Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

"Hölgyem/Uram, lenne kedve kipróbálni a babahordozást?" Mamami flash mob ELMARAD

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    "Hölgyem/Uram, lenne kedve kipróbálni a babahordozást?" Mamami flash mob ELMARAD

    Akció
    Nem mintha tolongás lett volna az eseményre eddig , de a lenti esemény egy sajnálatos konfliktus miatt ELMARAD. Félix éppen lázas, így nem tudok most részleteket írni, de lesz alkalom együtt hordozni és világnakmegmutatnimilyenjóaz nem is olyan sokára, este ha leraktam a gyereket jövök a részletekkel.

    Este van, részletek: http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=15873



    A mamami.hu bemutatja:

    2010. október 3-án megismertetjük a világgal a
    babahordozást!


    2010. októberében ismét Nemzetközi Babahordozó Hét, a babahordozás nemzetközi ünnepe Magyarországon is! Ennek alkalmából a mamami.hu a következő kis performansszal szeretné minél több embernek bemutatni a babahordozás élményét.

    Találkozzunk
    október 3-ig itt, a mamamin, alakítsunk csapatokat (3-5 fő)!

    Gyülekezzünk
    október 3-án, 15:30 és 16:00 között Budapesten, a Deák téren a Gödör Klub melletti füves területen!

    Itt közösen örülünk annak milyen sokan vagyunk, gyerekemeléssel, színes kendő-, mei tai-, SSC-emeléssel és lobogtatással ünnepeljük egymást, magunkat, gyerekeinket és a hordozóinkat, majd 16:00-kor a kis csapatok nyakukba veszik a várost egyetlen céllal:
    minél több vadidegen emberre kössünk fel egy gyereket / plüsskutyát / kölesbabát / játékbabát hordozóeszközben. Minden sikeres kötést fotón kérünk dokumentálni, amiből a következő 2-3 napban egy nagy online galériát készítünk, és a legsikeresebben ügyködő csapat ajándékot kap.

    Bónuszpontokat
    érnek a következő teljesítmények:
    • Deák térre csapatosan, tömegesen BKV-val érkezni csillagtúraszerűen pl metróval vagy valamelyik villamossal - a cél ugye, minél nagyobb feltűnést kelteni az utcán a sok hordozott babával...
    • forgalmas utcák kirakataiban álló próbababákra kötött játékbaba (igazit talán inkább ne )
    • idegen babakocsis / kézben cipelős / lógólábúkengurus járókelő saját gyerekét helyesen jó hordozóban felkötni rá (előtte / utána képet is kérünk!)
    • híres emberre babát kötni (szabadon értelmezett kategória, de ha a mamamin senki sem ismeri fel akkor nem ééééér! )

    Készítünk majd kis cetliket / szórólapokat, amiken több nyelven szerepel az, hogy mit is csinálnuk és miért, így talán nem kapnak frászt a turisták sem, hogy miért akarunk rájukcsavarni 4.5 méter vásznat...

    Csapatalakító, pártaláló, csillagtúraszervező topik itt:
    http://www.mamami.hu/forum/showthread.php?t=15681
    Fotók feltöltése majd ide: ... (link hamarosan)

    Minden egyéb ötlet, komment pedig jöhet ebbe a topikba. (Tehát a csapatszervezés NE itt történjen, válasszuk külön!)


    Gyertek, ünnepeljük együtt a babahordozást és a Nemzetközi Babahordozó Hetet!

    A hét további eseményeiről pedig itt tájékozódhattok:

    http://www.mamami.hu/forum/forumdisplay.php?f=60

    http://www.babahordozohet.hu/
    Utoljára szerkesztette kattix; 2010.09.16., 00:22.
    Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
    1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

    #2
    Első hsz frissítve.
    Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
    1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

    Comment


      #3
      Ez annyira jó ötlet volt pedig...
      “Élni szívből kell, nem izomból meg ésszel. Mert látni tudni kell és nem elég, ha nézel.”

      Comment


        #4
        Ez nagyon jó ötlet pedig, és nagyon jó hatása lenne. Nem tudom, mi lehet, majd biztos elmondod, de szerintem semmilyen személyes konfliktusnak nem szabadna ellehetetlenítenie egy ilyen ötletet. Magam részéről biztosan tudok internetes portált, aki szívesen csinálna akár videóanyagot is (másképpmintmások, nol...stb)
        Mi nemrég csináltunk tangós flashmobot, és nagyszerű volt nézni, hogy a nagy ellenség-mogulok is, akik nem is nagyon beszélnek egymással a tangós világban, ott táncoltak egymás mellett...Szóval szerintem ne adjátok fel!
        Ja, és jobbulást, gyógyulást! Hess, láz!
        Eszter, Dorka (2006. november) és Janka (2008. október) mamája

        Comment


          #5
          Szerintem is baromi jó az ötlet. Észre sem vettem, hogy lett topi róla. Múlt héten még néztem a hordozó hetes topikot, de írta valaki, hogy flash mobról majd később... azóta nem is néztem.
          Kiváncsivá tettél, mi lehet az oka, hogy elmarad. Mókás lenne pedig. Az elmaradást már nem lehet lefújni?
          Zs, J (2010. február) anyukája és Zsombi is megérkezett (2013. február)

          Comment


            #6
            Hát, sajnálom, hogy elmarad...
            Bár én őszintén szólva nem tudtam volna magam elképzelni, amint embereket győzködök, hogy rájuk köthessek... És mi van, ha kiesik a gyerek? :O És a fényképezés is aggasztott, mert ha hozzám jönne oda valaki, hogy le akar fényképezni, ráadásul 2x, hát... Nem engedném...

            De nem vagyunk szerencsére egyformák

            Gyógyuljatok meg Nálunk a nagyobbik lázas napok óta
            pynky vagyok, gyermekeim: Emma 6 éves, Juli 12 éves
            Ajtómon vasrács, kezemben bészbólütő, nem félek pacifista lenni
            hordozási tanácsadó (ClauWi), dúla, gyászcsoportvezető, EMK tréner - EMK, perinatális haptonómia, szoptatássegítés, SASolás...
            a XIII. kerklub ÚJ topikja

            Comment


              #7
              Örülök, hogy tetszik az ötlet, nem törölve, csak elhalasztva... Szóval lesz még alkalom...

              Pynky, pont emiatt írtam, hogy "gyereket / plüsskutyát / kölesbabát / játékbabát" kössünk, ki-ki vérmérséklete és bátorsága szerint. Nem mindenki vállal be egy igazi gyereket egy vadidegentől, és nem mindenki szeretne másra igazi gyereket felkötni. A fotó kérdés meg olyan, hogy sokan nem akarnák, mások meg igen, ilyen az élet. Szerintem egy jó kis galériát össze tudnánk hozni. Na de majd máskor.

              Most menjünk kritikus tömegnek!
              Félix (2007 nov) és Frida (2010 nov) mamája, a mamami adminisztrátora
              1001fonal.hu - természetes fonalak kötéshez, horgoláshoz

              Comment

              Mamami portál footer

              Összecsuk

              Friss bejegyzések

              Összecsuk

              Cikk a mamami portálról

              Összecsuk

              szivárvány
              Betöltés...
              X