Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Belvárosi babahordozó flashmob

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    A zuram a csigasnal szolt egy isminek aki elgileg szolt illetekseek de regalas nem jott visza zoval reszunkrol passz...
    Vicus és E. + Z klubunk
    privi helyett: vicababaprivi kukac gemel
    totális szisztemdán itt elérsz hetven-héthetvenkilencnegyvennyolcvannégy

    Comment


      azelején többen írták h szólnak, pl Petra, baresz is asszem, azóta nekem nem írt senki hogy szólt volna... Zita írta a FB-ra h evileg tv2 ott lesz

      Olga dejó!!!!!!!
      Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

      Comment


        Ha jonne tv, aki nyilatkozik: nekem a hordozas segitett a 100%-os relaktacioban. Ezt biztos meg lehet hetkoznapi nyelven fogalmazni, szoval jo lenne, ha ez sok anyukahoz eljutna, mert szeintem nem sokan probalkoznak ezzel...
        BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

        Comment


          bcseke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          azelején többen írták h szólnak, pl Petra, baresz is asszem, azóta nekem nem írt senki hogy szólt volna... Zita írta a FB-ra h evileg tv2 ott lesz

          Olga dejó!!!!!!!
          én végül nem szerevzkedtem, mert szeritem annak lett volna értelme/azt tudtam volna elintézni, hogy bemenni vmelyik reggeli műsorba mutogatni kötéseket+beszélni, de erre nem nagyon jelentkezett senkivagy én nem vettem az adást, bocsi.
          baresz és Igi
          BLWiki - azaz az igény szerinti táplálás (BLW) lexikon
          TAMINA

          Comment


            baresz ok, semmi gond, én ezt nem akartam vállalni

            Flóra, Vica azt írta ő nyilatkozik ha kell, ha jön tv, és talán én is, ha nagyon muszáj
            Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

            Comment


              Aki tegnap volt a próbán, mindenképpen 10 előtt picivel már érjen oda!!!!
              aki viszont mondta h ott lesz de nem akar táncolni és kamerázni sem fog, azokat szeretném megkérni hogy vigyázzon a cuccainkra és/vagy a bubifújókat kezdje el szétosztogatni. köszi
              Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

              Comment


                mi az a relaktació?
                szopival akpcsolatos?
                jesszus, már alig mamamizom...
                nevelési és hordozási tanácsadok
                TaMiNa

                Comment


                  baresz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  én végül nem szerevzkedtem, mert szeritem annak lett volna értelme/azt tudtam volna elintézni, hogy bemenni vmelyik reggeli műsorba mutogatni kötéseket+beszélni, de erre nem nagyon jelentkezett senkivagy én nem vettem az adást, bocsi.
                  bakker, te ilyet el tudtál volna intézni???
                  Hát én felhívhatom Évát, h ő vállalja-e, mint a magyarországi hordozás anyja? sztem igen, pont ő lenne a legalkalmasabb! hm???
                  jesszus, már alig mamamizom...
                  nevelési és hordozási tanácsadok
                  TaMiNa

                  Comment


                    veszesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    mi az a relaktació?
                    szopival akpcsolatos?
                    Gondolom, a tejtermelés visszatérése
                    Petra vagyok Hargita(2011.01.30) és Nimród(2013.06.10.) anyukája
                    ClauWi hordozási tanácsadó tej- és tojásmentes
                    Vándor gyapi Zara Eladó batyu, karikás

                    Comment


                      Petra matricákat hozod holnap? mennyi kell fizetni?
                      Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

                      Comment


                        En osztogatok szivesen.
                        Evi, szules utan masfelnhettel masfel hetre korhazb kerultem baba nelkul, es elapadt a tejem. Haromhos es egy napos korara lett ujra teljesen anyatejes, pedig nagy baba, napi masfel-ket liter azadagja :-)
                        BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

                        Comment


                          wow, ügyes vagy, nem semmi! és ez mind a hordozásnak köszönhetően?
                          jesszus, már alig mamamizom...
                          nevelési és hordozási tanácsadok
                          TaMiNa

                          Comment


                            IS , nem kizarolag. De nagy szerepe volt az anyai osztonok beinditasaban.
                            BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

                            Comment


                              Flóra

                              és köszi ha osztogatsz
                              Betti vagyok, dúla, fiaim Ákos és Iván (2010-2011. szept. 12.) + Alma Írisz (2014. május 16.)

                              Comment


                                Szoval kb ket es fel honapos koraig be voltam kateterezve, addig nem emelhettem, mert a ballon rosszalkodott, utana meg konkretan le voltam epulve, hogy magamra kotes nelkul emelgetni/olelgetni tudjam. Off vege
                                BloomyLoom ::: facebook ::: csoport

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X