Közlemény

Összecsuk
No announcement yet.

Soproni baba klub

Összecsuk
X
 
  •    
  • Szűrő
  • Idő
  • Mutatás
Clear All
new posts

    Errefele az 1-es 2-es meg a 12-es busz jön, az biztos. Ezt is csak azért tudom, mert hugom itt volt a Volt fesztiválon és kellett neki buszt nézni. Ha ezek közül valamelyik megáll ott a közelben nálatok, akkor azzal tudsz jönni.
    Csilla, Szonja (2009.05.18) baba anyukája

    Comment


      Viki!
      Fejből azt tudom mondani, hogyha lesétáltok a Várkerületig, onnan már szinte mindegyik busz a Jereván felé megy. De megnéztem a Kisalföld volán menetrendjét, és ott azt írja, hogy a Híd utcától megy a Jerevánig az 5M, a 6-os, a 7-es...
      Nézd át, melyik lenne jó nektek:
      http://www.kisalfoldvolan.hu/uj_mene...&term=20090616
      Ági
      Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

      Comment


        Egyébként ahhoz képest, hogy Sopron nem túl nagy város, ahogy nézem elég jól szétszóródtunk benne.
        Minden városrészre jut mamami.
        Ági
        Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

        Comment


          Köszi Ági, közben én is néztem menetrendet. Most már csak azt remélem, hogy ha leszállunk a buszról, onnan a sulit is megtaláljuk!
          Viki,
          Amina (2008.12.10.) és Elisa (2011. 06. 08.) anyukája

          Comment


            Priviben megírom a telefonszámom, és ha eltévedtek, hívj fel nyugodtan! Bár én sem vagyok mindig 100%-ig képben a Jerevánon, de valahogy biztos megoldjuk!
            Ági
            Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

            Comment


              Még nekem is meg kell kérdezni hogy hol is van pontosan a suli. De ha gondoljátok találkozhatunk a buszmegállóban, és mehetünk együtt is
              Csilla, Szonja (2009.05.18) baba anyukája

              Comment


                Ági! Köszi!
                Viki,
                Amina (2008.12.10.) és Elisa (2011. 06. 08.) anyukája

                Comment


                  Csilla! Inkább majd csak a sulinál, mert nem tudom, mikorra fogunk odaérni, meg hogy melyik megállónál tudunk leszállni. Ha jól néztem, a Teleki utcában van a suli, és buszmegálló is van ott. De ha nem veszem észre hol kell leszállni, akkor megyünk még egy megállót, és gyalogolunk.
                  Viki,
                  Amina (2008.12.10.) és Elisa (2011. 06. 08.) anyukája

                  Comment


                    Ha nem ott szálltok le, akkor bementek a végállomásra. Onnan sincs messze. Csak visszafele kell sétálni. Nekem mind1 hol találkozunk
                    Csilla, Szonja (2009.05.18) baba anyukája

                    Comment


                      Sziasztok Csajok)

                      Egyik barátnöm volt szombaton babauszin,szóval a szombati nem szünetel csak a szerdai,ez biztos.Egyébként én Hajnitól(oktató) tudom ezt az infót,ÀgiHol és mikor lesz pontosan az "anyatej-világnapja" rendezvény?Mi is megyünk mindenképpen!Àgi Ti busszal?Mert sztem én kocsival megyek,ha gondolod elvihetlek Benneteket is.Tudod a számomat?Nekem megvan a tied,majd felhívlak,jó?Ma megyünk haza Sopronba,véget ért a balatoni nyaralás....Apa nem bírja tovább nélkülünk..hihi
                      Hogy vagytok?Ki-mit csinál mostanában?Pusszz
                      Marcsi,Patrik(2008.08.10.)anyukája

                      Comment


                        Sziasztok!

                        Kissem! Jövő hét csütörtökön lesz reggel 10 órától az anyatej világnapja a Fáy iskolában.
                        Mi még mindíg a felülést gyakoroljuk, bár szerintem még kicsit korai....
                        Csilla, Szonja (2009.05.18) baba anyukája

                        Comment


                          Szia Csilla!

                          Köszi az infót a rendezvénnyel kapcsolatban,ti is jöttök?Mennyi idös a kislányod?Gyönyörü neve vanSzervezni kellene egy újabb babatalit,föleg,hogy most 2 új Taggal gyarapodtunkÈn jövö héttöl ráérek,szóval...mit szólnátok egy "randihoz" csajok?
                          Na most rohanok,ebéd aztán irány SOPRON!Már hiányzik...
                          Marcsi,Patrik(2008.08.10.)anyukája

                          Comment


                            Sziasztok!

                            Üdv újra Sopronban Zsuzsi és Marcsi! (Dömezsuzsi hová tűnt, ők is nyaralnak? Biztos írta, csak nem figyeltem...)
                            Marcsi! Mi is úsztunk szombaton, és Hajni mondta a végén, hogy már csak két alkalom lesz a szünetig. Jövő héten esetleg jöttök már ti is, vagy csak szeptembertől álltok vissza?
                            Az anyatejes napot busszal vagy gyalog gondoltam, de majd addig összecsörgünk. (Én is tudom a számodat.) Egyébként ezen kívül is összehozhatunk találkozót. Ki mikor ér rá?
                            Ági
                            Bendegúz (08.07.28.) és Panna (11.03.18.) anyukája

                            Comment


                              Én bármikor ráérek egy talira

                              A lányom 2,5 hónapos, most 18-án lesz 3. Majd szóljatok mikor és hol lesz a tali, és megyünk mi is. Szeintem valami árnyékosabb játszótéren kellene találkozni, vagy megvan egy hely ahol szoktatok?
                              Csilla, Szonja (2009.05.18) baba anyukája

                              Comment


                                Sziasztok!
                                Àgi igazad van,tényleg szünetel 15.-töl a babauszi,most beszéltem a bnömmelCsak elfelejtette mondani..Mi valszeg csak szeptembertöl megyünk újra,addig strandBár még eddig nem vittem klóros vízbe..hát nemtom..A babauszis vizet elvileg ózonnal fertötlenítik.Meg persze a Balcsiban fürdött,de a természetes víznél nincs is jobb!Lehet elviszem a tómalmira..az milyen,ismeritek?Mennyire tiszta?
                                A tali nekem is jó,a csütörtöki napok kivételével;akkor szabad apuci és együtt vagyunkViszont az anyatejes v.napra mindenképpen megyünk.
                                Olyan furi újra itthon lenni,nincs nyüzsgés,mint Füreden volt..meg a nagyiék sincsenek itt..DE jönnek nemsokáraEgy hét múlva,Patrik 1 éves szülinapjáraAddig kellene szereznem egy jó kis tortareceptet..amiböl ö is ehet.Tudtok párat?Találtan 1-2,de nem akarok egésznap a konyhában bíbelödni,szóval vmi egyszerüre gondoltam!Szívesen fogadom a tippeket!Àgi rád számítok,isteni volt a sütid
                                Na megyek,kicsit összedobom a lakást..puszi
                                Marcsi,Patrik(2008.08.10.)anyukája

                                Comment

                                Mamami portál footer

                                Összecsuk

                                Friss bejegyzések

                                Összecsuk

                                Cikk a mamami portálról

                                Összecsuk

                                szivárvány
                                Betöltés...
                                X