi nagy társasági figura, de ez nagyon jó volt legközelebb még jobb lesz, mert még több embert ismerek majd

                                Hargi nem fáradt el, kb 20 percet aludt és folytatta a pörgést este 9ig megdöbbentően sok energia van benne
                                Azz, sejtem... Fruzsi az 1 órás alvás után 1 órát óbégatott, aztán fél11-ig aktívkodott...
                                Réka - aki Fruzsina (A Fékezhetetlen Agyvelejű , 2009. dec. 7.)
                                és Csanád (Finommotorikus Bandita, 2012. febr. 12.) anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X