Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Babahordozó Hét vidéken

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Ja, és sok sikert a tiétekhez, olvastam, h most van
    Orsi, a rendmániás és a Fiúk: az állatimádó, ovis Milu (2010/02/16) és a babaszagú, cicifüggő Lóci (2013/05/28)
    kendőzünk, együtt alszunk, tej-,tojás-,szójamentesen étkezünk, e-mail: kicsiorsi vipmail

    Comment


      Szeretném, ha Eger is helyt kapna a lapon. Most akkor hová tegyem a programot?
      Éva + Tege (2007.07.04) + Ilka (2009.10.30)
      Beli Buba Hordozókendő tanfolyamokat tartok Egerben és környékén

      Comment


        Ok, látom ide is lehet
        Itt a plakát, és oda kéne írni, hogy részletes program:
        http://www.omma.hu/programok/babahordozo-het-2011
        Mellékletek
        Éva + Tege (2007.07.04) + Ilka (2009.10.30)
        Beli Buba Hordozókendő tanfolyamokat tartok Egerben és környékén

        Comment


          Éva, légyszi a plakátot nagyobb felbontásban küldd el a batyuklan kukac gémél pont kom címre, mert innen letöltve annyira pixeles, hogy nem látni. A programra mutató linket feltettem
          Illetve a részletes programotoknál (a linkelt oldalon) vmi gond van a csütörtöki programnál (html nézetben jelenik meg explorerrel böngészve)
          Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

          Comment


            Ma kezdünk Akinek van kedve jöjjön le ma Tatabányára, csütörtökön és pénteken Tatára Pénteken még a Mamami Bolt is eljön hozzánk
            Évi, Zalán (2007/10/24) és Róza (2009/06/12) anyukája

            Comment


              Flashmob megvolt Fehérváron. Péntektől vasárnapig nagyüzem!
              Zsuzsa, Andris és Nola anyukája, akinek már csak szép emlék a hordozás

              Comment


                Melus, a weboldaladon lévő Kifele ne! cikket használhatjuk nyomtatva programfüzet mellékletként?
                Zsuzsa, Andris és Nola anyukája, akinek már csak szép emlék a hordozás

                Comment


                  jaj, melus, monddhogyigenmonddhogyigen, és akkor mi is szeretnénk
                  Anna

                  Bence
                  (080930), Róza (140428)

                  Comment


                    Persze, használjátok csak, részemről a megtiszteltetés!

                    Rizsikém, te mennyire leszel ottan nálatok szétcincálódva a rendezvények alatt? Tervezem, hogy megyek Auxner Bea előadására (cejetem!!) és viszek magammal még egy embert , gondoltam, kellemest a hasznossal, összefuthatnánk
                    Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                    Comment


                      kösziiii!

                      nem leszek annyira széjjel, illetve én leszek a fő lótifuti, de beát én is meg szeretném hallgatni, így MINDENKÉPPEN kellemeshasznosan fussunk össze legalább addig szusszanok egyet
                      Anna

                      Bence
                      (080930), Róza (140428)

                      Comment


                        No, akkor kellemesenhasznosan várom az előadást
                        Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                        Comment


                          Kellemest a hasznossal: szombat Fehérvár? Rizsi is jön!
                          Zsuzsa, Andris és Nola anyukája, akinek már csak szép emlék a hordozás

                          Comment


                            jaja, mindenhol ott vagyok, gyere te is melus!!!
                            Anna

                            Bence
                            (080930), Róza (140428)

                            Comment


                              Hát, lányok, ha tehetném, mennék mindenhová, olyan jó kis programokat raktatok össze. De vasárnap Bp-n van jelenésem a zárónapon, arra kell készülnöm, meg a kisebbem is beteg, úgyh Fehérvár most nem jön össze
                              Nem tudok jönni, ha nagyon fontos és halaszthatatlan, akkor batyuklan kukac gémél pont kom

                              Comment


                                fehérvári flashmob képekben itt és itt, video itt! A város weboldalán szinte fő helyen a fehérvár tv videója is a mai megnyitóról
                                Utoljára szerkesztette zsanomi; 2011.10.14., 20:06.
                                Zsuzsa, Andris és Nola anyukája, akinek már csak szép emlék a hordozás

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X